Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

dia2006
8. júl 2009

Ahojte, u nas konecne ochladenie, vcera sme skoro zomreli.
Gucz, aj moja mala vysypana na krku - neviem, ci novy prasok - ale mame sensitive persil, ale dala som
viacej alebo nove pyzamko, to sa nam este nikdy nestalo, chudiatko.

lucxy
8. júl 2009

halooooooooooo 🙂

simka9122008
8. júl 2009

Ja som už tuuuuuuuuuuuuuuuuu, dala som nezbednicu konečne do postele, to je neuveriteľné koľko má ona v sebe energie 😲

lucxy
8. júl 2009

cauuu moja tu po mne skace a nevie sa zmestit do koze

gucz
8. júl 2009

čaute žienky, tak my sme akurát teraz prišli z vonku, malá sedí vo vani a vykrikuje, tiež ju pôjdem uložiť, a potom ešte nakúknem

simka9122008
8. júl 2009

No to ste dnes mali vidieť mňa ako sa po mne obidvaja váľali, totálne ma zničili 😝 😀

gucz
8. júl 2009

kuk, tak som tu 🙂
simka aspoň si užiješ srandy kopec, ja válanie po posteli s malou milujem, sem tam ju pošteklím a tak sa pritom zlato smeje....
už je uložená, pije kašu, dúfam, že čoskoro zaspinká. Ja sa pôjdem natiahnuť na gauč k telke. Posledné dva dni som nejako moc unavená a ani nemám byť z čoho... Dnes som aj poobede spala hodinu a pol, ale nejak oddýchnutejšia som nebola

simka9122008
8. júl 2009

Tak len veľa oddychuj Gucz, aj ja som poslednú dobu k.o.

lucxy
9. júl 2009

dobre ranko,,,ako ste sa vyspali? ja som isla celkom neskoro okolo 12tej,,,pijem kafco,,,,pojdem smalou vonku na bicykli

dia2006
9. júl 2009

Ahojte, no vcera sa mi pocasie pacilo, konecne nebolo 150 stupnov,
takto by som to prijala. U nas okolo 19,hod padali krupy, ja som
prave soferovala, musela som aj zastat, taka bola prietrz mracien.

lucxy
9. júl 2009

cau dia,,,,ako mala uz jej je fajn?

dia2006
9. júl 2009

Ahoj, nastastie, fakt to rychlo prejde, ale obavam sa, aby nebola ako ja. Mne to tiez zacalo - anginy,
ked som mala 3, neustale som bola na antibiotikach a museli mi potom v 6 rokoch vybrat nosne aj krcne
mandle. Anginy sice prestali - nastastie, ale musim davat velky pozor, pretoze hned mi ide vsetko na
priedusky. To znamena - nikdy nemozem pit studene a uz vonkoncom studene s bublinkami. Alebo nadychat
sa studeneho vzduchu. Ako pri vsetkom - vyhody aj nevyhody.

Vecer sme boli so starkou na pohotovosti - vetvickou z jedlicky si pichla do oka, mala to strasne, ale
nastastie to nebolo vazne. Ked to sestricka uvidela, povedala, ze mozme sa pripravit na pobyt v nemocnici.
Chvalabohu, doktorka zistila, ze to len tak hrozivo vyzera, starka sa tiez ukludnila, chuda, pre nu je pobyt
v nemocnici uplna katastrofa.

lucxy
9. júl 2009

ved vcera som stretla kamaratku a ona musela nechat robotu koli tomu, ze maly bol vkuse chory mal 10antibiotik za rok a teraz uz treti tyzden sa liecia co mu neprechadza kasel,,,,,

lucxy
9. júl 2009

no idem daco porobit lebo za chvilku bude chciet ist mala vonku,,,,,a hlavne dat seba dokopy

miresta
9. júl 2009

ahoj baby, aké máte dnes počasie? Hlásili na dnes vraj len 22°C a my už teraz máme 25°C a krásne slnečno, a ja som si na dnes nachystala plno práce na doma. Ale treba mi zájsť aj na nakup tak sa aspoň trochu prejdeme.

Všetkým pekný deň, papa 🙂

dia2006
9. júl 2009

Ahoj Miresta, pozrela som albumcek, tak mala je velmi zlata. A mne nejako uniklo, ze sa
Ti vydavala sestra - pisala si o tom?
Vlasy si mala uplne super, to si bola u kadernicky alebo nebodaj vlastna vyroba?

miresta
9. júl 2009

dia - ano myslím že som spomínala, že budem mať viac práce tak nebudem sa hlásiť. Ďakujem za vlasy, robila mi ich moja ďalšia sestrička, ktorá je kaderníčka, takže mala práce od rána od šiestej až do svadby- robila účesy celej rodine. Ja si neviem zopnúť ani obyčajný cop 😀

Pokazilo sa nám počasie, a to mi mala akurát vstala a chcela som ísťvon, no dúfam, že sa ešte umúdry. ☹

anaret
9. júl 2009

ahojky, u nás je dnes polooblačno, nie veľmi teplo... po mojich dvoch deťoch mám teraz zapálené oči ja, svrbia a pália, no chodím do práce, kvapkám si každú hodinu, no uvidíme...nič príjemné, keď musím hľadieť stále do počítača...

dia2006
10. júl 2009

Ahojte, dobre ranko, tak co nove - ako??
NIkto nikde??
Ja som vcera zaparkovala na mieste, kde som nemala, ale nemala som inu moznost,
isla som pre nasich - prisli autobusom.
A - policajti, ale ja som nemala slov, lebo predtym som mala asi hodinovy telefonat -
teda skor hadku /viacmenej pracovne/, tak som bola cela vycerpana. Mne to bolo
jedno, keby mi aj dali pokutu.
Ale mala bola podarena, lebo aj ona prisla s nasimi autobusom, hned sa vypytovala,
ci kontroluju policajti sedacku - taka bola zabita.
Lebo ked nechce ist do sedacky, stale ju vystrasim, ze skontroluju policajti a potom
nam zoberu toyotku - tak vola auto. Nakoniec nam pokutu nedali, ale ja som bola
taka vycerpana a zmordovana, ze mi to bolo aj jedno. Ale toto je presne zakon
schvalnosti - bez pasa nikdy, ani preparkovat auto nejdem bez pasa, svetla - stale,
nikdy neparkujem tam, kde nemam a ani na 5 minut bez parkovacieho listka a ----
aj tak. Clovek zavaha zo 100 veci v jednej a hned by to malo nasledky.

dia2006
10. júl 2009

Baby, kde ste cely den?? Vsetky spite alebo co?
Ja som zajtra sluzobne v TN.

simka9122008
10. júl 2009

Dia ja som tu, vyprala som jednu várku prádla a balím, lebo zajtra odchádzame na chatu na víkend, tak sa ozvem až v nedeľu večer

aniel
10. júl 2009

ahojte ,teraz som sa po dlhej dobe dostala k počítaču,ešte som vás nestihla ani prečítať,ale vidím,že konečne sa ukázala aj miresta.Neskôr vám napíšem.Všetky vás pozdravujem 😉

lucxy
11. júl 2009

caute , vcera som tu nebola,,,bolo mi dako blbo,,,cely den ja neviem tak zvlastne som sa citila,,,,a potom o 7mej vecer do mna energia a pol jedenastej som este okno umyvala,,,,no nemohla som spat

gucz
11. júl 2009

ahojky baby, tak aj ja som sa sem konečne dostala. Celý deň sme boli mimo domu, ale bolo dobre. Teraz som zavarila pár marhúľ, tie z minula nedopadli dobre (zle chytili viečka). Teraz to vyzerá ok, tak som spokojná 🙂

aniel že sa aj ukážeš 🙂 krásne fotky, Sofinke všetko najlepšie k narodeninám prajeme 😉

gucz
12. júl 2009

dobré ránečko, u nás je krásne slnečno, možno bude konečne aj pekne 🙂 , včera sme boli u svokrovcov, podvečer sme opekali a aj svietilo slniečko, aj sem tam boli mraky, vtedy bolo chladno. Dala som malej kúsok špekačky a tááááák jej chutila 😀

gucz
12. júl 2009

a kdeže ste všetky zmizli? malá mi spí, my s MM sme naobedovaný, odfukujeme a tu nikoho.... 😕

anaret
12. júl 2009

ahojte, gucz so rada, že ste si opekačku užili, my sme mali včera oslavu - dcéra mala narodky, tak ešte dnes dojedáme....dnes išla aj s manželom na požiarnu súťaž, ja čakám, kým sa malý vyspí a pôjdeme za nimi...

anaret
12. júl 2009

na budúci týždeň hrozia veľkými horúčavami, tak to bude zasa sila...ale neva, veď je leto...

sestri
12. júl 2009

ahojte...tak ja som doma...Tinku som nechala ešte v Blave, lebo zajtra máme už súd a nechcem aby bola doma...v stredu mi ju prinesie mama...celkom sme si užili, behali sme všelikade, dokonca sme liezli na lanovej dráhe...všetko by bolo v pohode, keby nás neničili komáre, tak, kde býva sestra je ich strašne veľa...neskôr si vás počítam, musím si skočiť ešte na nákup...

gucz
12. júl 2009

anaret všetko najlepšie dcérke k narodeninám 🙂

sestri som rada že ste si užili pobyt v Blave, to je super, teda až na tie komáre. Zajtra budem na teba myslieť a budem Ti posielať pozitívnu energiu ak sa to dá