Pojem užívať si život

27. apr 2023

Čo všetko vás napadne pod týmto pojmom? 🙂 wellnessy? Dovolenky? Sex? Party?

domkakvet
27. apr 2023

Robiť to co ma baví a co mi nieco dava.

zobaka
27. apr 2023

mat slobodu, nemusiet byt v praci od siedmej do 16tej, nemusiet plnit prikazy, rano vstat kedy chcem, ist kde chcem, cestovat, smiat sa, byt stastna v zivote, netrpiet

gejb
27. apr 2023

Mat hobby, cestovať, stretávať sa s priateľmi, dovolenky, nesyslit peniaze do ponožky ale minat na čo chcem, a nechodit len do roboty a domov ako zbitý pes ale robiť príjemné veci.

emm_i
27. apr 2023

Byť vnútorne spokojná s tým, čo mám. Zažiť ten pocit, že to, čo robím, má zmysel a zažiť ten vnútorný pokoj. Či už v práci, či s rodinou, priateľmi, pri zážitkoch, záľubách. Ale hlavne byť takto vnútorne nastavená a precítiť každý moment. 🙂

blackcat8885
27. apr 2023

Byť s rodinou spolu na prechádzke, na výlete, v kine apod. Alebo ísť s mužom sami niekde. Robiť aj iné aktivity okrem práca - domácnosť. Pre mňa život a jeho užívanie je o zážitkoch. Hoci by to boli aj malé zážitky pre mňa a deti majú význam. V nedeľu prechádzka koláčik v cukrárni, v lete kúpalisko, proste vybocit zo stereotypu na chvíľu

bloger
27. apr 2023

Geissenovci ťažký život milionárov

sissy27
27. apr 2023

Byť šťastná a spokojná. A to pre každého znamená niečo iné - niekoho robí šťastným veľká rodina, 7 detí, vlastnoručne upečený chlieb, iného kariéra v nadnárodnej firme a luxusné auto, niekoho zas napĺňa oddanosť bohu a cirkvi (akejkoľvek), a ďalšieho zas niečo iné. Nech to je čokoľvek, byť šťastný, neubližovať nikomu a mať slobodu v rozhodovaní sa čo chcem robiť a ako chcem tráviť svoj život znamená pre mňa užívať si ho.

lindusss2016
27. apr 2023

@zobaka presne si vystihla moje myslienky. Hlavnr mat slobodu rozhodnut sa, ako bude moj den vyzerat. Robit, co ma bavi, co chcem, nie co musim.

jamimo
27. apr 2023

užívam si život tak, ako prichádza vo svojej kráse deň za dňom. Som vďačná za každý jeden deň, za to, že som, za to, že som zdravotne stabilizovaná. Rada sa prechádzam, rada som sama so sebou v prírode, rada čítam knihy, venčím psov, rada varím, rada sa vzdelávam, a áno aj rada cestujem...Milujem hory, more...Určitých hobby som sa (zatiaľ) vzdala, ale nevadí, beriem to tak, že Život mi to teraz takto ukázal, tak to akceptujem. Som šťastná, že dokážem žiť vo svojom vnútri v mieri, a nemusím... Nemusím pritakávať keď nesúhlasim, nemusím mlčať, nemusím vyhovieť, keď by som mala ísť sama proti sebe. Nemusím hovoriť na všetko áno a sebe nie, lebo sa to patrí, alebo očakáva. Som hrdá, že to UŽ dokážem. Cesta je cieľ 😉 a Život je krásny.

daniela2202
27. apr 2023

Niekto sa dokáže tešiť aj z toho, že svieti slnko a spievajú vtáci

kamatopo
27. apr 2023

Všetko v čom mám záľubu a baví ma to.

marcellka32
27. apr 2023

Nie je nič dôležitejšie ako zdravie, ale uvedomujeme si to až keď ho nemáme...žijem každý deň tak ako chcem ja, robím čo chcem (aj prácu pretože peniaze na užívanie mi nepadajú z neba), cestovanie, každého napĺňa niečo iné....

petamich
27. apr 2023

uzivat si zivot pre mna znamenalo nieco ine, ked som mala 20, nieco ine, ked som mala 30 a dnes je to tesit sa z rodiny, sportovat, cestovat, ist s kamoskami na vino, ist na kavu, mat chvilu cas pre seba a nic nerobit, dobre sa vyspat a tiez ist so synom na ihrisko, ked vonku krasne svieti slnko a uzivat si, ze ho mam a ze ma bezpodmienecne lubi - tak takto si aktualne uzivam zivot a este plus ta cokolada, co som pred chvilou zozrala 😀