Podvodník annajasu@centrum.sk

jelus
20. júl 2014

Ahojte,hladam niekoho,kto tiez naletel podvodnikovi na portali bazos.sk.
Mail uvadza annajasu@centrum.sk,meno Janka z Roznavy.Predava detske odrazadlo,autosedacku,bicykel.Ja som od nej chcela kupit odrazadlo,peniaze som jej poslala na ucet,odvtedy sa neozvala.Inzeraty su vymazane,udany telefon vypnuty.Teraz predava to iste odrazadlo co som ja vyplatila na stranke dobrybazar.sk.Nemate s nou nahodou skusenost?Vdaka

anitram_01
14. aug 2014

Ahojte pridavam sa k prispevku. Taktiez ma tato osoba Janka Haluskovie obrala o 30 eur za ohradku.
Tiez somsi dala poslat potvrdzujece tel z portalu a vidim, ze dnes tam inzeruje dalej -tak som im napisala, ci sa to neda nejako osetrit. Vsak to neni mozne aby tolko ludi okradala!!!

sssimi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jelus
autor
18. aug 2014

@anitram_01 Ahoj,tiez sa pytam to iste,ci je mozne,ze niekto si proste vytvori email adresu,nieco pofoti a veselo "predava" a zaraba? A nikto to nebude riesit a nikto mu neklepne po prstoch?To kde ozaj zijeme!

anitram_01
18. aug 2014

Ahoj, no nemam ani ziadne odozvy z bazosa.0902742418 u mna teda ked predaval ohradku-to bolo jeho potvrdzujece cislo. ked si ho das do googla vyhodi ti, ze inzeruje dalej. a bazos mi vobec na to nereagoval.
no otras. Ja osobne som sa este nedostala do banky to riesit. a fakticky ta suma asi spolu ani nie je 100 eur co sa tu stazujeme, tak neviem co s tym. ale treba to nejako poriesit urcite.

jelus
autor
18. aug 2014

@anitram_01 mne z bazosa tiez presne doslo toto tel.c,ked som mu napisala aky mam problem,len mi odpisal-chodte na policiu.
No musim tam ozaj zajst,aspon sa opytat ci by s tym nieco robili.Lebo ked si podnika dalej a nestiahol sa do ustrania,to uz je aky "frajer" sebavedomy!!!

mosnacka
20. aug 2014

Ahojte, tak sa opat pripajam do diskusie. Ked som sa pytala na policii, tak mi povedali, ci by som chcela byt TA, ktora sa toho ujme. Ja by som bola aj za. ale byvam v casti obce, kde nemame ani obchod ani postu. a na policiu to mam dobrych 20 km, cize este dalsie peniaze by som musela do toho investovat. Ale JELUS ak mas znameho policajta, skus sa viac popytat. A on by sa toho neujal?

jelus
autor
25. aug 2014

@mosnacka ahoj,no prave od dnes sa vraciam do roboty,takze velmi sa mi nebude dat s tym teraz nieco robit,mozno iba tak v polke septembra,ked uz maly bude snad riadne chodit do skolky a budem mat doobedu volno.A ostatne poskodene sa uz davnejsie neozvali...

mosnacka
28. aug 2014

ked sa nas nazbiera viac, tak sa nato dam . ale ja nebudem koli sebe lietat 25 km na fizlicu a minat na toho debila dalsie peniaze, ked viem ze si to len napisu do PC a nic viac sa nespravi.

jelus
autor
28. aug 2014

@mosnacka ja idem do toho bezpochyby!

citronius
27. sep 2014

číslo 0902742418 ma obralo vo štvrtok o 30 eur. čo mám robiť? Bol na bazoši pod rebeccaa@centrum.sk

citronius
27. sep 2014

@jelus Ahoj, vyriešila si niečo? annajasu útočí na bazoši pod rebeccaa@centrum.sk a ja som naletela. Prišla som tak o 30 eur, ale chcem dať na políciu a v banke mi vraveli, že mi môžu poskytnúť údaje, ak nevráti peniaze do 10 dní.

citronius
27. sep 2014

POZOR funguje pod rebeccaa@centrum.sk

matka196
2. okt 2014

@citronius ahoj, ako si pochodila s touto podvodnickou? Ja som prisla prave o 40 € :(((( Nechcem to nechat iba tak.

citronius
3. okt 2014

@matka196 Pod akým mailom teraz funguje? Ja som bola na polícii v utorok a povedali, že je reálna šanca vidieť peniaze späť.Chodte na políciu. Ide o to aby mu to hlavne stopli. Mal by to byť muž

natuska87
3. okt 2014

@mosnacka nemas pravdu, hromadne oznamenie, prekrocenie finacneho limitu je uz trestny cin.Takze konajte!

matka196
3. okt 2014

@citronius rebeccaa@centrum.sk. Zatial som kontaktovala spravcu Bazosu, ale ten mi isto nepomoze. Dokazu aj policajti vymoct taku malu sumu? Som myslela, ze to musi prekrocit urcity fin. limit. Teda hromadne oznamenie.

citronius
3. okt 2014

@matka196 Aj ja som myslela, ale na polícii mi poradili, že mám dať za seba, ale keby vám poradili hromadné, tak sa pridám a viem ešte o dvoch babách čo by sa pridali. Čo ste od neho kupovali?

mosnacka
3. okt 2014

Ahojte zienky, prosim Vas napiste mi do spravy sumu o aku vas ten nečlovek okradol. Davam tyzden, aby ste mi napisali. Som ochotna ist este raz na policiu, ale chcem tu sumu. Bez toho limitu sa nepohneme. Chcem vediet, ci mam este cakat, ci sa s tym bude nieco robit, pripadne cakat na dalsie zeny co sa pridaju. Alebo tuto konverzaciu uzavreme. Dakujem .

matka196
4. okt 2014

@citronius kocik x-lander, hnusny podvodnik, takto okradat matky. Hned pisem @mosnacka spravu. Budem jej velmi vdacna, ak sa toho ujme. Myslim, ze hromadne by bola vacsia sanca dostat ich spat. Ako tu uz ktosi pisal, kazda za seba mame "malu" ciastku, ale spolu by to mohlo vyst aj na trestny cin.

citronius
4. okt 2014

dajte potom vedieť, pridám sa

mosnacka
4. okt 2014

@citronius napis mi prosim do spravy sumu, o ktoru si prisla. Dakujem.

matka196
4. okt 2014

@anitram_01
@jelus
@citronius
@natuska87 kocky, tel. cislo asi nie je podstatne, to si mohol / mohla vymysliet, alebo uviest kontakt na niekoho uplne ineho. Mozno bude smerodajne cislo uctu: 5056903279/0900, na toto cislo som poslala platbu.
Poslite sumu, o kt. ste prisli @mosnacka. Nech to tomu sviniarovi len tak lahko neprejde.

lebinka
4. okt 2014

Zienky takuto vec som riesila uz davnejsie cez policiu svoje peniaze nedostanete nikdy s5 len v pripade ak vam ich zasle s5 a to pochybujem...policajti si maximalne zapisu tento zaznam do pocitaca a v budicnosti ak spravi nejaky priestupok dotycny tak bude mat vacsie problemi. Ja osobne som sa poucila na taketo a uz kupujem len od ludi ktore maju hodnotenia...ale robte ako uznate za vhodne samozrejme ze mu to nechcete nechat prejst..ale mozem vas uistit ze svoje peniaze uz nikdy neuvidite..nabuduce si dajte pozor..S pozdravom Lenka

mosnacka
8. okt 2014

Ahojte, tak zatial napisem mena a sumy o ktore sme prisli, kedze zatial nic viac sa ani neda, nakolko je nas stale malo. Potrebujeme sumu 260€ a mame 146,50

matka196 - kocik - 35+5post= 40 €
citronius - kocik - 30 €
jelus - odrazadlo - 15,50 €
jahu 348 - odrazadlo - 15,50 €
anitram_01 - kocik - 30 €
ja - odrazadlo - 15,50 €

mosnacka
8. okt 2014

anitram - ohradka.

citronius
8. nov 2014

Ahoj, tak ho našli, je to 20 ročný chlapec z Košíc,do 30 dní mi má vrátiť peniaze, ak nevráti, tak bude mať súda budem mať možnosť nahliadnuť do spisu a tak vedieť jeho meno a adresu.
Priznáva sa len k mojej krádeži, ale pýtala som sa aj na vaše prípady, tak máte kontaktovať pána Šemráka polícia Košice Západ, veľmi milý pán.Budete potrebovať hlavne dôkaz o zaplatení z jeho čísla účtu.
Kontaktujte prosím všetky baby o ktorých viete

@mosnacka
@lebinka
@matka196
@jelus
@anitram_01

atapraftase
8. nov 2014

napište mi čiastku a č.u do správy,do 30dni vám bude vratena na účet

matka196
12. nov 2014

@citronius prosim Ta, podavala si na neho trestne oznamenie? Staci, ked napisem email tomu panovi Semrakovi s vysvetlenim, co sa stalo a potvrdenim o prevode platby na jeho ucet?

matka196
12. nov 2014

@atapraftase nerozumiem sprave ...... Vy vratite vsetkym maminam peniaze, o kt. nas ten clovek okradol?

citronius
12. nov 2014

@matka196 áno, podala som trestné oznámenie, dostal od policajta výzvu aby mi do 30 dní vrátil peniaze, ak tak neučiní, bude súdne stíhaný a budem vedieť jeho identitu a adresu. Zatiaľ nevrátil, no počkám do uplynutí tej lehoty. Zatiaľ som do toho nemontovala manžela, ale keďže som tiež z KE ako aj on, tak keď mu to oznámim a peniaze stále nebudem mať, asi s ním nebude mať toľko trpezlivosti ako ja.
Inak ja neviem kto je atapraftase.
Ak vám nevráti teraz peniaze, tak na neho dajte tiež trestné oznámenie vo vašom bydlisku, možno že budem vedieť identitu a to bude ľahšie. Pán Šemrák je policajt Košice západ a rieši môj prípad a vedel by vám poradiť.