Podnájom bytu v UK. Máme zaplatiť depozit?

angelika96
28. okt 2008

po prve budem mat byt na podnajom.a menedzer nam ukazal byt,paci sa nam ale od 7 novembra mozeme sa pristahovat,ale on hovori ze dopredu treba dat 200£depozit,pretoze nam pomohol najst byt.hovory ze sa to tak roby.neviem ze ci nebude nas oklamat,ma niekto skusenosti????poradte prosim!

betka1
28. okt 2008

my sme tiez platili cast dopredu, ale urcite si vypytaj potvrdenie, ze si to zaplatila ako preddavok za prenajatie bytu. Ked zaplatis tie peniaze, tak bude agentura vidiet, ze mate vazny zaujem, ale zaroven sa Vam musia oni zarucit, ze stiahnu byt z ponuky a neprenajmu ho niekomu inemu. Takze ja myslim, ze je to OK, ale vsetko pisomne potvrdit.

angelika96
autor
29. okt 2008

dakujem betka velmi pekne,za odpoved. 🙂

zuzanka7834
20. máj 2011

ahojte baby, vopred sa ospravedlnujem, ze som mimo temy, ale surne potrebujem pomoc: zajtra idem do londyna a chcem sa spytat, ake je tam pocasie? Na nete pisu 19-21, mam velku dilemu, ci mi staci svetrik, sako alebo potrebujem bundu. Som dost zimomrava, ale cestujeme ryanairom, takze musim brat do uvahy i malu kapacitu kufra v pripade, ze by bolo teplo. Dik za kazdu odpoved, pomoze 😉