Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

dia2006
1. jan 2009

No skoda, potom ich dohod. Malu som dala spat, idem to tu vsetko upratat a uvarit si 3v1. Od rana som sa nevedela ani pohnut, tak ma bolia krize. Mam velmi dobry zaciatok roka.

lucxy
1. jan 2009

no neviem ako mam pohnut s fotkou v pase no neva tak som naopak,,,,co ides varit? rano som sa zobudila s bolestou zuba konecne tam uz teraz niekedy pojdem dala som si tabletku a preslo,,,,ja som doupratovala a idem cvicit brusaky,,,,a spravit si kavu,,,,,mala spi ale co chvila sa zobudi,,,,
u nas rano snezilo teraz uz nesnezi,,,, 😎 pojdeme sa asi niekam prejst

dia2006
1. jan 2009

Iste Ti niekto poradi, ako to treba otocit /ja to nebudem 😉 /. My mame plnu chladnicku, muz varil polievku, takze dnes sa uz nevari. Cez vikend pridu svagrovci, takze budem varit v piatok. My s malou este stale nemozeme ist von, asi sa zblaznim.

lucxy
1. jan 2009

este je chora? 🙂

dia2006
1. jan 2009

Stale ma sopliky a chrchle, je to sice omnoho lepsie, ale viem, ze by ju zlozilo, keby isla von. Dnes je aj tak otrasne. Keby zajtra bolo trosicku lepsie, tak ju zoberiem na chvilku. Vies si predstavit, ako sa uz nudi - ona take sidlo.

lucxy
1. jan 2009

no to si viem predstavit,,,,aj moja ma mrle v zadocku 😀

dia2006
1. jan 2009

Ak to nebude lepsie, v pondelok ju zoberiem k doktorke. Vsetci mi hovoria, ze teraz je take pocasie a vsetci kaslu a chrchlu, ale to uz trva hrozne dlho.

lucxy
1. jan 2009

a co jej davas? 🙂

lucxy
1. jan 2009

tak kto zacina s 90dnovkou ha?no budem do vecera rozmyslat ci sa pridat alebo nie 🙂

dia2006
1. jan 2009

Ja zacinam na stopro, len neviem, ci 90 dnovka, ale iste bude spocivat v tom, ze vela ovocia a zeleniny. Davala som jej sinupret, do nosa vibrocil, predtym mala mucosolvan junior, medzitym vsetko-mozne prirodne, uz jej lieky nechcem davat, este predtym mala do nosa pamykon. Proste vela, vselico mozneho.
Lucxy, neviem sice, kolko vazis a aka si vysoka, ale iste je, ze si stihla a 90 dnovkou sa skor len stravuj ako zivotny
styl, Ty nastastie chudnut vobec nepotrebujes.

riana246
1. jan 2009

ahojte kočky.....tak my sme sa pred chvílkou vrátili domov...sme sa boli korčulovať a sankovať...bolo super.....sme boli aj včera,ked som prišla z práce.....a chceme isť aj zajtra...teda každý den ked sa bude dať......aspon nejaka "kultura" v tomto zapadakove.. 😀 😀 ..idem si urobiť čajik..aby som sa trochu zohriala...

sestri
1. jan 2009

ahojte...konečne som sa ako-tak prebrala... 😀 😀 😀 ...boli sme do rána do 4h...teraz ideme na novoročnú kapustnicu...už sme nevládali jesť, toľko toho každý priniesol.

ria...kde ste sa boli sánkovať?...zasnežujú Čechy?...

s diétou sa k vám asi nepridám, musím vymyslieť niečo dlhodobejšie...

tak sa zatiaľ majte, my ideme...

riana246
1. jan 2009

ano...už to tam zasnežuju.....je tam super...neprídete zajtra poobede???..doobeda chceme isť do NZ a potom ale o 13tej pojdeme zase na čahu....
tak asi aj ja už nabehnem na nejaku dietu....ale asi až v pondelok.....
idem pozerať správy....

miresta
1. jan 2009

ahojte baby, tak už sme sa vrátili. Silvester bol celkom pokojný, ale dobrý, akurát že ešte stále kašlem.
Ale čo ma potešilo maličká mi chodí čm ďalej tým viac. Teraz sme prišli domov a ako som ju prezliekla a obula papučky, tak urobila 4 kroky uplne sama. No super, už sa tak teším keď bude chodiť, a ja aspoň ju budem nahánať a budem mať viac pohybu. 😀

miresta
1. jan 2009

Idem všetko povykladať a okupkať maličkú a uložiť ju spinkať a potom sa ešte zastavím, či tu niekto ste.

aniel - dúfam, že deti sa vrátili zo silvestrovačky celé a v poriadku. 😉

gucz
1. jan 2009

Ahojte babulky, tak aj my sme sa už vrátili domenko 🙂 . Silvester bol fajn, s manželovou sestrou sme porobili salámové a syrové misy, chlebíčky, jednohubky, svokra napiekla slané. Ja som nakoniec z toho ani nejedla, položili predo mňa misku s pistáciami, tie ja milujem 😎 . Pozerali sme telku, popíjali vínko a bolo veselo. Po polnoci púšťali susedia ohňostroje, tak mi zobudili malú. Tá bola potom asi 3/4 hodinu s nami v obývačke a potom som ju šla uložiť. Ona mi však nechcela spať, zaspala až okolo druhej v noci a ešte aj zo sna mrnčala, takže som sa tak nijako vyspala, ale ako vravím, inak bol Silvester fajn.

miresta gratulujem k prvým Esterkiným krôčkom, je to krásne keď tak začne dieťatko chodiť, najprv tak nemotorne, ale nevzdáva sa a ide mu to čoraz lepšie a lepšie. Moja začala chodiť pred vyše 4 mesiacmi, no teraz už ani nechodí, ona stále len uteká, normálne je ako veter (vietor) 😀

No čo 90tky???? už ste začali? Napíšte mi prosím, ja som dnes akosi nemala šancu... Ráno som raňajkovala syry z obloženej misy, na obed bola pečená kačica s kapustou (a lokšami ale to ja nelúbim) a na večeru som opäť dojedala salám a syr z tých obložených mís (svokra nám zabalila zbytky). Tak chcem vedieť, či mám zajtra začať s mäsom, alebo či rovno škroby. Dajte vedieť ano??????? DÍKY

miresta
1. jan 2009

gucz - no mi sme tiež narobili chlebíky, jednohubky, slené pečivo, ale ja som doniesla ešte aj zákusky od vianoc, a bolo toho toľko, že nám nakoniec svokra zabalila ešte jednohubky aj domov. 🙂
Nám maličká spala ako zarezaná, je pravda, že cez deň bola dosť zaplakaná, ale v noci sa ani raz nezobudila, ani na môj kašel.
a čo dieta? Ja určite začnem až od budúceho týždňa, ale prv si dám niejakú očistnú dietku, aby nemalo telo hneď stres a tak o dva týždne na to by som začala s 90 dňovkov. Myslím, že to bude rozumnejšie, po terajšom prejedaní. 😀

miresta
1. jan 2009

zase tu nik nie je? ☹

lucxy
1. jan 2009

ahoj miresta

gucz
1. jan 2009

aj ja som tu..... len čítam ešte jednu tému

miresta
1. jan 2009

no, kočky, tak to som rada
lucxy - pozerala som si fotoalbum, krásne fotky, maličká ti rýchlo rastie a ty si tiež stále iná. Ale so super postavičkou. 😉

anaret
1. jan 2009

miresta ahoj, to máte super, že takto chodíte na chatu...

vonku je fajn mrázik, len by mohlo nasnežiť...

gucz
1. jan 2009

ahoj anaret no veru to by mohlo, u nás je zima ako v rusku 😀

aniel kde si???

gucz
1. jan 2009

idem na chvíľku k telke, tak zatiaľ papa

lucxy
1. jan 2009

u nas zacalo snezit vonku je -9st 🙂
miresta dik za pochvalu 🙂

lucxy
1. jan 2009

gucz aku temu stale ccitas? 🙂

lucxy
1. jan 2009

miresta nie som ina len to vela spravi ked sa namalujem a vyzehlim si vlasy,,,,napriklad ta fotka co je s Laurinkou iba v mikine je odfotena 2 hodky predtym ako co som natej poslednej

miresta
1. jan 2009

lucxy - aha, tak to je dobrééééééééé. 😀 No mňa by si neupravenú ani nespoznala, ja keď si spravím vlasy a nalíčim sa, aj ja sa niekedy v zrkadle pozerám: " že ty si ale kočka." 😀 😀 😀

lucxy
1. jan 2009

no tak tak miresta,,,jaj konecne mala zaspala 🙂

miresta
1. jan 2009

no moja už spinká od osmej, bola unavená vyšalila som sa s ňou vonku, aj doma potom ešte, tak bola už riadne hotová, už sa jej ani kupať nechcelo.