Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

miresta
4. jan 2009

ahojte babenky , no my sme mali dnes takú nie celkom dobrú noc, pretože mala sa mi 3 krát zobudila, ale len som jej dala dudel a raz čajík a spala ďalej.

gucz - na ten kašel som prv brala Hedelix, a malej Mucosolvan, ale neprešlo a tak som si myslela že lepší bude ľudový recept cibuľa s medom, ale nezaberá ani to, takže budeme musieť ísť v pondelok ku lekárke, aspoň ja určite. Po čerajšej prechádzke sa mi to ešte zhoršilo, dokonca mám znova zapchatý aj nos. Som uplne slabá. Aj keď prechádzka bola včera krátka ale krásna. No čo už, budeme musieť oželieť. Inač u nás sa počasie pokazilo, je pod mrakom a začína poriadne fúkať.

lucxy - tak ty si s tou malou užiješ. Včera si písala, že si rada, že nevstávate o piatej a dnes ste boli hore už o 5.40, tak to je sila, veď to je ešte uplna tma. Moja teraz vstáva väčšinou o pol osmej, ale aj to je pr mňa zmena, keď bola menšia spala aj do deviatej - desiatej. Aj kEĎ JA VžDY vstávam s manželom, čiže o siedmej, ale aspoň som si dovtedy popratala.

miresta
4. jan 2009

gucz - ešte, že Fenistil, čo dávaš malej, nám predtým predpísala lekárka a to mala ani nekašľala veľmi, no nepodávala som jej lebo sestry s tým nemajú dobré skúsenosti, ale asi jej vyskúšam dať, aby kľudne spinkala.
Dík za radu.

lucxy
4. jan 2009

ahoj miresta,,,fenistil uspava je tam daka latka,,,,no a mam po cviceni,,,mala je aktivna a neda sa mi,,,vstala si na stolicku a oprela sa osusiak som myslela ze je po nej jaj 😠
no a to pritom vecer sme mali navstevu a isla spat o 9,15,,,,no a este skorej bola hore 😠 tak u nas je vsetko zasnezene

lucxy
4. jan 2009

jaj a najlepsi sirup ktory zabera je stodal 🙂 je aj predeti

miresta
4. jan 2009

lucxy - dík, tak sa opýtam v lekárni, a je aj bez predpisu? Keby bol tak dám kúpiť ešte dnes manželovi na pohotovosti. My máme tiež sneh, ale len tak trošku, včera ho to slnko trochu roztopilo, ale je aj detičky sa sánkujú na kopci.

miresta
4. jan 2009

No idem variť, dnes máme slepačiu polievočku - zase , a ružového lososa, budem ho robiť prvý krát, tak dúfam, že sa mi podarí. papa, neskor sa zastavím 🙂

lucxy
4. jan 2009

hej je bez predpisu a nam vzdy pomohol aj mojej mame,,,stoji okolo 100sk a je mnam sladucky
skus si este kupit echinaceovy sirup s vit. c dr. muller 🙂

dia2006
4. jan 2009

Ahojte, ja vas teraz velmi nestiham citat, mame tu navstevu - svagrovcov - spominala som. Inac, Lucxy, my mame tiez ten stodal, ale zial, nam nepomohol. Ale - je velmi sladky, to je pravda. 😉

dia2006
4. jan 2009

Lucxy, nic si z toho nerob. Nasa mala isla spat hadam o 22.hod, bola totalne vystavena a aj tak vstavala normalne.

miresta
4. jan 2009

dík za radu, skúsim. Ale aj tak zbehnem k lekárke, nech mi to nesadne na pľúca, lebo priedušky už mám asi chytené.

gucz
4. jan 2009

baby tak my sme boli na prechádzke a u nás tak mrzne až praští. Vonku je - 9 stupňov, skoro mi ruky odmrzli ako som tlačila káru a to som mala dvoje rukavice. Malá mala krásne červenučke líčka a hneď mi aj krásne zaspala.

K tomu spaniu, mne keď malá málo spí cez deň, tak je potom väčšinou aj noc na figu. Ona mi už dlho vstáva okolo tej siedmej - pol ôsmej. Nikdy mi nespala do deviatej , najviac do ôsmej a to aj keď bola malá a papala v noci o štvrtej mliečko. Mám kamarátku a tej malá spáva do deviatej - pol desiatej bežne a večer chodí spať o ôsmej. Ale zasa cez deň jej spí krátko. Čo už, každý drobec je iný

gucz
4. jan 2009

aniel čo si robíš k obedu? ja sa nejak neviem rozhodnúť, cestoviny sú rýchlejšie hotové, ale zasa pizza mi viac chutí.... No asi tie cestoviny, to bude papať aj malá

miresta ak sa cítiš slabá a už to trvá dlhšie tak sa vybodni na voľno predajné lieky a choď radšej zajtra k tej lekárke, nech nechytíš zápal pľúc, to by nebolo bohviečo.

miresta
4. jan 2009

gucz - áno, máš úplnu pravdu, pojdem zajtra k lekárke. A o tých deťoch to je pravda, každý drobec je iný. Moja chodí spať o osmej a teraz spí do pol osmej. A niekedy chodila o pol somej a spala do deviatej, a to predtým spala aj cez deň trikrát. Teraz mi poslednú dobu spí len raz, kedy ako.
U nás začína poriadna zima, ale najhoršie že začína fúkať a to hlásili, že len mierny vietor. Nemám vonkajší teplomer, tak neviem koľko je stupňov, ale vyzerá, že je dosť tuho.

gucz
4. jan 2009

čavko u nás sa deje dačo neuveriteľné... sneží!!!!! Síce tak drobunko, ale predsa. Hneď je okolo bytoviek kopa detí vonku, doteraz to tu bolo ako vymreté. MM šiel s malou k svokrovcom, tak si idem pomaličky upratovať, musím pozmývať podlahy a potom sa pustím do kúpeľne, pri malej sa to robiť nedá.

miresta ani my nemáme vonkajší teplomer, ale MM nadstavil na počítači dačo a teraz nám ukazuje koľko je stupňov v Trnave (my sme odtiaľ kúsok). Teraz je - 6 stupňov

lucxy
4. jan 2009

gucz aj moj akurat zobral malu na hodku isli sa sankovat,,,unas snezi uz od rana,,,no akonecne obedujem a ranajkujem v jednom,,,,zemiaky zapecene s rybkou a cviklu

gucz
4. jan 2009

ja som nakoniec spravila tie cestoviny, boli fajn. Takže ideš upratovať? či máš oddychovku?

lucxy
4. jan 2009

no upratovat,,,preto som nesla snimi je tu ako po vybuchu 🙂

gucz
4. jan 2009

hmmm tak to je aj u nás tak, tak idem na to.pa

lucxy
4. jan 2009

dobre tak aj ja cussss 🙂 😀 nech maju nase deticky co rozhadzovat

erikas
4. jan 2009

ahojte 😉 aj u nás sneží tak drobno,ale už je bielo,včera bolo ráno -12 u nás 😕

tuším ste sa dali diétkovať,držím Vám všetkým palce,ja sa už nepokúšam,diéty ma už nebavia,ale cvičiť budem teda,to ma chytilo 😉

lucxy aká si šik na nových foto 😎 aj keď si opačne xixixi

miresta nejako sa z toho nemôžeš dostať,ten Stodal aj ja kupujem,nám zaberá a je homeopatický

keď si tak čítam ako Vám detičky buntošia ráno a aj v noci,musím Vás utešiť.....to sa zmení,môj synček mal v auguste 17 rokov a teraz cez prázdniny vstáva o 13-14 hodine 😀 😀 😀

gucz
4. jan 2009

aj u nás padá taký drobučký sneh, už menej, ale dúfam že bude snežiť aspoň do rána, nech sa dajú vytiahnuť aj sánky.
No tak povysávané už mám, aj umyté, aj kuchyňa je uprataná a teraz som si spravila kafe a čajík, tak idem brázdiť po internete. Je tu niekto? Kúpelku upracem neskôr, mám vysušené a teraz aj nakrémované labky

miresta
4. jan 2009

gucz - ja som teraz prišla

miresta
4. jan 2009

luxcy - dnes máme rovnaký obed, ja som mala lososa s kôprovou omáčkou a grilovanou zeleninkou. Manželovi k tomu urobím ešte zemiačky, ale on musel do práce, takže príde až večer.

Dúfam, že dnes dôjde dnes niekto na návštevu, mám blbú náladu, taký zlý deň - smutný.

gucz - u nás zatiaľ nesneží, je škaredo. ☹

miresta
4. jan 2009

gucz - akurát som si pozrela aktuálny stav merania teploty v KE, tak máme -7 °C . Takže asi dobrá zima, ale ja keďže som doma, len pokukujem von oknom.

gucz
4. jan 2009

som tu len Ťa prečítam

miresta
4. jan 2009

no a ja akurát skočím dať malú spinkať, lebo je zaplakaná, hneď dojdem

gucz
4. jan 2009

no tak u nás je stále tých - 6, vonku akurát prestalo snežiť. MM mi volal, že už sú na ceste domov a sestra zasa že príde s priateľom na návštevu, tak idem dačo nachystať. zatiaľ papa, dostanem sa sem asi až večer

miresta
4. jan 2009

gucz - tak to máš dobré, ku mne sestra sa sľubuje už odkedy som sa nasťahovala, ale keďže stále niečo má, tak horko ťažko sa sem vie dostať. Ale dnes vraj dôjde, tak uvidím. tak papa večer

anaret
4. jan 2009

ahoj miresta, tak ja by som dobehla na kávu - keď tak zúfalo čakáš návštevu...len škoda, že je to tak ďaleko...

anaret
4. jan 2009

my sme boli včera vo Valčianskej doline lyžovať, bolo super - síce chladno, ale svietilo slniečko, tak bolo fajn...
aj malého sme postavili na lyže- tak na hodinku a to mu stačilo... inak sme sa radšej bobovali a šmýkali...