Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
30. júl 2008

a Gabika ti este netrucuje (obdobie vzdoru)?

dannynka
autor
30. júl 2008

no sem tam ano..ked neni po jej..ale zatial to neni este nic strasneho...poslem ju do kuta sa ukludnit..a ona vzdy prite s placom za mnou a vsetko je oki..teda vacsinou 😉
a Samko?

tinakul
30. júl 2008

ahojte, ste tu ešte?? 😕 😅

dannynka
autor
30. júl 2008

jeej tinka jasnacka ze som 😵 😵 😵 😵

tinakul
30. júl 2008

Ja som ti vravela, že si ta najdem 😀 😝 Čo to čítam, GAbika už ani na noc nemá plienku, či ako?? 😕

tinakul
30. júl 2008

Miška a ako chce malý cikať , po čupiačky,?? 😅

dannynka
autor
30. júl 2008

tinka no konecne 😀 😀 😀 😀

nie este ma na spinkanie plienocku ale uz sa par razy stalo ze bola sucha 😉

a ty ako?a mimi v brusku?a kedy vlozis fotecky?

tinakul
30. júl 2008

no manželík vloží - ja neviem ako z CD a nece sa mi s tým piplať 😝
Mimi ešte necítim, ale na uvz sa hýbalo poriadne 😉 no každú chvílku by mali naskočiť aj pohyby 😉
Ja som na tom už oki, konečne 😉 A vy čo nové?? 😕

dannynka
autor
30. júl 2008

oki,uz sa tesime na fotto malinkeho v brusku... 😵 😵 😵 😵

no my ani tak nic nove....tento tyzden mam mamu na dovolenke v sturove,tak gazdujeme sami alebo u svokrovcov 😉 akurat vcera som si bola zo svokrom vyberat svoj narodeninovy darcek(teda po dohode zo svokrovcami),tak som GAbiku nechala postrazit mangelovej mame a ja s mangelovim otcom sme isli kupovat bazen na zahradku 😵 😵
a aj ako som pisala vyssie Gabika sa mi krasne rozrospravala..taka je podarena ked po nas opakuje a krici baba čau..a ahoj 😀 😀 😀 😵

tinakul
30. júl 2008

tak to je super, pomaly bude kecálek ako naša 😀 už niekedy neviem, či mám plakať, alebo sa smiať, čo sa jej pusinka nezatvorí 😀
V Štúrove??? Wau, tam mám rodinu, a sme pozvaní zadara na kupko - ale mne bolo zle , a teraz mi to teplo ešte nerobí dobre, tak neviem ,či pôjdeme... aj kúpať sa bojím 😝 ved vieš 😖

tinakul
30. júl 2008

Ozik to auto sa už vyriešilo???

dannynka
autor
30. júl 2008

tinka no veru keby si ju pocula...jej sa strasne pacia lietadla....a neviem ako na to prisla ale pre nu su lietadla "maboga" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 by si neverila aky ma dobry zrak a všimne si na oblohe aj to najmensie najvzdialenejsie lietadlo 😀 😀 😀 😀 😀 😉
inak akurat teraz sa dohadujem s kamoskou ze asi s nimi pojdem na kupko ked je take krasne pocko...len neviem ako bude GAbika spinkat 😅 ze ci stihame.. 😀

veru aj ja keby som bola tehu by som vahala ci sa ist niekam kupat alebo ee 😖 😅

dannynka
autor
30. júl 2008

tinka ano auto je uz pojazdne..a ja soferujem dalej...ale veru uz ovela obozretnejsie a opatrnejsie 😅

dannynka
autor
30. júl 2008

tinka kde si usla?hmm?

tinakul
30. júl 2008

No vidíš ako sa všetko krásne dalo do poriadku, len všetko potrebuje svoj čas 😉
No na kupko určite chodte, našu namáčam aspoň v bazéniku, doobeda sme vybehli na ihrisko s kamoškou - má troj mesačného a druhého trojročného syna 😉 bolo super... teraz Sophi hajinká a potom jej dám vodičku do bazénika - je na balkone a neskôr ideme ešte von traja 😉 na pivčo a kofču 😝
No a na víkend plánujeme íst k našim do velkého bazéna, malú učia plávať 😵 a potom od pondelka do štvrtku ju nechávam u svokry, lebo idem na odber v pondelok a v utorok do poradne, v stredu ku kaderníčke a vo štvrtok pratám balkon aj kuchynu, lebo od 11. augusta sa bude konečne prerábať 😝

tinakul
30. júl 2008

Dany teraz ty si mi ušla?? 😝 Idem sa sprchnut, tak som rada, že aspoň s tebou som si trošku pokecala, tak příšte, papááááááááááááááá 🙂

dannynka
autor
30. júl 2008

tinka ved to len nas to aj riadne vycuclo s penazi..ale co uz mozem si za to sama..manžel mi to nevyčita,povedal že mozem byt rda ze som nedopadla horsie..tak tento rok ziadna dovolenka...ale do bojnic si urcite vylet urobime..teda do ZOO 😉
tak to je super ze mozes malu nechat u babinky na prazdniny a ty aspon mozes oddychovat..aj ja uvazujem tiez tak malu uz skusit davat....aby som si od nej na chvilku oddychla a nieco doma popratala lebo pri nej sa to moc neda...Ale inak GAbika nema problem ani s mojimy rodicmy ostat a tak isto ani zo svokrovami..ma ich moc rada 😉

dannynka
autor
30. júl 2008

niee tinka som tu..len som pisala dlhsi prispevok 😅

michalag
30. júl 2008

Ahoj tinka, jeeej uz sa tesim na fotocky 😉
Sami sa tiez pyta pekne na nocnik a ked mu velmi treba, tak dobre ze neleti pre nocnik, obcas sice vymysla len aby mohol behat...vonku sa sice vypyta ale nechce cikat, uz som vymyslala vselico cez mravcekov, kvietky, ale nic, tak neviem, ale hadam sa to podari u svokrovcov na zahrade

danny, aj ja by som sla na kupko ale samej sa mi nechce 😢

dannynka
autor
30. júl 2008

miska no ved ani mne by sa samej nechcelo..ale teraz sa ma pytala kamaratka ze ona ide s dalsou kamaratkou a aspon sa baby zahraju 😉

dannynka
autor
31. júl 2008

pekny dnik vsetkym a hlavne slnieckovy... 😵 😵 😵 😵

olianko
31. júl 2008

ahojky
Danny vsetko najlepsie k narodeninam 😀 😀 😀 vela zdravia, stastia , lasky a nech ta doma vsetci posluchaju 😉 😵
my pojdeme na kupko poobede, teda ak bude pekne..lebo vcera bola burka 😠

dannynka
autor
31. júl 2008

oli-moooc dakujem.. 😵 😵 😵 akurat rozmyslam odkadial to vies ale uz asi tusim...este ze mame ten skype ze 😀

tinakul
31. júl 2008

Dany ty máš narodeniny??? Akosi mám sklerózu 😖 😎
Tak aj ja ti želám len to najlepšie, vela zdravíčka, šťastíčka, lásky , nech sa ti splní všetko po čom tvoje srdiečko túži 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Oli ejha, ty si ale stručná 😠 ale vidím v pase, že sa snažíte otehotnieť - tak držím palčeky v snažilkovaní 😵

Miška Sami sa do toho určite dostane nebojkaj 😉 už aj tak spravil pokroky 🙂
Dany kašlat na peniažky, fakt môžete byť radi, že len takto - a dovču si ešte vynahradíte inokedy 😉 A ako bolo na kupku??? 😕

dannynka
autor
31. júl 2008

tinka moooc dakujem 😵 😵 😵

a veru peniazky boli su aj budu..len my tu uz nebudeme 😅 😔 😔

vcera na kupku super aj Gabike sa pacilo aj k veceru zacalo prsat tak sme sa zbalili a sli domkov 😉
a ty sa ako citis?

michalag
31. júl 2008

Ahojte,

Danny, vsetko najlepsie k tvojim narodeninam, hlavne vela zdravicka, stasticka a koruniek a tiez aby vam Gabika robila velikansku radost tak ako doteraz 😉

tinka, ja viem ze sa do toho dostane, on je len flegmatik po tatovi 😅 😀

oli, ako sa mate, teba tu uz ani vidiet nie je 😅

dannynka
autor
31. júl 2008

miška dakujem 🙂

babulky a kto tu teraz?idem do sprchy ale este sa tu ukazem...
😉

olianko
31. júl 2008

no nase snazilkovanie musime teraz na chvilku odlozit 😠 ☹
kusol ma kliest a dostala som boreliozu 😠 tak berem ATB a o mesiac na kontrolu

dannynka
autor
31. júl 2008

oli-to ma mrzi....uz aby si bola cim skvor ok..a mohli ste snazilkovat dalej 😉

tinakul
1. aug 2008

´Fúúúúúha Oli, to je dosť blbéé ☹ Ja sa tých kliešťov strašne desím , už aj naša malá mala, našťastie v poriadku 😝 Inak ste ho hneď vytiahli, alebo ako si zistila že ťa aj kusol??? 😕
Skoré uzdravenie teda prajem....