Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
24. apr 2008

no ved aj tu je to nove,teda prednedavnom tam v tej kaviarni dorobili ten detsky kutik a je to tam super 😀

nie Gabika nespi,sedi tu pri mne na kolenach...a chce pisat aj ona 😀

dannynka
autor
24. apr 2008

tinka ano patri 😉

tinakul
24. apr 2008

aha, tak bude koníčkarka ako jej mama?? 😅 😀

dannynka
autor
24. apr 2008

no asi 😀 😀 😀

tinakul
24. apr 2008

Tak ozaj dobrý kútik pre decká 😵 😉 aspoň máte kam chodievať najnovšie, hm?? 😉 A čo sa dnes ešte chystáta porobiť?? 😕

tinakul
24. apr 2008

že asi 😀 určite 😎 😀

dannynka
autor
24. apr 2008

no veru ano,a teraz dakedy otvorili tu v centre aj nejake detske interierove ihrisko,tak ked bude skarede pocko pojdeme omrknut 😉

a co budeme robit este neviem 😀

tinakul
24. apr 2008

No asi aj u vás je takto krásne, ee?? 😕 TAk šup, šup, treba využiť, obliecť malú a hor sa na krásnu prechádzočku 😵

michalag
24. apr 2008

tinka tu som, len vysivam 😉 ...dnes ked pride tatino z roboty, tak letim do mesta malemu kupit slipky a od zajtra zacina na 1 000 000% . Baby male slipky zozeniem asi len v detskom vsak?

tinakul
24. apr 2008

Jáááááj on ešte nemá slipky domka?? 😕 Tak to nech nakúpi aspoň 10ks na začiatok... 😉 Miši len v detskom - teda tam najlepšie 😉
A čo pekného vyšívaš tentokrát?? 😕

dannynka
autor
24. apr 2008

miska v tescu maju za super cena aj ja som tak GAbike kuúpovala 😉

tinakul
24. apr 2008

Dany Gabike slipy?? 😅 😀

dannynka
autor
24. apr 2008

GAbike nohavicky 7-ks za 129-sk,videla som tam aj chlapcenske slipy a mozno budu aj v podobnom baleni 😉 znacka je cheroky,a su bavlnene 😉

tinakul
24. apr 2008

Vlastne v Tescu, v Hypernove a v týchto velkoobchodoch majú tiež detské tovary - takže ... 😉
My sme všade kupovali, ešte aj na trhu - Sophi má toho už vela - len pozor aj na velkosti.... treba správne odhadnúť 😉

dannynka
autor
24. apr 2008

tinka,nechytaj ma za slovicko 😠 😀 by som teba chcela vidiet ako by si pisala zo Sophinkou na kolenach 😀 😝

tinakul
24. apr 2008

DAny tak to je supiš cena, lebo cheroke značka je dobrá ozaj 😉 Miši to sa oplatí, určite choď tam 🙂 a možno mrknem aj ja tu v BA... Kedy si kupovala Dany?? 😕

dannynka
autor
24. apr 2008

tinka no ved to tie velkosti..
ja som musela kupit gabike velkost na 2-3-roky lebo 18-24-by mala na pol ritky 😀 😀 😀

dannynka
autor
24. apr 2008

tinka asi pred tyzdnom,mozno dvomi 😉

tinakul
24. apr 2008

To ja by som nepísala Dany - skôr by bolo po laptope 😝 ona je už ničitel number one 😅 😀 radšej veci odkladať pred malou 😎

dannynka
autor
24. apr 2008

oki babulky zase samomluva,tak sa s vami lucim,idem dat Gabike oplovrant a cupitame von ked je tam tak krasne 😉

pa pa a prajem krasny slnecny dnik.vecer sa tu ukazem ked budem vladat 😉

pa pa

tinakul
24. apr 2008

Tak je možné, že akcion už nebude 😢 No ale posvietim si na to... 😉

dannynka
autor
24. apr 2008

oprava

oplovrant=olovrant 😅 😅 😅

michalag
24. apr 2008

tinka, este nemame, pojdem dnes nakupit, dufam ze nestoja 500,- 😅 , kedze na detoch sa tak dobre predajcom zaraba 😠

tinakul
24. apr 2008

Však ja som ta už dávno Dany vyháňala 😀 No a tá samomluva ešte trvá 😕 To mi je teda lúto 😔 😀 😀 😀
Miši aj ty si sa vytratila - asi vyšívaš čo?? 😕 No idem ja balit vecičky, tak zajtra sa po zubárovi asi ozvem.. papááááááááááá

michalag
24. apr 2008

prave mi doprala pracka, tak idem povesat
mozno vecer sa tu ukazem, ak ma drahy pusti

martinadt
24. apr 2008

ahojte no vy ste tu teda na obed riadne popísali

dannynka
autor
24. apr 2008

matka sme sa snazili aby si mala co citat 😀 😀 😀

martinadt
24. apr 2008

danny to ste teda pozorné 😝

dannynka
autor
24. apr 2008

noo myslime na Teba aj ked tu niesi 😉

martinadt
24. apr 2008

jééj no to ste milé 😅