Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
21. nov 2008

Dany ale lepšie ako nič 😉 A večer ti kedy zaspáva??? 😕 Inak to máš pravdu, ked prejdú soplíky, už bude oki 😉

dannynka
autor
21. nov 2008

miska to nevadi,kazde dieta sa hra tradsej z niecim inym 😉

tinakul
21. nov 2008

Miška 😀 Aj Sophinka má dni, že len s autíčkami by sa hrala a bábiky bokom 😀

dannynka
autor
21. nov 2008

tinka aspon nieco...ale teraz sa nemozem ist ani natiahnut s nou..sa mi to neoplati 😅

michalag
21. nov 2008

tak cumlik mu nechyba, cikame ako velky a rozpravat, co chce to povie, ale vacsinou este svojim jazykom (napr. sanitka = kanitka, Samko = ampo)

tinakul
21. nov 2008

Dany a prečo?? 😕
Miška tak to sú super pokroky, len tak ďalej a kým pôjde do škôlky, všetko bude ovládať 😉

dannynka
autor
21. nov 2008

miska u nas je sanitka =nitka 😀 😀 ,autobus=babusik 😀 😀 ,telefon je tenechon... 😀 😀

michalag
21. nov 2008

danny, mozno ked vyzdravie tak sa to napravi, ci myslis ze ee?
Tak my vsetko co sa tyka ucenia noveho, ani za svet

Dnes som si spravila radost a isla som konecne ku kadernicke (co planujem uz od juna 🤐 ) 🙂 , tak konecne vyzeram ako tak ako clovek 😀

dannynka
autor
21. nov 2008

tinka hodinka je pre mna malo ja by som potrebovala aspon dve 😅 ,kym by som zaspala uz by bola aj hore 😒

tinakul
21. nov 2008

Miška a foto nebude?? 😉
Dany tiež dobré slová 😉 Naša niekedy ešte namiesto k povie t, ale to je vraj bežné tiež 😉

tinakul
21. nov 2008

Aha - no dobre a ako tráviš tú hodinku potom?? 😕

michalag
21. nov 2008

tinka, ak sa mi podari tak zajtra, aspon odskusam vianocny darcek 😅 😀

tinakul
21. nov 2008

Dobre babenky, ja sa s vami lúčim, tahá ma to do hajan, tak sa majte krásne , brú nocku 😔

dannynka
autor
21. nov 2008

tinka v kuchyni bud pri hrncoch alebo pc,alebo obedujem 😅

miska tak treba raz za cas dopriat aj sebe 😉

dannynka
autor
21. nov 2008

tinka bruuu aj ja cakam na mangelika a pojdem tiez... 😉

michalag
21. nov 2008

aj mna to uz taha do postelky, tak asi aj ja za chvilku pojdem 🙂 , normalne sa uz tesim na teplu perinu 🙂

dannynka
autor
21. nov 2008

miska a ozaj ako ste dopadli s televizorom?

michalag
21. nov 2008

uz ho mame opraveny 🙂 , v stredu vecer si chlapik pren prisiel a vo stvrtok vecer nam ho doniesol, za nejaku hovadinku co musel vymenit sme dali 900,- 😠 , ked som to pocula tak som skoro spadla z noh 🙄

dannynka
autor
21. nov 2008

miska to pozna,aj nam prdla obrazovka,tak sme to zaniesli do opravy...a tiez taka malinka suciastka asi 5cm a 700-sk 😠 😠 😠 😠

michalag
21. nov 2008

my sme sa smiali ze kludne by sme vydrzali aj bez TV, vobec nam za tie 2 tyzdne nechybal, az kym nevypadol net 😅 , to sme boli ako odrezaní 😅
Co planujete zajtra robit?

dannynka
autor
21. nov 2008

mi hovor ja bez netu ako telo bez duse... 😝 😀 a to nam hrozi ze bez neho asik mozno chvilku budeme,bo nam konci stara akcia na net a nove prihlasovacie udaje na net nam este neprisli a mame cas len do utorku tak sa modlim aby to stihli 😅
zajtra ma prist braskov krsny tak pojdeme poobede k nasim....nech sa doma nenudime ked je vonku tak skaredo 😅

michalag
21. nov 2008

my tiez pojdeme doobeda ku starkej, nech nam nie je doma dlho ked je tak vonku otrasne, ale tatina, nechame doma nech si nieco porobi a oddychne a potom pride za nami 🙂 a ak nebude velmi prsat tak musime ist malemu kupit zimne topanky, lebo dnes som prenho nic nenasla co by sa aj pacilo aj mu sedelo

mikca
21. nov 2008

ahoj ..tak jsem tu dik za pozvani danny ahoj michal jak se vede??..zdravim i ostatni ktere neznam.,..snad to nevadi ze jsem sem tak vtrhnula 🙂

dannynka
autor
21. nov 2008

miskaaj ja tak nechavam sem tam mangela doma,vacsinou nedele ked chodime k nasim na cely den...mangel aspon poupratuje v klude byt 😀

mikca-tak super mozme pisat aj tu 🙂 ,miska si ta mozno pameta tiez za nami tusim chodila na mamči a nemamči 😉

mikca
21. nov 2008

jj s michalg se znam z nove prihlasenych...
jinak budu drzet pesti at ty testy dopadnou dobre..oni dopadnou dobre proc by ostatne nemeli ze...a budu drzet pesti na toho kluka ikdyz ti musim rict ze v porovnani s holcickama deesne zlobi 😝

dannynka
autor
21. nov 2008

dakujem,veru dufam ze bude vsetko ok....a tesim sa aj na to ze uz mozno za dva tyzdne by som mohla vediet pohlavie mimi..ale hlavne nech je zdravucke 😉

ozaj mikca ako sa ma bubca a lucivasu?

mikca
21. nov 2008

jasne ze bude zdrave... a vse bude OK
no holky se maji celkem fajn.. kazdy ma hodne prace ..kazda trochu jinak..bubca v praci maji fofry a luci stavi takze ma tuty starosti..ale v ceku si myslim ze se maji dobre.....a co margaretka a jaji dvojcatka jak "valci"...nebo jsi s ni nemluvila??

michalag
21. nov 2008

Ahoj mikca, ako sa mate?
a to som uz chcela vypnut ze si idem lahnut

michalag
21. nov 2008

danny, neboj bude zdravucke 😵 a teraz by si si priala chlapceka?

mikca
21. nov 2008

ahouj michal noi mame se celkem fajn..co u vas ??