Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
27. feb 2009

anaret no čo? ako sa cítiš, už je lepšie, vlastne aj ja som preto včera ležala vo vrelej vani, tiež som sa cítila tak hociako, akoby mi začínala nejaká choroba. zatiaľ som však v pohode.

dia to s tým ramenom veru nieje bohvie čo, poznám to prechladnutie, ale z klímy, mala som pracovisko rovno pod fukárom. No a ke som bola tehu tak som šla za vedúcim, že buď to vypne, alebo nech ma presunie. Samozrejme presunúť sa nedalo, aj klímu vypínať bolo zakázané ale kvôli mne ju vypínal. Skús si v práci presadnúť ak sa dá a ak nie, tak vetrajte len keď budeš na prestávke, aspoň kým sa Ti to rameno vylieči. Skús si naň fúkať teplý vzduch z fénu, mne to pomáhalo. A k tým pohrebom.... ☹ , aj my sme minulý rok absolvovali a tento rok nás to čaká opäť, tak to aspoň vyzerá.... strašné, ale aj to je život 😢

gucz
27. feb 2009

aniel ako si to myslela že stíham??? mne sa zdá že nestíham nič 😉 , inak ako sa mi máš? moc často tu nebývaš...

lucxy už ste hore? moja Laura už vykrikuje že má dojedené, tak sa jej idem venovať, papa

aniel
27. feb 2009

gucz-keď sa ja k niečomu dostanem,tak ty už si bola v obchode ,na prechádzke,máš upratané,navarené a chystáš sa na ďalšiu prechádzku.Ja vtedy začínam ešte len poriadne fungovať. 😉

simka9122008
27. feb 2009

Pekné ránko všetkým
Miresta díky za recepty

aniel
27. feb 2009

idem si začvičiť,potom nakuknem 😉

lucxy
27. feb 2009

ahojte,,,no jasne gucz mala vstala 5,30 ako hodinky,,,,vrure mam lasagne a varim pre mm madarsky gulas,,,,u nas strasne snezi,,,,uz aj prsalo pred chvilou 🙂

aniel
27. feb 2009

😉 lucxy-ja budem mať asi to čo ty 😉

gucz
27. feb 2009

čavenko no tak u nás leje, všetko sa topí, všade čvachtanica a blato, k tomu fučí ako divé, takže dnes asi ani von nepôjdeme 😝 . Aniel vieš čo ma to stojí premáhania aby som dačo spravila? ja som strašne lenivá.... včera sme boli ešte poobede na nákupe v lídli a potom sa mi už nechcelo nič, tak som sa len večer naložila do vane, čo tam po neumytých riadoch.... a bolo. No a dnes si ma to počkalo 😠 . Dnes mám ovocko a je mi nejak zvláštne, asi mám nízky tlak alebo čo, ako by ma niekto mechom uderil po hlave, dúfam, že z toho nebude migréna. Asi si pôjdem spraviť druhú kávu nech to so mnou nesekne dakde.

lucxy 5.30 no to je fakt skoré ráno, to je u nás ešte noc, moja vstáva 6 - 6.20, no mohla by aj neskôr, vôbec by som sa nehnevala. A tiež si nejaká pracovitá... dve jedlá takmer uvarené 😕 . Ja ešte len rozmýšľam čo urobím. Malej asi zemiačiky s kuracím mäsom, ale ešte neviem na aký spôsob a pre MM.... to je ešte vo hviezdach. Včera a predvčerom mal šošovičný prívarok s klobásou, to však už dojedol. Čo mám spraviť také jednoduché a rýchle len na jeden deň? zajtra budeme jesť u svokrovcov asi. Čo poviete na hríbový perkelt? Teda zo šampiňónov z plechovice??? Mne nomálne dochádzajú nápady

dia2006
27. feb 2009

No, nic si z toho nerob, moja vstava tiez presne o 5,30, ja sa uz idem zblaznit. Potom sa ani neviem nachystat rano, to by som musela vstavat hadam o 4,hod. Odkedy je potom hore, tak beha, skace, tancuje, vyzlieka sa, prezlieka a pod., no co k tomu mam dodat. Ledva stihame, s vyplazenym jazykom na 7.30. Tu prsi od rana, hlavu mi islo
vcera roztrhnut.

sestri
27. feb 2009

ahojte...tak ja som vstala asi o 10h...predtým som bola hore o 6h a musela som malú vychystať do školy...mali triednicku, preto tak skoro...teším sa, že mám voľno, ale mám doma aj manžela, tak to nie je úplne ono...príšerne ma začína bolieť brucho, asi si dám tabletku a hor sa do mesta na vybavovačky...na obed som sa rozhodla, že pôjdeme niekam na menu, je to skoro v každej reštike a mám lístky, tak načo variť.dnes večer príde riana...už som ju dlhšie nevidela, snáď sa nezhorší počasie, aby mohla prísť...cesta od nich do Zámkov je totiž nazývaná cesta smrti, tak v zlom počasí radšej ostať doma.tak ja idem...držte sa, ešte sa zastavím.

miresta
27. feb 2009

ahojky kočky, dnes som skôr nevedela dobehnúť.

No tak o sestre, maličká jej má horúčky, ale nie je to nič že by musela ostať v nemocnici, je to ako chrípka, ale len horúčky, no dnes vraj už aj soplí a bolí ju hlava, tak asi chrípka. No horšie bolo včera večer.....ráno mi mamka písala, že začína mať teploty a že jej je zle. No a večer som jej volala že ako sa má tak že už 38,5 ° , no ja hneď že idme k nej a ona že nie, že si dá studenú sprchu. Ona totiž nemôže tabletky ako Paralen, Acilpirýn, panadol ....ani nič podobné, pretož je chorá na srdce aj berie lieky na zrážanlivosť krvi.....atď. No a o osmej mi už prezváňala znova, tak som jej zase volala a ona že už má 40,3 tak že nech zavolám na pohotovosť....tam že nech lieky určite neberie, lebo z nich môže dostať porážku....no sters hotový. A že nech si dá studenú sprchu, potom zábaly a tak ďalej......no ona že nevie prejsť ani na Wc a nie ešte do vane, a že studenú vodu aj tak nevydrží, lebo má choré aj cievy a nervové zakončenia..........no ja som dostala taký Strach že čo s ňou, manžel nebol ešte doma z práce, malú som akurát ukladala a mamka bola sama doma. Tak som jej poslala sanitku ... domáceho lekára a volala sestre či môže zájsť k nej..........tak nakoniec noc prežila dobre, pichli jej niejakú injekciu, ale zase má do 39, ale predsa deň je vždy lepší ako noc.

dia - tak to rameno ti nezávidím.

miresta
27. feb 2009

No a ja z toho stresu som dostala herpes na pery, takže ich mám aspoň väčšie 😀

gucz
27. feb 2009

bože miresta tak tie stresy Ti veru nezávidím, chúďa tvoja mamka, normálne mi až zle zostalo. A teraz jej je už lepšie? Dúfam že áno, to je strašné ..... ☹ keď je chorý niekto blízky a Ty mu nevieš hneď uľaviť. Hlavne Aj Ty teraz odpočívaj aby si z toho stresu nebola aj Ty chorá.

dia2006
27. feb 2009

Miresta, tak to si musela prezivat peklo. A mamka byva sama? Tak cez den je stale lepsie ako v noci, esteze Ti zavolala, daj potom vediet.

sestri
27. feb 2009

miresta...máš to riadne ťažké, herpes máš určite zo stresu...drž sa a nech sa mamine čo najskôr uľaví...tiež nemáš nikdy pokoja...prečo musia byť stále dajaké problémy? ☹

simka9122008
27. feb 2009

Fúúúúúúúúúúha miresta no máš to fakt pestré drž sa a mamka nech sa z toho rýchlo dostane

anaret
27. feb 2009

miresta, no des....úplne strašné....mne by sa tak strašne roztriasol žalúdok - ako vždy, stačí, len malý stres, a žalúdok bolí - určite sa časom dopracujem k žalúdočným vredom.../ak už nejaké nemám.../

inak ja sa mám lepšie ako včera, dnes som fičala v práci ako divá, poobede som robila pizzové koláčiky, tvarohový zákusok, balila som, prezliekla periny, boli tu naši, teraz som dala prať, pustila umývačku, idem do sprchy a do postele... ráno vyrážame okolo 6,45 tak to bude perné... držte palce, aby bolo fajn....majte sa dobre...páááááááá

sestri
28. feb 2009

dobré ránko kočky...dnes som vstala akosi skoro, kde ste všetky....chystám sa do kauflandu...majú v akcii pomelo a tú drahú mrazenú zeleninu...ale teraz ráno tam bude riadny masaker...Riana vás zdraví, vraj sa tu zastaví...čo dnes budete variť?...ja netuším....
miresta...ako sa má mamina...dúfam, že lepšie.

aniel
28. feb 2009

anaret-uži si 😉

sestri-ja som tu.Ja dnes varím guláš 😉

simka9122008
28. feb 2009

Ahojte kočky aj ja dnes varím a už mám aj skoro hotové, robím kuraciu polievku a zapekané mäso s cestovinou

miresta
28. feb 2009

Ahojte kočky, tak ďakujem vám všetkým za pochopenie a starostlivosť. Mamke je dnes už chvála bohu lepšie. Ale ja som úplne nevládna, neviem či na mňa niečo lezie, alebo je to z toho vypätia. A k tomu ma začína bolieť aj hlava. No nevadí, veď čo prišlo, tak aj odíde.

Mám postavenú polievočku slepačiu pre malú, ja dnes ovocko, alebo zelenina,tak nemusím si variť a manelovi robím fazuľovú s udeným. Uvidím či bude polivočka, alebo prívarok. Všetko som postavila a idem si trochu ľahnúť.

Pekný deň všetkým, papa 🙂

gucz
28. feb 2009

ahojte babulky, tak som sa sem dostala aj ja. Ja mám za sebou tiež taký nepodarený včerajší večer a aj dnešný deň, skolila ma taká fest migréna, včera od obeda mi bolo tak zvláštne (akoby som mala na hlave sakel - to mávam vždy pred migrénou), tak už som vedela koľká bije, tak keď ma podvečer začala bolieť halva, tak som si hneď dala pirulu, že snáď to prejde, ale neprešlo.... nadránom som sa zobudila na to, že mi je zle ako psovi, tak som sa odplazila do obývačky na gauč, aby som mohla ležať pri otvorenom okne pri studenom vzduchu. Malá akoby to tušila, ešte aj vstala ráno skorej ako vstáva, tak som už od piatej rána hore. Ráno som si dala posledný ibáč. Tak som si šla do lekárne kúpiť dačo na hlavu, manžel ma tam odviezol a v lekárni mi zostalo, zle, skoro som sa im tam zviezla na zem.... 😖 . Potom ma MM chcel zaviesť domov, ale ja som nechcela, lebo on by s malou šiel k svokrovcom a ja som v tom stave nechcela ostať doma sama. Tak som šla s nimi. Svokra aj švagriná sa venovali malinkej a ja som si u nich fajn oddýchla, aj sa mi poobede polepšilo . No ale ešte som neni na 100% fit, tak si teraz šupnem ďalšiu pirulu a pôjdem si ľahnúť, hneď ako malá zaspí, lebo keby som si ľahla spolu s ňou, tak by vymýšľala aj do desiatej. Tak ja dnes asi tak.... Prečítam si Vás až zajtra, zatiaľ papa

simka9122008
28. feb 2009

Gucz tak sa daj dokopy, tie migrény poznám aj keď ich nemám také silné, ale vedia človeka vyčerpať, tak pekne oddychuj, prajem pekný večer všetkým

simka9122008
28. feb 2009

Baby ja sa nejako neviem naštartovať na diétku, normálne to nechápem vždy to poruším, asi mám momentálne slabú vôlu, ale jaro sa blíži tak by trebalo niečo robiť 😠

aniel
28. feb 2009

simka ja stále začínam,tak dúfam,že sa nejak nakopnam 😒

miresta-už som pridala a dúfam,že už sa ti polepšilo 😎

gucz-dnes som kúpila malej v Deichmane malej botičky za niečo menej ako 5eur,tak kuk na fotky 😉

sestri
1. mar 2009

pekný deň kočky....dnes som hore skoro...malá našla v počítači trójskeho koňa, tak som ho musela čistiť, našťastie nenarobil veľké škody....dnes budeme mať pečeného zajaca s knedľou a červenou kapustou, manžel si nakázal....inak všimla som si, že mu pekne narástlo brucho...chcel by sa prihlásiť do súťaže v Muscle fitnes....do plaviek...som zvedavá či to urobí, on má riadne tvrdú palicu a je toho schopný....
migréna vedie narobiť riadne šarapaty, poznám to....

aniel
1. mar 2009

sestri-môj tiež má riadne bruško ,ale chystá sa so mnou od pondelka začať 90dňovku 😉

gucz
1. mar 2009

čaute kočky 🙂 tak sa Vám hlásim, hlavu ešte cítim, ale je mi lepšie 😉
aniel tie topánočky sú zlaté, malá je v nich kočka , aj Laure by sa také dačo hodilo, no ešte asi počkám a kúpim jej až keď bude teplejšie. Inak tá cena je super, to mali dáky výpredaj? Aké si kúpila číslo???

dia2006
1. mar 2009

Ahojte, tak my sme vcera boli zas na pohotovosti. V poslednom case tam chodime ako na klavir. Ale to sme my - nebola som tam x rokov a teraz kazdy tyzden. Malej bolo velmi zle. Moje dohady sa potvrdili - crevna chripka. No, otras, po injekcii este vracala, tak sme sa mali zbalit do nemocnice na infuzky, ale este som pockala, potom dostala teplotu a zaspala, tak som to riskla. Este nadranom vracala, ale uz len min., tak som usudila, ze ked bude dnes bez vracania, tak je dobre. Nastastie, udrzala sa v nej aj lucka aj vareny zemiacik. Teraz si zdriemla, ale mala som strasnu noc.

simka9122008
1. mar 2009

Fúúúúúúúúúha Dia tak si mala perno, dúfam že je už malá o.k.