Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
21. nov 2008

aj my celkom dobre, ale co ti budem hovorit, mas skoro rovnako stareho Martinka. Aj ten vas je divoch?

dannynka
autor
21. nov 2008

dakujeme verim v to aj ja 😵 😵 😵 😵 no margaretka neviem....nepisala som si s nou....ale mozme jej ip ze ked tu bude nech nakukne ze sa tu po nej zhaname 😀 😀 😀

miska mne je jedno..hlavne aby bolo zdrave ale v kutiku duse chlapceka....a uvidis ze to nakoniec bude baba 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
21. nov 2008

ozaj mikca..ved dakedy navrhni bubci a aj luci nech sa ukazu aj tu 😉 ja skusim ip margaretke 🙂 😉

mikca
21. nov 2008

no to mi povidej nas malej je tak vztekle ze to neni ani nsad mozny...jsou to s nim boje..nekdy fakt dost narocny....do toho klarka obcas prinese nejakej ten moores ze skolky..a ja mam z ncih hlavu v pejru..jeste ze chdim aspon na dvy dny v tydnu do prace ze se odreaguju

michalag
21. nov 2008

ja som tiez v kutiku chcela chlapceka a ked mi Dr. povedal ze je to chlapcek, tak mi to pripadalo akoby som to vedela od zaciatku, lebo som vyberala iba chlapcenske mena a dievcenske mi vobec nesli 😅
Ja by som druhe zase chcela dievcatko, ale aj keby nebolo tak hlavne ze su deticky zdravucke 🙂

mikca
21. nov 2008

danny dobre pisnu jim to at nekdy "zajdou"..holky pro dnesem se rozloucim jsem rada ze jsme pisly aspon trochu..uz skoro nevidim..tak pa a urcite se tu ukazu papa

michalag
21. nov 2008

toto obdobie je take, musime tym prejst

danny, to si kupila dnes?

dannynka
autor
21. nov 2008

mikca pa a bruuu a tesim sa ze aj inokedy popiseme 😉

miska ak myslis to co mam v albume tak ano,no niesu rozkosne 😵 😵 😵

monkula
21. nov 2008

Ahoj Mikca, len vtrhni, vtrhni 😀
Tinka, ja som rodila v 36+4, ja som bola v piatom otvorená na jeden prst

dannynka
autor
21. nov 2008

jeeej moni...sneska to tu mame ako den otvorenych dveri....ale len tak dalej takto sa mi to paci he he he 😉
monlo by to byt aj castejsie 🙂

dannynka
autor
21. nov 2008

a ja uz pisem ako madar...to asik preto ze tu uz sedim asi od 20-30 😅 😝

monkula
21. nov 2008

veru, nejako to tu vázne

dannynka
autor
21. nov 2008

moni ale dnes ee 😀 😀 😀 😀

monkula
21. nov 2008

tak to som radaaa 😉
My sme dnes na ORL dopadli výborne, mandličku vyberať netreba, len nás poslala na imunoalergické vyšetrenie.... tak vo štvrtok idem s Jarkom na kontrolu, tak si vypýtam sprievodku....

michalag
21. nov 2008

ahoj moni 🙂
danny, su rozkosne 😵 😵 😵 ,ja detske vecicky milujem 🙂

michalag
21. nov 2008

moni, super, ze dopadlo dobre a netreba vyberat mandlu 🙂

monkula
21. nov 2008

ahoj Miška....
Danny, papučky sú krááásne 😵

dannynka
autor
21. nov 2008

moni-tak to je super ze to dopadlo u dr 😉

miska-ved aj ja a tymto som neodolala 😵 😵 😵

michalag
21. nov 2008

danny a kocik budete mat po Gabike?
Ja strasne rada kukam len tak po kocikoch a viem aj ktory by som chcela keby..., ale neviem co nato moja druha polovicka 😅

dannynka
autor
21. nov 2008

miska ano.....je modrej farby...takze vhodny aj aj,a golfac po GAbike mam modro*cerveny 🙂 😉 takze neutral 🙂

michalag
21. nov 2008

tak to mas super aspon nieco mozete usetrit a dat na nieco ine co budete potrebovat 🙂

dannynka
autor
21. nov 2008

miska-veru s hlbokym som bola moc spokojna..aj ked je to tank ale mimi tam malo veeela miesta 😉

a tusim nam vlada uz schvalila prispevok pri narodeni druheho a tretieho mimi vo vyske tusim okolo 25-00sk tak som zvedava ci to zas nestihnu zmenit 😅

dannynka
autor
21. nov 2008

babulky pozrite co sa u nasj bude zajtra a najblizsie dni diat,lin hodila jedna kocka u nas na regionoch 😅

http://noviny.joj.sk/z-domova/21-11-2008/clanok...

michalag
21. nov 2008

danny, ved to plati od januara, tak to by bola dobra chobotina keby to zmenili ale na Slovensku nikdy nevies 😅 🤐
My sme mali tiez modry tank a tiez v nom mal Samko vela miesta, ale je strasny, stihol nam uz puknut tam kde je umela cast pri hlbokom, no neviem a je strasne tazky 😠 , ked som prvy krat mala golfac tak som myslela ze nic nedrzim a to byvame na kopci, tak som bola rada, ze konecne nefucim ako lokomotiva

dannynka
autor
21. nov 2008

miska mi ho mame zatial funkcny a ziadne velke zavady na nom niesu,teda myslim take co by branili pouzivaniu...akurat golfac uz je po Gbike trochen rozheglany pod jej "musacou" vahou 😀 😀 😀 😀

michalag
21. nov 2008

no super, aspon keby bol sneh, lebo a decka sa mali ako vyhrat, ale zase sa to teraz vyblazni a potom tu bude skora jar a na tu sa uz teraz tesim 🙂

monkula
21. nov 2008

jaaj ,dajte pokoj so snehom ja som ešte Chiarke nekúpila čižmičky 😅
Jarko už má Spidermanové snehule, Spidermanovú čiapku a rukavice 😀

dannynka
autor
21. nov 2008

moni neskoro u nas uz snezi...auta uz maju biely poprasok 😵 😵 😵 😵

monkula
21. nov 2008

hej? ta idem aj ja kuknúť, veĎ nie sme až tak Dˇaleko od seba 😀 😀

monkula
21. nov 2008

no, tu nič, len strááášnááá kosaaa 😎 😎