Podnikanie v Bánovciach nad Bebravou. Poraďte!

vejka22
7. okt 2009

Ahojte.túžim potom že budem mať raz obchod.pomaly sa to bliži k tomu že to bude realne.ak ste tu niekto z bn tak mi poradte či by som si mala otvoriť v bn aký obchod.dakujem za rady.

ikke
7. okt 2009

knihkupectvo 😅 (ale to tam nema tradiciu)
len nie dalsie handry 😉 (to zas ma tradiciu az prilis velku)
😀

luciferova
7. okt 2009

no knihkupectvo nie je zly napad, pukancova ochota = bod mrazu, ale na Bn to asi staci, ja aj tak objednavam z internetu, mozno aj ini mladi internetovo zrucni 😉

Mne by bodla tehotenska moda (sice jedna je, ale tie ceny...) alebo Bio obchodik (resp. so zdravou stravou), muka (na tu chodime do CR prip. TN), susene ovocie, kakao, kava, cokolada, caje, ale aj jogurty a ine mliecne vyrobky, maso, zelenina 😉 ak budes mat normalne ceny, ja budem urcite pravidelnou zakaznickou 😉 a pochybujem, ze budem sama 😉

luciankasebastianko
7. okt 2009

takt netuším máme tu všetko a nič ,ale ked niečo rozbehneš daj vedieť prídeme nakúpiť 😀

luise
8. okt 2009

Ten Luciferovin nápad sa mi zdá byť fajn, určite pokiaľ by si nemala veľkú konkurenciu. Prajem veľa úspechov, lebo je to ozaj ťažšké..... 😉

vejka22
autor
9. okt 2009

no podla mna neviem či by išla ta tehotensk moda mi.ja by som chcela niečo pre deti plus ešte niečo pre nas ako sme my napriklad.

luciferova
9. okt 2009

a co pre deti? Detskych obchodov je dost, motylik, luka, buda na trznici, na dubnicke, v rokosi, cherokee...

luciferova
9. okt 2009

a kde mas priestory?

vejka22
autor
9. okt 2009

ja viem je toho veru dosť ale neviem teda čo ta tehotenska moda to neviem.ešte nemam ale už so pozerala jeden je natržnici vedla potravin mila ale chcela by som to niekde na namesti ale tam som nič takeho nevidela.

luciferova
9. okt 2009

ak si chcela naozaj poradit, tak do "handier" by som ja osobne nesla. Obchody s postielkami su 2, kocikovy je jeden, v ktorom ma tie najlacnejsie kociky, lebo citujem "drahsie by som tu uz nepredal" a kto chce drahsi kocik, skoci si do PE, NR atd. A tehotenska moda - to bol len napad, lebo v tom tehu obchode ma sice vselico, ale ceny hrozne.

Myslim, ze v BN je tazke podnikat kvoli ekonomickej situacii.

A co tie bio potraviny? To tu vazne nie je 😉

vejka22
autor
9. okt 2009

no to hej to tu vobec neni.budem musieť ešte pouvažovať čo otvoriť.chcem to otvoriť niejako na buduci rok na jar.

luciferova
9. okt 2009

este KOZENA obuv mi napadla, lebo len samu umelinu vidim aj v obuve. Ale neviem, ci by to slo, kto chce kvalitnu obuv, ide do TN kde je vacsi vyber, prip. Gabor 🙂

luciferova
9. okt 2009

nieco bio je v DM-ke, bille, ale nic pohromade a po ruke.

vejka22
autor
9. okt 2009

no to hej.šak ešte uvidim.musim pouvažovať lebo to je tak ja musim ten obchod mať aspon dva roky aby som nemusela vratiť peniaze.do dvoch rokov mi nemože skrachovať.tak sa toho trochu aj bojim ale aj to chcem lebo to je moj sen mať obchod.tak budem musieť uvažovať na tým všetkým.

luciferova
9. okt 2009

to kvoli dotacii z uradu prace?

Tak to silno drzim palce, to treba ozaj dobre premysliet. Drzim palce 🙂 a daj vediet, kde mam prist nakupit 😉

vejka22
autor
9. okt 2009

nie to ja si otvorim ŹL a ja si musim napisať plan čo chcem otvoriť a atd...a potom štat to odsuhlasi možno a da mi peniaze a ked mi to skrachuje do dvoch rokov tak musim vratiť naspať tu čiastku čo mi dali a ked mi to neskrachuje tak nemusim im vratiť nič.dakujem.a dam určite vedieť ked niečo otvorim a budem rada ak bude moja zakaznička 🙂