Počarenie alebo niečo podobné

vinea15
2. feb 2013

Baby veríte niečomu takému ako je počarenie niekomu???? Existuje vôbec niečo takééé??? A dá sa to nejako zrušiť???!!!!

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denae
2. feb 2013

@vinea15 prečo? ty si niekomu počarovala? alebo, že by učarovala ? 🙂

vinea15
autor
2. feb 2013

@denae Ja určite nie!!! Nikomu som nepočarovala... to by som ja nedokázala, ale myslím, že niekto z môjho okolia asi je lebo robí strašné veci, ktoré sú proti zdravému rozumu a predtým to bol úplne normálny racionálne uvažujúci človek :( a preto sa chcem s niekým poradiť čo s tým treba robiť.....

euka210
2. feb 2013

neverím takým veciam, ale zase verím, ze niektorých ľudí má v moci Diabol a tam pomože kňaz alebo až exorcista.

euka210
2. feb 2013

@vinea15 mohol sa stať členom nejakej sekty, ktore maju na cloveka silny vplyv

bekka234
2. feb 2013

Je to urieknutie ked teba alebo niekoho blizkeho boli hlava a je ti zle od zaludka a mozes aj zvaciat aj jed si nic zle nezjedla.da sa tomu pomoct tak (ak si veriaca) pohar studenej vody,zapalky si rodzdelis po 3 do kopy 9 a modlis sa zdravas maria,popri tom musis mat zapalku zapalenu a postupne od nej odpalovat dalsie a tie odpalane casti ti musia spadnut do pohara s tou vodou.a ked skoncis sposlednou zapalkou tak,namocis 2 prsty do tej vody a a pomazez to danej osobe po cele 3x krizikom,po vnutornej strane zapastia,po bruchu.potom sa s tej vody napije 3x a musis ju vyliat bud na wc alebo vonku.potom by sa tomu cloveku malo polepsit do pol hodiny,zacne sa mu odrgavat a staci ked mu das aj studene obklady.a ak si neveriaca tak bez modlidby to tiez funguje.tak difam ze pomozem🙂🙂

talula
2. feb 2013

@bekka234 to myslis vazne??

zuzulica
2. feb 2013

@vinea15 ak by bol urieknutý tak ho bude bolieť hlava a bude mu zle ako písala bekka234 a aj studená sprcha stačí, ale ty asi hovoríš o iných problémoch, to môže byť aj psychiatrická diagnóza, alebo iné, skús špecifikovať čo stvára.

maca_p
2. feb 2013

@euka210 a to akoze knaz a exorcista povedia bububu chod prec??? sa udivujem nad niektorymi vecami 😝 ...

zuzik4884
2. feb 2013

s tym urieknutim je to pravda aj so zapalkami,,ale este ze vraj proti urieknutie je potriet tvar panenskym mocom vytret oci.. etste saky bilinkovy kupel.ale moze byt aj daco horsie ze prekliaty to robia baby..moj manzel bol u jednej kt. ho zbavila prekliatia..ja verim na take veci ...alebo chod vestice nec povie co mu je ked neni ustknuty tak moze byt prekliaty ..a davajte si pozor na veci..ludia zo zavisty prekleju vec napr . dake tricko,vajicko alebo daku vec a daju vam to pred brankum alebo pred dvere a vy si myslite ze je to vase tak to zoberiete a pri tom ta vec moze byt prekliata a vam bude zle niekto na svachl vam to postrci a vtedy pomahaju aj tie zapalky alebo zeny kt. vedia odrobit vas z oci

awalancha3
2. feb 2013

takéto témy nepatria na takéto "lahké fora".............nakolko veci spojené s okultizmom, resp. parapsychologiou nie su pre vsetkých, nie je mozné aby tomu paušálne vsetci rozumeli. Vyssie opísaný rituál so zápalkami, je len taká neskodná povedacka, aj ked isté komponenty by mohli byt vyuzitelné. Treba si uvedomit (aj ked teda asi tazko kazdy), že vsetko- myslienka, hlas- vyslovené slovo, pohyb, farba.... ma svoju vlnovu dlzku, kmitocet, frekvenciu..... clovek s vedou objavuje len zlomky týchto vibrácii (kmitocty ultrazvuku,laser, mikrovlny a podobne) Kazdy geometricky tvar ma svoju vlnovu dlzku, skratka vsetko.....a vsetko toto nas denne bombarduje... nieco k nasmu prospechu, nieco v neprospech. Umyselne vytvaranie negativnych vibracii v podobe pohybu a slov (ritualy) a smerovanie k istej bytosti s umyslom poskodit mu je ludovo povedane cierna magia. Netreba sa bat, touto silou disponuje malo ludi..opak je tzv. biela magia. Vsetko su to fyzikalne veliciny, len este vedou nepodchytene, su to normalne veci, len este nam nie su zjavne a tak ich berieme ako nenormalne, paranormalne......
Takže, ako to ty milo nazývaš... počarenie... ano, existuje a vždy existovalo, lebo vo vesmire proste tieto vibracie su.... Nemyslim si, vsak, že dotycny tým naozaj trpí, to su vzacne javy.....treba vylucit fyzycku chorobu, dusevnu chorobu, ze to robi umyselne a podobne... nenapisala si nic blizsie.....

talula
3. feb 2013

@zuzik4884
@bekka234 a toto vas v kostole naucili, ci odrial to beriete? Nic v zlom len som zvedava...

euka210
3. feb 2013

@maca_p keby si pocula exorcistu hovorit nejake pripady z jeho praxe, co zazil, tak by si vedela, ze existuje aj Zlo a na jeho vyhnanie treba velku duchovnu silu. A ze je to realne.

euka210
3. feb 2013

@bekka234 to si tomu dala 🙂...veriaca a pises tu o uhlikovej metode, co je len povercivost. Ked Ti je zle vypi svatenu vodu, ta ma viac sily ako nejake zapalky 🙂
Mna bolela hlava a bolo mi zle pred skuskami v skole...to bol prejav stresu a nie nejake pocarovanie.

azbestica
3. feb 2013

@ euka 210 pit SVATENU VODU je taka ista povercivost ako uhliky 😉

maca_p
4. feb 2013

@euka210 a svätetena voda zaberie podla teba na vsetky neduhy clovecenstva... 😎

rimina
4. feb 2013

Na toto vsetko existuje vychodisko. Je len jedna cesta a to Pan Jezis !!! On je vitaz aj nad diablom a zlymi vecali !!! Ked primes do svojho srdca Jezisa a s nim sa bude modlit a preklinat diabla, vsetko odide. Lebo len Boh je vitaz ! ziadna svetena voda ani uhliky ti nepomozu.... Jedine Boh je nad vsetkym, je Laska a moze Ho mat kazdy lebo Boh miluje kazdeho jedneho cloveka na zemi ! Haleluja 🙂

euka210
4. feb 2013

@maca_p ha, ha si myslis ze si vtipna co?

maca_p
4. feb 2013

@euka210 som uplne vazna. ale ked citam teoriu
@rimina o JK, tak naozaj neviem, co si mam mysliet.... 😲

maruska24
5. feb 2013

@rimina asi si veľká kresťanka, neberiem nikomu, každého osobná vec, ale fakt je, že Boh teda nie každého miluje rovnako, a hlavne Boh nie je žiaden deduško na obláčiku, ale toto sú už nebezpečné témy viery a každý si verí v to čo chce.

a na margo svätenej vody, nikdy som tomu neverila nejako extra, ale fakt je, že som poznala človeka, ktorého sám farár ofrkal viac krát takouto vodou a dotyčný do týždňa umrel. /niekto by povedal že ho pohltili pekelné plamene, nakolko to bol človek čo urobil v živote dosť zlého/ 😖 tak ktovie.

euka210
5. feb 2013

@maca_p ked citam co napisala, tak veru ani ja nie a to si myslim, ze som nie len papierova veriaca 🙂

euka210
5. feb 2013

@azbestica no tak to Ti poviem, ze je to velky rozdiel 🙂 Podla toho, comu veris...Bohu (svatena voda) alebo nejakym inym silam (uhliky). Jaasne ze to nemusi byt svatena voda, ale aj modlitba. Ale stale je to o tom, COMU veris, v tom mas pravdu...ale kazdy v nieco veri 🙂 Je velky rozdiel viera a povercivost a nemaju sa miesat a zamienat ako sa to casto robi.

euka210
5. feb 2013

@rimina a vari vo svatenej vode nie je Boh? Cim sa teda podla Teba krstia deti?!

rimina
6. feb 2013

euka210 , maruska24 ak to beries s pohladu slova ze Boh je vsadepritomny tak ano je aj v svetenej vode pretoze je napisane, ze skrze neho povstalo vsetko stoho co povstalo... ale Boh sam hovori skrze napr. Izaiaša - "nebesa su mojim tronom a zem je podnozou mojich noh co za dom by ste mi mohli postavit kde je miesto kde by som si odpocinul? ved to vsetko urobila moja ruka." ak Boh napomenul izraelitov, pretoze mu chceli postavit chram ,v ktorom by prebyval, ze On nepotrebuje chrami, pretoze clovek mu nic nemoze spravit o co skor sa nenachadza ani v svetenej vode... a co sa tyka krstu deti tak deti sa nemaju krstit. Jezis sa iba modlil za deti ale kazal krstit dospelych resp. ludi ktori sa vedome rozhodli nasledovat Ho.. dieta to urobit nemoze, nemoze sa rozhodnut pre Jezisa pretoze je male a Boh ludom predsa nechal slobonu volu rozhodnut sa verit v neho alebo neverit a tymto krstom deti ludia zapreli slobodnu volu rozhodnut sa slobone pre neho. prvy ucenici tak isto krstili len dospelych... v celom bozom slove nenajdes jedinu zmienku kde by ludia krstili male deti. a voda sa teda pouziva len ako symbol krstu a nie ako nejaka sila, ktora krsti. Jezis povedal, ze kto mna vyzna svojimi ustami a pokrsti sa bude spaseny. a to je predsa akt rozhodnutia a to deti urobit nemozu. a jan povedal dalej o Jezisovy ze On vas bude krstit ohnom. a Jezis hovori v janovom evanieliu nikodemovy ze veru ti hovorim kto sa nenarodi znova s vody a z ducha ten nevojde do kralovstva nebeskeho... jedine Boh ta dokaze znovuzrodit. nie telo ale tvojho ducha. a Maruska cela biblia ak ju necitas s predsukami je o laske Boha k cloveku a o tom ze tuzi po vztahu stebou a vrcholi to az tym ze Boh posle svojho syna aby z lasky zomrel za kazdeho jedneho z nas a zmieril nas tak s nim. a kto za teba zomrie ak by ta nemiloval dokonalou laskou???

rimina
6. feb 2013

@euka210
@maruska24 ak to beries s pohladu slova ze Boh je vsadepritomny tak ano je aj v svetenej vode pretoze je napisane, ze skrze neho povstalo vsetko stoho co povstalo... ale Boh sam hovori skrze napr. Izaiaša - "nebesa su mojim tronom a zem je podnozou mojich noh co za dom by ste mi mohli postavit kde je miesto kde by som si odpocinul? ved to vsetko urobila moja ruka." ak Boh napomenul izraelitov, pretoze mu chceli postavit chram ,v ktorom by prebyval, ze On nepotrebuje chrami, pretoze clovek mu nic nemoze spravit o co skor sa nenachadza ani v svetenej vode... a co sa tyka krstu deti tak deti sa nemaju krstit. Jezis sa iba modlil za deti ale kazal krstit dospelych resp. ludi ktori sa vedome rozhodli nasledovat Ho.. dieta to urobit nemoze, nemoze sa rozhodnut pre Jezisa pretoze je male a Boh ludom predsa nechal slobonu volu rozhodnut sa verit v neho alebo neverit a tymto krstom deti ludia zapreli slobodnu volu rozhodnut sa slobone pre neho. prvy ucenici tak isto krstili len dospelych... v celom bozom slove nenajdes jedinu zmienku kde by ludia krstili male deti. a voda sa teda pouziva len ako symbol krstu a nie ako nejaka sila, ktora krsti. Jezis povedal, ze kto mna vyzna svojimi ustami a pokrsti sa bude spaseny. a to je predsa akt rozhodnutia a to deti urobit nemozu. a jan povedal dalej o Jezisovy ze On vas bude krstit ohnom. a Jezis hovori v janovom evanieliu nikodemovy ze veru ti hovorim kto sa nenarodi znova s vody a z ducha ten nevojde do kralovstva nebeskeho... jedine Boh ta dokaze znovuzrodit. nie telo ale tvojho ducha. a Maruska cela biblia ak ju necitas s predsukami je o laske Boha k cloveku a o tom ze tuzi po vztahu stebou a vrcholi to az tym ze Boh posle svojho syna aby z lasky zomrel za kazdeho jedneho z nas a zmieril nas tak s nim. a kto za teba zomrie ak by ta nemiloval dokonalou laskou???

euka210
6. feb 2013

@rimina napisem Ti nieco z knihy Odpoved Cirkvi na fenomen Zleho vo svete od exorcistu J. Marettu: Ludia ktori tento ukon praktizuju (uhlikova voda), hovoria, ze sa deje s pomocou Boha, lebo tam je pritomna modlitba. No problem je v tom, ze nie je to modlitba a utiekanie sa k Bohu, ale veri tomu cloveku co robi tu vodu, ci veri tomu celemu magickemu ukonu. Namiesto toho si moze dat dusok vody, ktoru pozehnal Pan, mocou svojho Svateho Ducha (svatena voda). Uhlikova voda je pre krestana nepripustna, lebo je to spolupraca so Zlym. Krestan ma k dispozicii prostriedky pomoci v podobe svatenin. A jednou z nich je aj svatena voda. Nad svatenou vodou sa knaz modli, zvolava sa na nu Bozie pozehnanie, ktore dava vode velku moc. Tolko odpoved knaza na Tvoj nazor o svatenej vode.
A o krste deti Ti poviem tolko, ze Jezis nikde nepovedal, ze krstit sa maju LEN dospeli. Rodicia maju zodpovednost za dieta a tak ako sa staraju po jeho telesnej stranke, vychovavaju ho najlepsie ako vedia, tak je uplne prirodzene, ze mu odovzdaju aj vieru a aj po duchovnej stranke chcu to najlepsie...a to je zivot s Kristom. A ten sa zacina krstom, kedy je dieta zbavene dedicneho hriechu, je odobrate Zlemu a vclenene do Bozej cirkvi. Jezis bol obrezany na 8.den ako to bolo u Zidov zvykom a na 40.d bol obetovany Bohu.
Krstom sa slobodna vola dietatu vobec neberie...beries slobodnu volu dietatu ked ho ucis jest, umyvat si zuby, spravat sa slusne a pod? Pockame do 18-tky a potom mu dame na vyber?...umyvaj si zuby alebo nie...nebude to trosku neskoro? To, ze je dieta pokrstene mu nijako neublizi 🙂 naopak, dostava sa do tych najlepsich, Bozich, ruk. Tak preco mu to nedat?! Neskor aj tak sa bude musiet sam rozhodnut, ci bude pokracovat vo viere svojich rodicov alebo nie. Ked mu neukazes vieru a Boha, tak sa tazko moze pre nieco rozhodnut, co nepozna. 🙂

zuzik4884
5. mar 2013

@talula ...co to ma spolocnes s kostolom??? mam skusenosti takze tak

zuzik4884
5. mar 2013

proste je tu cierna magia verte tomu kto chce je to tak...mam skusenosti takze viem tak tu nevravte debiliny ze to neni pravda..

zuzik4884
5. mar 2013

a ty kt. nieco nezazili budte radi !!nikomu by som to nepriala