Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
29. okt 2008

dia to fakt? co sa ti nechcelo spat? no moju nic nebavi mam taky pocit dlhsie ako 10 sekund, som z nej hotova,,,,rano vstane povynasa kociky vsetky baby z nich von potom ide do suflikov,,,potom ked vidi ze zapnem rano pocitac tak chce bambulku a to jej pustim /v duchu si myslim, ze aspon umyjem riad/ lenze nato sa uz pozriem ze je zase pri okne a chyta tam kvety 😀

lucxy
29. okt 2008

no a este aj ked jedava tak musi skakat a ked jej to nechcem dovolit tak len reve a reve a neda si povedat,,,,,ze pri jedle sa sediiiii, musi proste lietat
dia potom vecer ti poslem ip, ok? 🙂

dia2006
29. okt 2008

Je to asi normalne, no keby si videla toho chlapceka, toho tolko spominam, len si tak sedi, hra sa v klude,
proste ta jeho mamina sa v kludne napapa,napije, pozrie telku a on sa este stale hra..... Kdezto moja mala -
tak nieco ako Tvoja, proste velmi podbna a ked uz naozaj nic, tak aspon tancuje... ale to by ste fakt museli
vidiet, este aj ritkou vrti.

dia2006
29. okt 2008

Moja ma taku zabavku - to najviac zo vsetkeho neznasam - vybera zem z kvetu - potichu, aby som nepocula, tvari sa, ze nic a potom to rozotiera po celej zemi, no hroza, hroza, hroza. Vela veci viem tolerovat, no ale toto nieeeee

gucz
29. okt 2008

čaute baby, tak som nakúkla a tu opäť nikoho... dnes som bola taká vytočená a sklamaná že až no 😠 . Otvorili u nás nový baumax, tak som tam šla pozrieť, či nemajú nejaký pekný vianočný stromček, ale nič sme nevybrali. Stromčeky aj mali, ale pomer cena kvalita nič moc. Potom sme šli do dráčika v maxe, mala som vybraných pár hračiek ( pozerala som na nete), čo som chcela malej kúpiť k vianociam. A oni tam z toho nič!!!! nemali... takže sme nekúpili vôbec nič. Chjo 😖 , idem tutat kosti a potom do hajan tak pa

anaret
29. okt 2008

ahojte- dnes som nejaká uťahaná... idem spať...strašne fúka, ale aspoň mi uschli 2 práčky...

lucxy
30. okt 2008

dobre ranko zienky,,,no u nas prsi a prsi,,,akurat si robim kavu a cajik,,,dneska sme spali do 6,45 huraaa ale o pol 4tej sa mala zobudila ze"maminka nejdem spat" baby ked som to pocula tak som nevedela ci sa mam uz smiat alebo plakat,,,,,,vecer robila strasny cirkus to este nikdy nerobila pred spankom,,,,,,no a ktym stromcekom ti gucz odporucam ist do polska tam sa fakt oplatia a stoja malo nam minuly rok kupili nasi za 600 korun 😉
dia este som ti stale neposlala ip 😉

gucz
30. okt 2008

lucxy ahojky 🙂 , nám sa neoplatí ísť do poľska, to čo dám za benzín, dialničnú známku a za ten stromček, to si môžem rovno kúpiť aj tu... ja dlho vyberám, preberám... a keby sa i tam potom nič nepáčilo, tak ma šľak trafí 😖

u nás je krásne slnečno, nad karpatmi je však dosť tmavá obloha, tak uvidíme čo sa z toho vyvinie. Mala by som ísť do obchodu, ale tak sa mi strašne nechce, kvôli jednému chlebu... som hnilák

miresta
30. okt 2008

ahojte žienky, nečtam vás len tak zbežne lebo nemám čas, ukladám skladám, triedim, balím a tak , musím toho stihnúť čo najviac keĎ MALA SPINKá takže, som zbehla len na skok.
V sobotu sa už sťahujeme tak nebudem chvíľu môcť dobehnúť a aj tak neviem ako to bude s internetom, kedy nám prídu znova zapojiť na nové miesto. Takže hneď ako to bude možné sa ozvem. Držte nám palce.

Lucxy - mi si chceme kúpiť, ale nie byt, ale domček malý a potom dostavať, manžel robí v tomto fachu, takže tak, ale v lete nám neschválili úver, tak musíme od znova a vieš aké je to ťažké teraz. uvidíme, zatiaľ je to tak dobre, hlavne že mám kde bývať.

gucz - nerob si nič z toho, veď vianoce sa ešte len blížia a uvidíš niečo vyberieš a nájdeš pekné

aniel - ako sa máš? čo máš nové?

erikas
30. okt 2008

ahojte 🙂 ešte som v práci a konečne mám kľud,tak som Vás prišla pozrieť,máte asi všetky zhon,keď tu celý deň nikto nie je,teda okrem ranného vtáčatka lucxy 🙂 a spol.

u nás dnes bolo nádherne,ale fúkal silný vietor,keď vyšlo slniečko bolo krásnych 18 stupňov 😵

lucxy veru aj ja mám stromček z Poľska,ale ja som si dalo priviezť,kamoška cestovala na služobku a som veľmi spokojná...a neviem či stál 500 Sk tak tuším

aniel
30. okt 2008

anaret-občas mám čas a tento týždeň so cvičila 3razy a aj to jeden deň 2krát 😉

lucxy-ty to berieš aspoň poctivo 🙂

u nás bolo dnes nádherné počasie 😵

dlho som tu nebola.Blbne internet a ešte k tomu boli deti choré.Vracali a hnačky.Konečne sa to upravilo a dnes o 2 ráno vracala Sofinka a do rána 4krát pokakaná,ale myslím,že už je lepšie.Teraz som ju nakojila a zaspinkala 😉

maminkatn-držím palce a nech ti to dobre dopadne.

riana-ja tiež začnem 90dňovku,ale asi až po Vianociach.Stále neviem chytiť ten správny dych na túto dietku,ale bola fakt dobrá 😵

aniel
30. okt 2008

dia- moja tiež zbožňuje kvety,teda hlinu v črepníkoch.Aešte strašne rada trhá lístky na kvetoch a tiež sa pri tom tvári (hlavne nenápadne) 😀 😒
niekedy mi je z toho do smiechu,ale ma to nahnevá ,keď ich celé oholí.Vtedy zvýšim hlas a ona začne dupotať s tými jej malími nôžkami a rozplače sa. ☹

gucz- ja som minulý rok kúpila až po Vianociach a za veľmi dobrú cenu na poliklinike,vtedy mávajú výpredaje,tak možno sa ti vyplatí počkať ešte do druhých Vianoc 😉

miresta-tak všetko rýchlo pobaľ a vybaľ,nech už si aj ty odpočinieš 🙂

riana246
30. okt 2008

ahojte....tak moja dieta vydržala až 24 hodin.. 😀 ..som skvelá... 😀 ...ale to nič...budem pokračovať od zajtra...ale zaujimave, že aj tak mi išli skoro dve kila dole....to asi preto, že mi končí mrcha....
idem ja spat lebo včera som išla spať dnes o tretej.. 😀 ..bola tu švagrina tak sme kecali...a rano som vstavala do práce..takže ma poobede chytala poriadna šiboza....

lucxy
31. okt 2008

dobre ranko,,,akurat pijem kavu, dieta nemoze spat no neva 😉
riana dufam, ze si sa tuto noc vyspala,, no inak aj ja by som zase drzala dietku ale moj problem je vtom ze sa mi nechce kazdy den varit dako nestiham 😒

lucxy
31. okt 2008

kde ste ostatne rannovstajky? 🙂

simka9122008
31. okt 2008

Ahojte ja som tu dnes začínam poctivo držať diétku, lebo posledné dni som nie jedla ale žrala 😠 😠 😠
U nás je krásne slnečno, tak idem s deťmi von kým sa ako tak dá, potom sa zase ukážem 😉

dia2006
31. okt 2008

Ahojte, ja velmi nestiham. Sice kazdemu tvrdim, ze v robote v pohode, ale je to naozaj dost a tie behacky a tu sa stale nieco deje, nemam cas ani za pohar vody vypit. Nech to uz znie akokolvek cudne, ale nestiham vobec nic, ale obcas si vas precitam.
Mala najnovsie vstava po 5.hod rano, tak mame vesele rana. Samozrejme, ziadne prebudzanie, hned je "v akcii" a uz fachciiiiiii. Jedno stastie - vecer byva unavena - na pocudovanie, ale to asi tie jaslicky. Maju tam velmi vela aktivit
a aj to na nej velmi vidiet.

gucz
31. okt 2008

čaute baby tak my sme boli na prechádzke, vonku je skutočne krásne aj teplo. Tak sme to museli využiť, malá teraz zaspala a ja idem dačo vymyslieť k obedu.
lucxy ani mne sa nechce variť každý deň, radšej navarím viac a je sa to niekedy aj tri dni. No asi spravím dnes špagety, to sme dávno nemali. Včera sme mali kuraciu pečienku na šťave s ryžou, tak aby bola zmena. Zajtra sme preč z domu, tak nevarím a v nedeľu robím kurča na kyslej kapuste a na zemiakoch. To sme tiež 100rokov nemali. A ten ďalší týždeň neviem čo budem variť, ale asi dačo zo zásob....
aniel ako už je deckám lepšie?
dia to ranné vstávanie Ti nezávidím, mám čo robiť aj o siedmej ráno, kým ja sa ešte len preberám, malá mi zatiaľ porozhadzuje všetky hračky, vyhádže kredenc a stihne aj vypiť fľašu mlieka. Ja neviem kde tie deti berú energiu, ja som včera zalomila už o pol desiatej, posledné čo si pametám, je ako som si šla ľahnúť do postele, a potom už nič...

dia2006
31. okt 2008

Gucz, o pol desiatej? Tak ja chodim tento tyzden spavat o 20.tej totalne hotova, ale velakrat som uz o 3-4.hod hore. To je nieco neskutocne, hadam sa to upravi. Inac som chodila spavat tak okolo polnoci a vstavala pred 6.h

gucz
31. okt 2008

No ja som taký tvor, čo by najradšej chodil spať okolo pol noci a vstávala by som tak o deviatej 😎 😀 , ale nedá sa a už to asi ani nikdy nezažijem. Ja som od tej ôsmej večer v najlepšej fyzickej aj psychickej pohode, doobeda bývam ako omráčená. Ale napríklad keď som bola tehotná, tak som chodila spať o ôsmej každý deň pri konci, lebo keď som si aj nešla ľahnúť, tak som aj tak zaspala pri telke, čo sa mi inak v živote nestalo, mne zapnutá telky vadí 🙂

dia2006
31. okt 2008

No, tak ja zaspim pri telke takmer stale, takze ked nechcem zaspat, radsej nieco robit. TO uz musi byt film, aby som nezaspala!!!! V stredu som chcela pozerat sukromne pasce a kedze pri modrom z neba stale zaspim, tak som si natiahla budik 😉 . Esteze mala spi ako zabita - ani necudo, ved funguje na plne obratky ako Energizer.

gucz
31. okt 2008

😉

maminkatn
31. okt 2008

ahojky,,,,babulky,,, 🙂
asi na mna lezu vsetky,,,xoroby sveta,,,,, ☹
boli ma zub,,a to som bola aj u zubara,,,a este k tomu aj mandla...na tej strane ako zub.... ☹
a este ma aj stipu oci,,,,neznesu ked som cely tyzden namalovana,,ale clovek xce vyzerat troxa aj k svetu... 😒
a asi neznasam ten avonacky,,odlicovac,,,a nemam iny,,,,neviete nieco na ukludnenie oci.... 😢 😢 😢 😢 😢
bolia abolia....a aj to hrdlo..dala som si aj strepsils,,,zlty,,zevraj antibakterialny,,,, 😢
dufam ze nebudem mat zas anginu,,,a nemam ani dobre vysledky,,,z cytologie,,idem na dalsi odber,,,v pondelok...bojim sa dr,,povedal ze to posle do piestan na typizaciu,,,,dufam ze to bude ok,,,bo mam ist v dec..na operaciu...a ak to nebude ok,,neviem ci ma pusti na tu operaciu,,,neviete nieco o tej cytologii.... ☹

dia2006
31. okt 2008

Maminka tn, ja Ti odporucam namiesto strepsilsu orofar, je ovela lepsi, mne to hned zabralo, strepsils je len tak na chvilku. A nemusis sa hned bat od tej cytologie, nemusis mat hned zle vysledky, ono ked sa to opakuje, na 2x zvyknu byt uz o.k vysledky.
Ja pouzivam odlicovac na oci garnier alebo loreal alebo nivea tieto su podla mna v pohode, avonacke nepoznam.

maminkatn
31. okt 2008

ahojky,,,dia,,,dik,,za ohlas,,, 😉
dufam ze uz budu tie vysledky,,,,druhy krat dobre nex mozem ist na operaciu,,,,ale aj tak sa bojim,,,a skusim teda ten iny odlicovac,,,a ten orofar som este nemala pouzivam len strpsis,,,asi si moje hrdlo nan zvyklo.....bodaj by si mala pravdu s tymi vysledkami.......dakujem si ma troxu ukludnila...hadam nemusi byt hned vsetko take zle..... 😉

gucz
1. nov 2008

Dobré ránko maminečky, už beháte po svete keď tu nikoho nieje?

sestri
1. nov 2008

dobré ráno kočky...ako sa máte?...tu je po daždi...práve si robím kávu a idem vysávať....čakáme veľkú návštevu.

maminkatn vylieč sa a držím ti palce na výsledky, nech sú dobré.

akosi nemám čas sem chodiť, chodím domov stále neskôr a potom už nevládzem, začala som sa trochu viac venovať Tupperware, aby som mala asi ešte menej času, no veď uvidím ako to zvládnem.

prajem vám príjemný deň.

lucxy
1. nov 2008

ahojte,,,, maminkatn tak to stymi ocami mam aj ja,,,vcera ma to uz nesvrbelo, tiez som si myslela ze to je z malovaciek ale nie je,,,,susedke bolo to iste a ona stym bola u dr, a zevraj to je daky virus,,,oci som mala jak orangutan vyplestene a cervene,,,,,a co by si chcela vediet o cytologii?
no idem ja do obchodu, a riadit tiez mi pride poobede navsteva 😉

lucxy
1. nov 2008

baby to tu nikto nie je?

anaret
1. nov 2008

ahoj lucxy...