Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
13. okt 2008

tinka, ja si myslim ze je akurat a lepsie pribrat menej ako vela, ved drobcek moze byt kludne vacsi. Aspon ti to pojde rychlo dolu a urcite este do januara priberies zo par kil

dannynka
autor
13. okt 2008

tinka mas krasne brusko 😵 😵 😵
inak ani pri GAbike som nemala ziadne brusko ale teraz mi akosi zacina skoro rast 😅

dannynka
autor
13. okt 2008

miska-mi hovor o tom vzdore,Gabika ked si postavi hlavu nepohne s nou ani par volov 😠 v tom bude asi po mne 😅 😝 😀

martinadt
13. okt 2008

ahojte

tinka máš IP a fotočky sú krásne 😵

danny a s malou to zvládaš v pohode či je stále u vás niekto? či ešte to neni je také strašné? 😕

miška a čo to takto Samka chytilo? 😕

michalag
14. okt 2008

Ahojte,
matka, obdobie vzdoru 😅 😒 , ale hadam to nebude trvat dlho 😅

dannynka
autor
14. okt 2008

matka-uz mam ip tak pojdem kuknut videjko 😉
s malou je to v pohode,sak este kym sa mimi narodi mam casu,a nastastie Gabika je celkom v pohode,zlatucka pomaha vymysla...takze sa celkom s nou da....a ozaj ved mame doma este manzelika 😀 tak aj ten sa stara ked je doma 😉

miska drzime palce aby t cim skvor ustupilo 😉

dannynka
autor
14. okt 2008

matka krasne videjko aj ja chcem vediet take robit 😵 😵 😵 😵

tinakul
14. okt 2008

Babenky dakujem vám za komplimenty, dobre to padne 😉
Teraz aj Sophie ma obdobie kludu, ale čo sme jej zrušili dudku, tak poobede nespáva, ale už si zvykám 😝 Napriek tomu je pokojná a ide večer už okolo siedmej, pol ôsmej 😉 a spinká cca do ôsmej rána 😉 Tak si zvykám na nový režim, ale ked sa blíži piata hodina už sa neviem dočkať manželíka, lebo som uťahaná .... Doobeda väčšinou trávime v MC, alebo na ihriskách a potom ideme na obedík, spravíme si oddych s knižkami, alebo s kockami, a poobede na prechádzku - napr. dnes sme boli v obchodíku a kúpila som jej krásne čierne balerínky a červené športové šatôčky 😵 Teraz sme domka a upratuje o stošest - baví ju utierať prach.. 😀 a ja nabíjam ručný vysávač, aby som aspoň trošku spratala omrvinky z koberca, kedže ešte v obyvke jedávame 😝

dannynka
autor
15. okt 2008

ahojte babulky kde ste vsetky? 🙂

michalag
16. okt 2008

Ahojte 🙂 ,
Kde ste kto? 😕

dannynka
autor
16. okt 2008

miska ja tu 😀

tinakul
16. okt 2008

Ja teraz len nakúkam 😝 Malá dnes vstala trošku nakapatá - vyzerá to na nádchu 😖 len aby horšie nebolo - tak fúkame noštek o stošest 🤐 A vy ako?? 😕

michalag
16. okt 2008

tinka, tak nech vam to rychlo prejde a zelame vam skore uzdravenie 😵

michalag
17. okt 2008

Dobre ranko,
Tak ja teraz upratujem ako diva aby som mala zajtra pokoj, lebo zajtra idu chlapi ku starkovcom a poobede ideme ku starkej, kedze tatino bude robit dlhsie, tak aby nam nebolo smutno.
Co planujete na vikend?

dannynka
autor
17. okt 2008

ahojte babulky..tiez som dosla len nakuknut,som unavena ako kon,boli sme od rana u nasich a Gabika mi prvy krat cez obed nespala tak ledva drzim oci otvorene 😝 ,idem do vane a haji ja len tak aby ste nepovedali ze na VAs nemyslim 😅 😅 😅 😅

bru nocku 😔

tinakul
18. okt 2008

čaute, Miška díky 😉
No zdá sa mi , že som to chytila od Sophi - lebo včera ma začalo príšerne boliet hrdlo a dnes to pokračuje 😒 Tak snád ma to moc nechytí 😖 Takže víkendík bude taký chorobný u nás 😖
Dany ako to že Gabika ti nespala??? 😕 Ale večer určite skôr odkvecla však?? 😅 Sophi už týždeň nespáva poobede, kvôli tomu dudlu, ale zato v noci prespí tých 11-12 hod a bez čurania... takže to mi stačí, veď predtým spávala až do deviatej, čo by nebolo moc dobré, ked nastúpi do MŠ 😝 takže si zvykáme....pekný víkendík všetkým 😵

dannynka
autor
18. okt 2008

tinka-prajeme obom skore vyliecenie,hlavne vela vitaminkov a vela pit ale ved to ty urcite vies... 😉
No a GAbika preto vcera nespala lebo sme vstavali o 9-tej a bola taka podarena vobec nevyzerala ze by chcela spinkat tak som ju nedala,a kupodivu bola poslusna az do vecera...ale uz na nej bolo vidno unavu....hned ako sme ju dali do postielky tak zaspala a spinkala az do 8-mej rana 😉 😀
dnes sme si zase pre zmenu schrupli obe,a spinkali sme skoro dve hodky 😀 takze pomalinky dobiehame 😝 😀 😀 spankovy deficit....
ja som bola zase v noci hore,lebo som sa zobudila na hrozny hlad a musela som ist nieco zbodnut 😝

a aj od nas krasny vikendik vsetkym 😵 😵 😵 😵 hlavne slnieckovy 🙂

dannynka
autor
19. okt 2008

ahojte babulky kde ste vsetky?

michalag
20. okt 2008

Ahojte, kto tu?
tinka ako sa mate? Dufam ze vam je uz lepsie 🙂
danny a vy ako?

dannynka
autor
20. okt 2008

miska ja tu ale az teraz 😅

veru tinka napis ako sa mate ci uz sa VAm polepsilo 😉

miska a vy sa mate ako?

michalag
20. okt 2008

danny celkom fajn 🙂, a vy? Ako ti je?

dannynka
autor
20. okt 2008

miska je mi celkom v pohode,a aj pocasie nam praje 🙂 😉

dannynka
autor
21. okt 2008

kto tu?teraz? 🙂

michalag
21. okt 2008

danny, ja jednym ockom

dannynka
autor
21. okt 2008

miska tak to sme dve 😀 😀 😀 😀

michalag
21. okt 2008

danny 😀 😀 😀 ,

tinakul
21. okt 2008

ahojte, no babenky, je nám lepšie, ale nie je to ono stále... typická nádcha, bez kašlu našťastie a bez teplôt, len mi slzavejú oči, kýcham a smrkám každú chvílu... 😝 Našťastie Sophinke to už ustupuje, ani nekýcha, ešte soplík má trošku, ale len vonku 😉
No a na kontrole u diabetologičky mi pridali na deň viac sacharidov, lebo vraj teraz mám nízku hladinu 🙄 😝

michalag
21. okt 2008

tinka, hlavne ze sa pomaly dostavate do normalu 😉
Raz mas viac, potom malo, tak si vyber 🙄 , ale verim ze sa ti to dostane na normalnu hladinu 😉

tinakul
21. okt 2008

No vidíš Miška 😀 A inak ako ste na dom s dudulou?? 😕 Lebo Sophi ju už ani nespomenie, síce si odvykla úplne od poobednajšieho spánku, ale o pol ôsmej zahajá bez slova 😔 Som rada, lebo další zlozvyk, teda už posledný sme vyriešili 😉 Musím povedat , že asi dvakrát sa stala nehoda v noci s cikaním, ale teraz sme už vytrénované - klop,klop - o tej šiestej ráno ju dávam hned na nočník, má ho vedla postielky a pekne sa po spiačky vyciká a spinká ešte dalej 😉 Takže toto sú u nás aktuálne novinky 😉 Už aby tá nádcha prešla, lebo čaje mi už vytekajú z ucha 😝

michalag
21. okt 2008

tinka, tak s dudlom, sice ho nepotrebuje na spinkanie, ale zato ho ma pri sebe a castejsie sa budi, ale cez obed si pospinka (niekedy hodinu, niekedy az 2, ale to je malokedy).
Tak my este musime oducit od flase na vecer a konecne by sme sa mohli pytat na nocnik ☹ , lebo to nam stale nejako nejde, malokedy sa vypyta a ked sa ho spytam ci mu netreba tak povie ze nie a ked uz je pocikany a idem sa pozriet tak sa strasne zlosti, lebo vie ze je to v slipkoch.... no hadam sa raz rozhodne pytat 😅