Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
24. apr 2008

Ahojte 🙂 , tak drahy mi dal najavo ze do roboty sa mu nechce robit, kedze uz dve hodiny ho budim a stale spi 😝 😀 , tak PC mam pre seba 😉 🙂

dannynka
autor
24. apr 2008

miska ahojky,tak ako slipky nakupene 😉

michalag
24. apr 2008

danny, jasne bola som na nakupy 😉 , zatial som kupila len 7 a uvidim. Zajtra sa zacina, tak drzte palce aby sa nam to konecne rozbehlo, hoci viem ze to nie je zo dna na den ale mohla som to zacat aj skor, keby som sa nebala prechladnutia 😅

dannynka
autor
24. apr 2008

miska jasne budeme mysliet na Teba 😉

babulky ako ste sa dnes mali?

michalag
24. apr 2008

my celkom fajn, ked maly vstal o 15:30 tak sme isli von a cakali sme tatina aby som mohla bezat do mesta a oni este ostali von.
a vy???

dannynka
autor
24. apr 2008

oki babulky idem ja bruu lebo mi zase akosi blbne kon a nemam na to nervy 😠

tinakul
25. apr 2008

No vidím, že včera vám blbol koník 😒 Ja som po zubárovi - a teda nie som happy 😖 Dal mi zrengenovať zub , ktorý ma pobolieva a nenašlo sa nič... tak trpnem ďalej 😝

michalag
25. apr 2008

Ahojte 🙂 ,
tinka, tak to mi je luto ze ti nic nenasiel a ze ta nechal trapit, ale na druhej strane je mozno fajn ze nemas kaz 😉

martinadt
25. apr 2008

ahojte
mne včera malá bola hore každú chvíľku tak som sa vykašľala na to tu a šla som k nej

tinka a ozaj, berieš aj nejaké lieky keď ťa to bolí či nie? 😖

miška a vy sa ako máte?

dannynka
autor
25. apr 2008

ahojte kto tu?

tinka tak to mi je luto ze nic nenasli ☹

tinakul
25. apr 2008

čaute,
no lieky neberiem žiadne zatial - snažím sa im vyhýbať, asi si kúpim zubnú pastu na citlivé zuby 😖
Nik tu ešte nie je ?? Mati však Danielka musí byť prednejšia, to je jasnačka 😉 urobila by som to isté 😉

dannynka
autor
25. apr 2008

tinka som jaaa sme v istom case aj prispevky poslali 😀 😀 😀

martinadt
25. apr 2008

ahojte babiky ste tu? 😕 zrejme som vás už nestihla

tinakul
25. apr 2008

ja až teraz som nakukla, no dany sranda, ale sme sa zapozerali do jedného filmíku na HBO a vypla som net... teraz tu asi nie ste však?? 😕

michalag
25. apr 2008

Ahojte 🙂 , uz tu asi nikto nie je, vsak?

tinakul
25. apr 2008

ja som ale tu 🙂

michalag
25. apr 2008

jeeej tinka, ja ze si uz odisla 😅

tinakul
25. apr 2008

nie, ja som totiž dnes poobede štyri hodinky spala vieš??? 😅
A ty ako?? Malý bol dnes už v slipoch??? 😕

michalag
25. apr 2008

tak to si poobede dost naspinkala 🙂
maly mal dnes cely den slipky okrem spanku a ked sme boli von. Dala som ho na nocnik dost casto, ale raz sa podarilo, ze som ho dala na nocnik a nic a ked som ho zobrala tak 10 minut na to sa vycikal do slipkov a aj vykakal 😅 😀 , ale len 2x sa mu stala nehoda 🙂 a hned ukazal ze kaka (vravi to aj ked sa pocika)

martinadt
26. apr 2008

ahojte

kočky ja som sem včera nezavítala .. mala som nejakú prácičku inde 😅 😅 nehnevajte sa 😝

ja som teraz sama doma, ujo zobral malú vonku keď sa zobudila a ja som si pospala lebo som strašila na nete do pol štvrtej 😅
snáď niečo navarím 😝 len ešte neviem čo idem pohľadať nejaký receptík
maťko prišiel ráno dosť doriadený a dnes šiel do práce tak teda keď som videla ako ráno vypadá nezmohla som sa ani na slovo 🤐

tinakul
26. apr 2008

Miška no vidíš, tak len tak ďalej, a malý teda robí pokroky, však to je bez plienky lepšie??? 😕
Mati 😀 Maťka si viem živo predstaviť, ale kto si nedá povedať 🙄 😎 😀
TAkže si aj kuchtila dnes?? No teeeeeeeeda 🤐

martinadt
26. apr 2008

tinka veru bola som ho budiť ešte aj teraz podvečer do roboty lebo ten by nevstal 🙄
robila som špagety carbonara 🤐

dannynka
autor
26. apr 2008

ahojte babulkky je tu niekdo? 😕

tinakul
27. apr 2008

Mati včera na véču sme aj my mali špagety 😅 Tak sme sa asi dohodli 😉
Dany až teraz 😅

martinadt
27. apr 2008

ahojte

tinka opakujeeš? 😎 😝 chi chi u nás už po špagetách ani chýru ani slychu 😅 dnes varil ujo akési kuracie rezne na prírodno so syrovou omáčkou tak som sa kus najedla 😅

teeeeda v poslednom čase tu niet nikoho a ani oli sa už neukazuje 😕
ani miška tiež ju tu len sem tam vidno a macka ani nevravím 😅

baby baby, mali by sme sa polepšiť 😝

michalag
27. apr 2008

Ahojte 🙂 ,
matka, ja viem, ale v poslednom case sa mi velmi neda, kedze drahy robi stale viac a viac na PC aj doma 😒 😠
Drahy si isiel trocha zasportovat a ja cakam kedy drobec zaspinka 🙂 😉

bucunko
27. apr 2008

kocky prosim poradte mi co mam robit sama so sebou. stale a len s mazelom hadame.sme manzelia ani nie rok a uz mame sest mesacneho synceka Davidka. neviem v com je problem.stale mi vykrikuje ze to skrz moju sprostu povahu.ze som stale nespokojna. ked on je vacsinu dna prec. je obchodny zastupca, takze jazdi po Slovensku. potom ked pride domov tak sa to zacina.ja si chcem vypit vklude kavu a on je unaveny aj on si chce oddychnut. ja to vsetko chapem. a ked chcem aby sme isli na prechadzku cez vikend tak to je stasny problem.to niesu hadky skrz ako vidite nieco vazne ale neprejede den co sa nehadame.uz ma to fakt vycerpava.poradte mi co mam robit.musim dodat nebrali sme sa koli tehotenstvu. predtym sme boli spolu styri roky.

martinadt
27. apr 2008

ahojte
tak my už spinkáme

miška treba si kúpiť ešte jeden pc 😅 chi chi

ahoj bucunko no .. ja ti asi moc vo vzťahoch neporadím 😖 ale máš iste krásneho synčeka pre ktorého sa oplatí usmievať a .. asi budem hnusná ale ako sa správa manžel k Dávidkovi? 😕 neni je šťastný keď sa vráti zo služobky? 😕

dannynka
autor
27. apr 2008

ahojte....matka si este tu 😲

bucunko,veru ja mam nazor podobny martinke 😅

martinadt
27. apr 2008

ahoj kočka som tu 😉