Podprsenka - aká je správna veľkosť?

jankastraskova
30. aug 2018

Ahojte, chcela by som vás dievčatá poprosiť, je tu niektorá,ktorá sa dobre rozumie spodnej bielizni? Konkrétne potrebujem pomôcť s veľkostou podprsenky. Som uz z toho na nervy. Uz som sa pýtala asi na 3 eshopoch a každý mi napísal inú veľkosť. Aj som si kupila jednu zlú, vobec mi nesedí,tak kym kupim by som sa radsej najskor poradila. Ak sa v tom niektorá naozaj vyzná, prosim vás ozvite sa mi sem. Budem Vám veľmi povďavčná. 😊😊😊😊

lubik87
30. aug 2018

@jankastraskova poradím ti.chod.do.obchodu zo.spodnou bielizňou a kúp si tam.alebo si odskusaj aspoň ..máš viac strihov každá môže sadnúť ináč :/

silvia610
30. aug 2018

Tiež som mala tento problém, dala som na reklamu a vyskúšala astratex a teraz kupujem len odtial je pravda že sú drahšie ale sedia ako majú som spokojná a majú aj poradňu na velkosť

marguay
30. aug 2018

Ja ti poradim ked si merias obvod pod prsiami a namerias napr 77 tak nezaokruhlis nahor na obvod 80 ale nadol na 75. Dalej podprsenky ktore maju obvod sietkovy sedia natesno naopak latkove elasticke sa vedia vytahat. Kosik merias v nevystuzenej podprsenke cez stred resp najvacsi objem prs to by malo sediet tam sa neoplati ist nadol lebo sa bude zarezavat. A este kazda znacka sedi inak

ukulela
30. aug 2018

... to je dolezite, kazda znacka sedi inak ... najlepsie je vyskusat. ja si idem teraz objednavat odtialzto podla tejto tabulky. mala som od nich podprdy aj pri prvom synovi. http://www.nika-intima.sk/?,21

laladua
31. aug 2018

Ak mas takyto problem tak pre teba by bolo najlepsie keby si si isla normalne realne odskusat tu podporsenku do obchodu. Ak mas nejaky velky rozdiel medzi obvodom a kosickom tak viem, ze napriklad v bepone to mali kedysi tak, ze ti tam vedeli podprsenku upravit na mieru. Ale neviem ci to tam stale tak funguje, skus sa ist spytat

ibrunova
31. aug 2018

Hlavne ísť do špeci obchodu, kde ti predavačka povie, čo ti sedí a čo nie.. Lebo mne v kabínkevsedí všetko a doma nič..

jankastraskova
autor
31. aug 2018

@0silvia0 no práve tu mi vyšla nejaka divná veľkosť a este som im potom písala a napísali mi zase inú veľkosť, 😶

jankastraskova
autor
31. aug 2018

@laladua obvod sedí košíky nie podla tabulky

rucka77
31. aug 2018

Tak si daj väčší košík od toho čo ti nesedí, či kde je problém?

jankastraskova
autor
31. aug 2018

A teraz sa ako mam z toho vysomarit. Dnes som znovu napísala do astratexu, tetula mi odpísala ze veľkosť 80E, pred 3 dnami mi druhá tetula napísala veľkosť 80B, nechapem to. Mám 83cm pod prsiami, cez 98cm tak aká by mala byt veľkosť? 80C co som mala polovystuzenú podprsenku vobec nesedeli košíky 😶

silvia610
31. aug 2018

@jankastraskova a skušali ste aj tu aplikaciu čo tam maju na stranke na zistenie velkosti?? Alebo ste im len pisali?

jankastraskova
autor
31. aug 2018

@silvia610 ano skusala som aj aplikaciu podla nej vyšla veľkosť 80E

silvia610
1. sep 2018

@jankastraskova a skušali ste si aj objednat? Ak vám nebude sedieť dá sa vymeniť ja osobne som s astratexom spokojná