Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
9. feb 2009

Neviem nejaký koláč alebo niečo také

miresta
9. feb 2009

ahojky baby, tak mne nakoniec tú sobotu prešlo, už o piatej som bola fit, len som mala strašne podráždený žalúdok, ešte v nedeľu som nevedela normálne jesť, a večer ma bolelo poriadne brucho. Neviem či som písala, ale asi nie, ešte som v sobotu na to všetko spadla do vane, ale tak nepodarene, šmikla som sa na rohožke, lebo mi vytiekla práčka, uvolnil sa závit od hadice. a ja som sa tak šmykla že som sinarazila cez vaňu brucho tak, že akurát cez rez od cisárskeho. Tak som sa zľakla že som nevedela dýchať, udrela som si čelo, ruku a aj nohu, ako som sa chcela zachytiť...............no hotová katastrofa, ja neviem ale ten rok 2009 u mňa začal príšerne, ešte som nemala jeden normálny deň žeby bolo všetko v poriadku.

simka- ja mám ovsené vločky veľmi rada a robím z nich všetko možné, či do polievok namiesto cestovín, do koláčov, do faširiek, či na rezne ..........no rôzne.

Inač u nás za noc tak nasnežilo že máme aspoň 15 cm snehu. A fučí strašne, mám ísť zajtra k lekárke aj ku sestre, lebo tam býva, no ale neviem ako dojdem keĎ BUDE TAKá ZIMA AJ ZAJTRA.

gucz
9. feb 2009

čavenko simka aké recepty s ovsenými vločkami máš na mysli? Ako na jedenie? či v súvislosti s tou celulitídou? Viem že to znie ako sprostosť táto moja otázka, ale fakt neviem ako si to myslela..... počula som aj o ovsených vločkách na tú celulitídu, ale neviem presne ako to bolo, ony sa nejak zmiešali s niečím... a tým sa potom masírovala koža, ale neviem kde som to už čítala. No a ak si myslela na jedenie, tak my to nemusíme, robila som aj ovsenú kašu, aj som ich skúšala do polievky na zahustenie dať, ale nechutilo nám ani jedno ani druhé. Ako decko som ich rada jedla suché, len som to rozžula ako žuvačku, niečo podobné ako keď sme ako decká žuli zelené obilie.... 😝

gucz
9. feb 2009

no tak posledné príspevky som nejak prehliadla, napíšem Ti recept na keksíky, fakt dobré

simka9122008
9. feb 2009

Gucz nie na celulitídu, len ako nejaký koláč z ovsených vločiek

gucz
9. feb 2009

no teraz som pozerala tie keksíky, a úplne som bola v tom, že tam idú aj ovsené vločky, ale nejdú tam, mám ten recept napísať i tak, či netreba?

simka9122008
9. feb 2009

Aké keksíky?

gucz
9. feb 2009

Tak napíšem, možno sa to niekomu hodí

Cookies od Denisky (tak sa volajú)
300g hladkej múky, 250g margarínu (hera, tesco... nastrúhame nahrubo), 200g pomletých orechov, 150g cukru kryštál, 100g hrozienka, 200g čokolády (môže byť aj viac, pridávame ju až tesne pred pečením rozdrvenú alebo nahrubo postrúhanú), 2 ks vajcia, 1 prášok do pečiva

zmiešame, najlepšie rukami, tvarujeme malé hrudky, dáme na papier na pečenie a pečieme pri 160 stupňoch asi 15 minút.

gucz
9. feb 2009

sú vážne dobré, mali by aj dlho vydržať, ale to presne neviem, lebo keď ich niekedy spravím, tak behom dňa zmiznú

simka9122008
9. feb 2009

Jééééééééééj super, vyskúšam ich, dík gucz

anaret
9. feb 2009

ahojky, no miresta u Teba fakt hotová katastrofa....ale aj to musí skončiť a s jarou snáď bude lepšie....
ja idem zajtra na školenie do Nitry, ani sa mi veľmi nechce...

a neviete čo je s Tinou???? založila tému a nepíše už dávno...

aniel
9. feb 2009

gucz-určite vyskúšam

miresta-teda ti poviem,ty si ale šikulka.Toľko smoly v jeden deň 😒

gucz
9. feb 2009

miresta dúfam že týmto si si už smolu vybrala všetku na rok 2009 a už bude len dobre.

gucz
9. feb 2009

baby kde ste všetky??? čo už spíte?

gucz
9. feb 2009

tak už asi všetky hajkáte, tak dobrú nocku.papa

aniel
9. feb 2009

gucz-ja som tu.Čítam veľmi dobrú knihu Súmrak ak ti to niečo hovorí,ide to teraz v kinách ,ale ja čítam už 3 diel.Je to super kniha,odporúčam všetkým.Mne to Paťo stiahol do počítača,tak to čítam cez notebouk,pekne v posteli,ale aj pri varení.Muž sa na mňa už hnevá.Za nedelu som prečítala celú druhú časť a tá mala439 strán. 😕

sestri
10. feb 2009

dobré ránko...práve dopíjam rannú kávu, chystám sa umyť a šup do robotky...dnes si idem dať trošku zastrihnúť vlasy, mám dosť dlhú ofinu...jaj ako sa mi nechce do roboty...zišlo by sa mi dajaké to voľno...
kríza už zasahuje aj na nás doma...u manžela sa v robote prepúšťa a piatky musia byť povinne až do odvolania doma...dúfam, že ho neprepustia...
prajem vám pekný deň... 😉

lucxy
10. feb 2009

dobre ranko,,,,sestri vies o tom ze prave dneska sa maju strihat vlasy,,,vcera to davali v telerane,,,,ja tiez pijem kavu,,,,vcera som tu nepisala,,,poobede som musela ist ku koznej ,,,som sa vyhadzala na tvari konkretne na cela a na lici islo to do ekzemu,,,takze si musim davat dva dni take obklady +stiedat so zelenym cajom obklady a drzat dietu tak si davam ryzu cistu,,,,uz to mam ovela lepsie
aniel ty si riadny maniak 😀
sestri dufam, ze ti mm neprepustia no je to hrozne, teraz tato situacia,,,
inak vonku sa riadne ochladilo ze -5 😨

gucz
10. feb 2009

sestri ahoj s tou krízou je to nafigu, aj u MM prepúšťali, teda vo firme kde robí, myslím že 21 ľudí, z troch išli len na dve smeny a jeden týždeň budú celý doma. Nafigu keď sa ľudia boja o robotu. Ja asi dnes pôjdem do mesta, musím ísť povybavovať papiere na to daňové, naša účtovníčka chce papier aj o materskej aj o rodičovskom príspevku, tak to budem musieť ísť vybaviť. Už popredu je mi zle z cestovania autobusom a s károu, dúfam, že sa nájdu ochotný ľudia čo mi s ňou pomôžu.

aniel ty si takáto náruživá čitateľka? 🙂 aj ja som bola kým som nemala malú, ona mi teraz nedovolí čítať, stále vyžaduje pozornosť a keď už večer spí, tak idem radšej sem. Mám dve knihy na prečítanie, len neviem kedy sa k tomu dostanem. Jedna sa volá Pomsta ženy v zrelom veku. Tú musím zdolať prvú, lebo ju mám požičanú.

no zatiaľ sa majte, možno ešte nakúknem, idem sa rýchlo ozmývať a pôjdeme sa nachystať na ten veľký výlet do TT

gucz
10. feb 2009

ahoj lucxy, aj tebe dobré ránko 🙂

jesika26
10. feb 2009

ahoj aniel - nedá sa ti poslat ten súmrak mailom????Hrozne by som to chcela čítat, len sa mi zdá dat vela 490 korún za jednu knihu

lucxy
10. feb 2009

cau jesika ako sa ti dari? co nezavitas do temy martincaniek teraz cez vikend sme mali aj stretko 🙂

jesika26
10. feb 2009

ahoj lucxy- celkom fajn, zase som na 90 dnovke, ale len od včera, tak som rada, že som sa konečne nakopla, pohlad do zrkadla a leto za dverami, urobí svoje 😀 .Ja cez víkendy v Martine nie som a zatial sa nepokladám za martinčanku 😀 😀 😀 😀

ahoj gucz-ževraj si brala reductil,(sestra bonzla 🙂 ), ako to na teba pôsobilo????

ahojte sestri a simka 😅

aniel
10. feb 2009

jesika gucz je kamarátka asestra je twins 😀

aniel
10. feb 2009

gucz-tak len povybavuj,ja už to chvala Bohu mám vybavené a neboj určite ti niekto pomôže.

jesika26-skúsim poslať,ale je to v češtine ak nevadí 😉 😉

jesika26
10. feb 2009

jéééj ja som sa sekla, ja viem že twins je sestra, to z hladu som pomýlená 😀 😀 😀

aniel
10. feb 2009

už som ti to poslala a čo dnes papáš? 😵 😵

jesika26
10. feb 2009

aniel-kde si mi poslala??? na písala som ti v téme 90 dnová II

aniel
10. feb 2009

teraz som to skúšala otvoriť,tak neviem či ti to pôjde,keď nie poviem synovi,keď príde zo školy alebo kde sa to dá stiahnuť-napíšem 🙂

dia2006
10. feb 2009

Tak ta kriza je hrozna, nezavidim, u nas v meste sa tiez vo velkom prepusta. Aj v NR, svokra bola od jan uz dva tyzdne doma, svagrina ma piatky volno a obcas aj par dni nerobia, hrozne. Inac, niektore vacsie firmy ponukaju
niekolkomesacne odstupne. Ja byt v takej situacii, vezmem to odstupne a rychlo si hladam nieco ine. Nastastie, v mo-
jej profesii by som si vedela najst, aj ked nikdy nehovor nikdy. Ale ja by som podnikala v tom, co viem.