• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydutá plávajúca podlaha. Ako ju opraviť?

10. februára 2015 
Mam jeden problem, pred 2 dnami sme stierkovali izbu, plavajucu laminatovu podlahu sme zakryli a zacalo sa stierkovat, po 2 dnoch sme odokryli a cakalo nas nemile prekvapenie, podlaha bola v strede miestnosti v tych spojoch vyduta, nemate nejake riesenie, co mozeme robit pre zlepsenie stavu? nestalo sa to aj vam? zostava nam uz iba jedine riesenie a to vymenit podlahu? do toho sa nam velmi nechce :unamused: , neviete ci sa to po case- ked to vyschne same nezlepsi? aspon o trochu.

dakujem za kazdu radu
23. sep 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ju mame v jednej izbe tiež vydutú, ale to asi kvoli tomu, že niekde nebol 100% rovný povrch. no a teraz sa tie spoje už nalomili, tak v našom prípade len vymeniť.
ale nakolko sa o nejaký čas stahujeme, tak už je to jedno
23. sep 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
toho nalomenia sa bojim :frowning2:
23. sep 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že po nej stačí párkrát prebehnuť a je to. myslím nalomené :sweat_smile: :unamused:
23. sep 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi nevím jak moc to máte, ale nám se párkrát trochu vydula a někde to slehlo zpátky, když vyschla, někde ne. tak ještě vyčkej :slight_smile:
23. sep 2008 o 22:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neeve, vdaka, vyckame, teraz sa nam nechce menit ju :confounded: , dufam, ze to aspon trochu zalahne, nie je to zase az take katastrofalne, ja sa bojim toho nalomenia :unamused:
23. sep 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem byla sikulka a pri odmrazování ledicky jsem pomale udelala z kuhyne bazén.jsem becela jako malá,ale jak se to zdurilo tak po pár dnech to zase slehlo a nejde to ani poznat.jen pozor a nechodit po ní dokud neslehne sama.jinak zálezí asi i na tipu,ale ta nase byla v takové strední cenové relaci. At to klapne :wink:
24. sep 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa tiez vydula v tom spoji asi pred tyzdnom,az v dvoch izbach a ten moj muzicek mi hned povedal,ze som to moc umyvala,ale uz to je o.k ,asi sa to same napravilo :slight_smile: tak drzim palce
24. sep 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vdaka baby :wink:

ta nasa je uz asi 6 rocna, este taky starsi typ
24. sep 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta nasa od kedy sme sa prestahovali,skoro pol ročna,hadam este daky čas posluzi :grinning:
24. sep 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej sestre sa tiež v byte vydula.Zavolali firmu, ktorá im tú podlahu montovala.Prišli, vyhádzali lišty,kúsok odrezali z každej strany podlahy,pochodilo sa,podlaha klesla a vyrovnala sa.Potom znova namontovali lišty a bolo to hotové :wink: :wink:
24. sep 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
problem je v tom, ze ta nasa firma uz neexistuje :frowning2: a aj podlahu uz taku nevyrabaju, to je este taka lepena a nie strukturovana, uplne hladka a dnes sa uz vyrabaju, take co co najviac pripominaju drevo, teda aj strukturou
24. sep 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamarat raz vytopil kupelku a kym prisli rodicia vytrhol vsetku plavajucu v kupelni a susili to s frajerkou fenom :sweat_smile: :sweat_smile: nahadzali naspat a stihli to do prichodu...no a samozrejme ze rodicia to zistili ale nejako to zevraj prehltli :grinning:
24. sep 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V koupelce jsem plovoucku jeste nezazila :astonished:
25. sep 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zuzana76...brat ma firmu s podlahami...nevies aku mate znacku tej podlahy?? Potom by si si mala zistit ci nahodou ta firma nespolupracovala s parket plusom..oni su hlavny dodavatelia znackovych podlah...teoreticky by si mohla reklamaciu podat tam...iba si klikni na stranku parket plusu a na znacky ...ked si tam najdes tu vasu oni vam to musia zreklamovat ...aj na starsi druh lepenych podlah ako je napr. Eger je zaruka okolo 10 rokov :wink: ked nie viac
25. sep 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivousek: nám se taky podařilo vytopit koupelnu a plovoučku tam nemáme....jen té vody bylo tolik, že jsme měnili plovoučku od koupelny po kuchyň...btw stalo se to v den dokončení rekonstrukce bytu, 2 dny před svatbou....stihli jsme to naštěstí :grinning: :grinning:
25. sep 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, neviem, nakoľko je ešte táto téma aktuálna, ale ja mám dobré skúsenosti s korkovou podlahou. Máme ju v kuchyni aj v predsieni, a okrem toho, že dobre drží teplo, ľahko sa udržiava, nie je s ňou problém ani čo sa týka vody (vydrží akékoľvek "nehody" pri varení a pod. :wink: ) skúsenosť mám napr. s týmito na http://www.korok.sk/
5. máj 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj s tou korkovou podlahou som citala, ze bez problemov moze ist aj do kupelne. My ju mame iba v detskej a spalni, takze z vlastnej skusenosti o kupelni neviem, ale urcite musi byt tepla.
19. máj 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme ju mali v kupelni a bolo to perfektne, teplucke, prijemne :wink:
21. máj 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Informovalasom sa na tu podlahu a kupelnu, pokial je dobre prilepena a nalakovana, nemalo by jej ublizit ziadne vytopenie, to mi povedal priamo vyrobca. Hovoril tiez, ze korok je material, ktory si musi udrzat svoje vlastnosti namoceny vine x desiatok rokov.
24. jún 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, chceme použiť korkovú izoláciu. Ako sa k nej správajú myši? Nerozhryzú ju?
27. aug 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iralk na internete som nasla, ze korok nezeru ani mysi a ani ine hlodavce.
Korok obsahuje vosk suberin a ten je odpudivy prakticky voci vsetkym
zvieratam.
31. aug 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vďaka fatra. To som rada. :slight_smile: Takže smelo môžeme použiť korkovú izoláciu pod plávajúcu podlahu na chalupe.
1. sep 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa opytat ci by mi niekto nevedel poradit ako mozeme opravit vyžratu plavajucu podlahu...manžel na nu polozil baterku z auta a sme si nevsimli vytieklo z nej a vyžralo nam farbu na plavajucej podlahe :confounded: ...ci nahodou niekto nevie ako by sa to dalo opravit...Dakujem
10. feb 2015 o 20:17  •  čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok