Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

mr_matthew
18. jún 2008

sak hej cakam na adra vybavuval hej aby tam alespon ona mohla ostat spat a ma aj fon pri sebe

dannynka
autor
18. jún 2008

kto je adro? 😅 😅

mr_matthew
18. jún 2008

sak hej ujko co pri nom byvame mmntalne

dannynka
autor
18. jún 2008

jaaaaaj som si myslela ale nebola som si na 100-pro ista.... 😅

oki tak ked ma teda fon pri sebe skusim jej ist sms napisat ze co a ako a popriat im vela stasticka a zdravicka..a potom sa poberiem haji..lebo aj moja Gabika je posledne dni nejaka nesvoja...stale sa v noci budi s placom pomali kazdu hodinku..aj teraz par minut dozadu plakala tak idem za nu... 😉

mr-ved keby daco si vedel blizsie daj urcite vediet pa a bru nocku 😉 😔

mr_matthew
18. jún 2008

sak jasne ja ak sa nieco dozvim tak hensem napisem ja alebo volajakto hocdo od nas cus

mr_matthew
18. jún 2008

nevim co je s malov ale zevraj hej dali infuziju a alespon na dva dni tam ostanu nic nevime zajtra hentam pojdeme za nimi a mozna budeme vedec vac tak ak sa dostanem k netu tha napisem

dannynka
autor
19. jún 2008

mr-oki dik moc za info... 😉 ked budes s nimi tak ich pozdravuj a odkaz ze na nich myslime a prajeme im vela zdravicka... 😉

dannynka
autor
19. jún 2008

mr-tak vies nieco nove? 😅

mr_matthew
19. jún 2008

neska sme buli v spitali tak mala zalepenu rucku tinka vypravala ze jej robili vytery a asik as kolo pondelka malu pusta domu ona sa od nej neste ani hnut ste tam ostat s malov a ona stale nestela nic ani jesc ani pit neska tak zas hej do ruky pichali

dannynka
autor
20. jún 2008

mr-nestras...chudatko malinka..prajeme aby bola cim skvor oki... 😅 😒

mr_matthew
20. jún 2008

tak dadka ma vojaky rotovirus ci keru onu

dannynka
autor
20. jún 2008

mr-vitaj a to je co ten rotavirus 😕 😕 😕

mr_matthew
20. jún 2008

ja nevim ale zze hu hospitalizuvali preto lebo ze bola dehydruvana a nestela ani pit nic

dannynka
autor
21. jún 2008

😲 😲 😲 😲
chuda uz aby bola cim skvor zdravucka 😉

tinakul
21. jún 2008

OOOOOOO, bože čo sa to tu deje preboha?? Mr. aj teba vidiet?? Tak to more ste si ani nestihli užiť čo?? 😕 ☹
No ja viem asi o čo sa jedná, škoda, že malá nepila, nemuseli ju hospitalizovat, ale dehydrácia je potvora - bez infúzky sa nedá 😒
No ja som sa neozývala, lebo malá taktiež nachytala niečo - z pondelka na utorok vracala v noci, to prešlo a druhú noc triaška a teploty naskočili 😠 😒 aj to prešlo - potom v stredu som sa ja nevedela spamätať - čo som asi od nej chytila - po každom jedle vracanie , no to už som volala babinu na pomoc- ledva som v mojom stave z postele vstavala - a vo štvrtok aj manžel prišiel z práce, že mu neni dobre 😝 MY SME UŽ OKI - našťastie to trvalo 2 dni - ale babina nachytala tiež a dnes sa to na nej objavilo- tak dnes išla domov chúda ☹ No mám ešte nevolnosti, ale to je nič oproti tomu , čo sme prežili 🤐 Takže teraz je asi viroza vo vzduchu - tak ako v Itlii aj tu 😝

dannynka
autor
21. jún 2008

tinka-takze aj u vas.... 😲 😲 😲 nech vas uz vsetky choroby zdalekoa obchadzaju..... 😉

mr_matthew
21. jún 2008

caf tak dadke je lepsi dnes bula zivsja uz aj pila a thak a tinka pozdravue

dannynka
autor
22. jún 2008

🙂 🙂 jeej super..tesime sa s nimi 😉

martinadt
23. jún 2008

ahojte kočky
tak sme konečne doma, maličkej je už lepšie, do rána spinkala kľudne a konečne aj papala viacej teraz si idem s ňou ľahnúť trochu si oddýchnuť, no večer sa snáď stavím

tinakul
23. jún 2008

čaute, som rada Mati že ste už domka 🙂
Včera sme boli prvý krát toto na kúpalisku v Rakúsku konečne 😝 síce ja len pod stromami, ale predsa 😎
Je mi lepšie, ale nie je to ono 😒 a tieto horúčavy mi nerobia teraz vôbec dobre 😝
Baby chystate sa niekam na dovču ?? 😕

dannynka
autor
23. jún 2008

tinka ahoooj 🙂

dannynka
autor
23. jún 2008

matka som rada ze ste uz domka a je je Danielke lepsie 😉

tinakul
23. jún 2008

ahoj Dany si ešte tu?? 😕

dannynka
autor
23. jún 2008

tinka bola len som si ta nevsimla 😅 😅 😅

martinadt
23. jún 2008

ahojky

tinka a kde v rakúsku? 😕 aj si skočila do vody či radšej nie? 🙂

tinakul
24. jún 2008

No pekne Dany 😠
Mati chodievame blízko - je to medzi prvými dedinkami Wolfstal - je tam velikánske kúpalisko trávnaté a plné stromov, šmýkačiek do vody a naschval aj pre malé deti spravené.... Tu v Ba nie je nič poriadne.. 😒
No a ja som bola celý čas pod stromami na deke v tieni - len moji dvaja sa člapkali 😀 Ale chute som mala, len ešte mi nie je dobre a v tehu sa i tak nebudem na verejných kúpať 😝
Inak krásne fotečky si pridala a malá má krásnučke plávky aj s klobúčikom - moc jej pristanú - také som tu ani nevidela 😝

martinadt
24. jún 2008

to mi veru nič nevraví 😅 ale u nas v Detve tiež nič moc v okolí nebolo 😝 a ďakujeme 🙂 plavočky dostala od môjho super kamaráta, je mi ako bráško čo som spomínala už dávnejšie z banskej bystrice 😵

tinakul
24. jún 2008

No my sa tu nejak míňame s každým ☹ No nič, manželík doniesol krásne jahody, no pozrela som sa na ne a skoro som zvracala 😒 akosi ani pohlad teraz neznesiém 😢

dannynka
autor
24. jún 2008

🙂

dannynka
autor
24. jún 2008

no veru stale sa tu obchadzame..snad sa dakedy podary a stretneme sa tu 😒