• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
tinka kedy budu fottos?dlho slubujes a stale nic :grinning: :sweat_smile:
1. aug 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste babulky?hmm
2. aug 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halooooooooo babulky kde ste... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. aug 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj Dany dočkáš sa... ked poriadne ani ja som ich ešte nevidela :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes som bola na odbere krvi , až v piatok budú výsledky, dúfam, že oki, zajtra mám íst do poradne, inak mi je už dobre, len to teplo by nemuselo byť také v byte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A vy čo nové??? No Dany včera sme neskoro prišli domkov, tak som zalahla... :pensive: boli sme na víkendík u rodičov :wink:
4. aug 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej tinka ty si tu a teraz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. aug 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany ani som si ťa nevšimla, lebo surfujem v rôznych témach :sweat_smile: dobre že si dalla vediet IP-čkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-to som taka neviditelna :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sorry no, ale bola som na babätku a koňa som mala zminimalizovaného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Čo Gabika hajká??? :confused:
4. aug 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka tak ty ma takto zanedbavas kvoli babetku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ano Gabika hajka,chvalabohu...ved dnes rano uz o 7-mej strasila a to chodi vecer hajat az po 21-00 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a Sophie?ako sa ma?co nove?
4. aug 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
So Sophinkou sme boli celý víkend u našich - sa vyšantila v bazéniku a kedže majú detský parčík - sa tam vyhrala pod stromami parádne.. no a včera sme ju nechali u svokry, lebo mám vyšetrenia tento týžden , v stredu kaderníčku a vo štvrtok ideme až pre ňu... :wink:
No ja hovorím, ked druhé díte bude takéto dobré, nemám čo riešiť :sunglasses:
No a musím za tieto dni stihnút vypratať balkon, aj kuchyňu, lebo už o týžden sa ide konečne prerábať - hurááááá dočkali sme sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-tak super...aj my sme boli sobotu aj nedelu u svokrovcov v bazene a bolo super,vcera sme tam stravili cely den,sme sa kupali do 19-nastej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tinka tak nakoniec budes mat aj tretie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale dany nestraš :grinning: Nie, vážne sa obaja s manželom zhodujeme, jedno je málo, tri sú vela - dve je ideál aby mali jeden druhého :dizzy_face: Takže u nás tretie nehrozííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vy by ste chceli tri??? :sweat_smile: :confused:
4. aug 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka to ja len tak :slight_smile:

inak aj ja by som urcite chcela este jedno,bo nechcem aby Gabika ostala jedinacikom ako moj mangel.. :sweat_smile:
len musime poriesit byvanie,a financnu situaciu a hlavne musim spracovat mangela :grinning:
4. aug 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spracovat mangela??? On by nechcel druhé?? :confused:
Ale s bytom to chápem, aj my rozmýšlame, kebyže máme druhé pohlavie a trojizbák - tak dlho nám to nebude stačiť :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-viac cez ip,oki?nechcem rozoberat taketo veci tu na verejnom fore oki,?
4. aug 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, ja že kam si zdrhla?? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fuj, aj tebe je také teplo?? :confused:
4. aug 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinke neboj tu som :slight_smile:
no veru aj tu je dusno a aj pri hrncoch,akurat teraz varim a je tu hadam aj 100 stupnov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo takého varíš v tom teple??? :confused:
4. aug 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no polievocku som stihla uz doobeda spanatikovu... :wink:
akurat teraz som dovarila sebe a mangelovi kavu :grinning: :grinning: :grinning: ,bo za chvilku pride z roboty tak aby si ju mohol vypit :grinning:
a druhe som nevedela sa rozhodnut co ale nakoniec idem spravit halusky zo syrom bambino...Gabika to ma rada a syr este radsej :slight_smile: :wink:
a ty?co si mala dobre na obedik?a babo v brusku ako,uz kopka ci este ee?
4. aug 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No za mňa navarili mamina a svokra, takže som iba zohrievala - dnes knedle s mäsovými gulkami v papripe a rajčinovou omáčkou, máme ešte polievočky slepačej vela a kuracie na šampionoch na smotane....
Ale furt čosi papám - teraz sú to slivky, predchvílkou broskyne a k tomu varenú kukuricu... no uznaj... neviem sa zastavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
A v takomto teple si dáte snád ladovú kávu ne??? Však by som sa uvarila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no tie chute to je asi v tvojom stave normalne ci nie :grinning:

no asi poslem mangela po ceste kupit nanucku :grinning:
4. aug 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslíš nanuk?? :confused:
4. aug 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAny kde si sa stratila??? Idem si ja trošku pospať, kým príde manželík :pensive: :slight_smile: tak páčko zatial
4. aug 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka tu,len popri pc varim aj halusky :wink:
myslim nanučku,teda nanukovu tortu :wink:
4. aug 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany všimla som si pridané fotoše - dobrý bazénik máte aj vy teda :wink: aspoň sa môžete člapkať, však ani na kupko nemusíte chodit :wink: Gabika ja zlatá, hlavne ako hajinká, ked sa unavila :dizzy_face: Ja som pridala jednu fotečku z 3D - ešte sú také rozmazané a maličké , že som len jednu vedela vybrat....
4. aug 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-konecne som sa dockala fotto malinkeho v brusku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ozaj este neviete o to bude? :sweat_smile:
5. aug 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany čaues, ty menís tie fotoše ako na bežiacom páse :grinning: No práve dnes mi prvý krát dr. naznačil v poradni čo by to mohlo byť, ale nie je to na 100% - že vraj zase babenka :dizzy_face: jujcha som šťastná ako blcha, lebo aj Sophi si praje sestričku, tak možno bude babinec :dizzy_face:

Inak maťka mi písala tzv. martinadth že vás mám všetky pozdravovať a asi o týžden bude mať net, tak sa nám ozve :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. aug 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinbka, blahoželám a držím palčeky, nech je to teda tá babenka :dizzy_face: :dizzy_face:
5. aug 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula juj až teraz som si ťa všimla, málo sem chodíš :unamused: Ako sa máš ??? A dakujem ti :dizzy_face:
5. aug 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok