Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

martinadt
22. nov 2008

miška ja som s olympusom spokojná, tak ako som ti to písala pred tým, a myslím že aj foto sú kvalitné, mali sme k tomu 2GB kartu tak sa tam zmestí veľa fotočiek.. ja som robila dnes lebo keď je danielka chorá, tak sa od nej neodpútam počas dňa, teda ona odo mňa, bola by len na rukách.. ale ako ustúpila teplôtka tak sa sama vyhrala a aj s maťkom

tinakul
23. nov 2008

NO čaute babenky 🙂 Dnes je teda poriadne kosa a riadny vetriško fučí 😝 😝 Ale trošku aj posnežilo v noci, tak je krásny pohlad - vonku všetko biele a to mi zlepšuje náladu 😵
My sme včera už aj adventný veniec kúpili, krásny do oranžova na trhu 😵 Teraz varím, a manželík išiel s malou do kostolíka a obchodu 😉
Miška no veru, hlavne že je zdravý, ved o to ide 😉 A aj ja neviem posedieť moc, teda snažím sa , ale fakt sa to niekedy nedá 😝 Možno keby som bola ešte sama...
Dany a Gabika ti v pohode spapá o polnoci ATB??? Nevyvádza pri tom, že ju zobudíš a ten humus musí zjesť??? 😕 Našej by to vadilo určite 😝
Mati hod mi kúsok z tej štrudle, aj ja cemm 😲 😀

martinadt
23. nov 2008

peknú nedeľu 😝 síce zamrznutú studenú

tinka ešte sa zvýšila jedna celá tak príď na dobrý obed resp. dezert 😅

michalag
23. nov 2008

Ahojte, tak maly uz spi a my si este stale pochutnavame na dnesnej strudle, mnam. No som zve´dava do kedy vydrzi 😅

martinadt
23. nov 2008

jéj miši ahoj ty si tu 🙂

dannynka
autor
23. nov 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinadt
23. nov 2008

čauko danny

dannynka
autor
23. nov 2008

hojky matka som dosla na cvhilku nakuknut....ale som unvena tak sa tu dlho nezdrzim.... 😅

tinka Gabike ATB problemy neroby,ona to spapa v polospanku a haja dalej 😉

martinadt
23. nov 2008

danny a dokedy mate ATB? 😕

dannynka
autor
23. nov 2008

este asi na 2 krat

nic moja musim sa rozlucit lebo Gabika prisla za mnou s postielky asi nemoze spat kvoli soplikom,pa pa a bru 😔

martinadt
23. nov 2008

dobrú noc

dannynka
autor
24. nov 2008

dobre ranko vsetkym prajem 🙂 😉

michalag
24. nov 2008

aj ja prajem dobre ranko 🙂
baby, mne sa dnes tak nic nechceeee 😒 🙄 🤐

dannynka
autor
24. nov 2008

miska tak to sme dve...neporiadok v kuchyni a ja sedim za pc 😝 😅 😀 😀 😀

michalag
24. nov 2008

danny, ja som sa donutila aspon riad umyt a povysavat, lebo som sa na to uz nemohla pozerat a povysavat mi pomohol aj Samko 🙂
Dnes sa citim ako kladivom udreta a je mi strasne 🙄 ☹

tinakul
24. nov 2008

Téééééda vy ste lenivé, a čo mám ja povedať - ráno som vstávala už o šiestej na odber krvi fičala, a potom o pol deviatej s malou do MC, prišli sme nedávno a teraz sa hráme, vonku je veru tma riadna, ale zatial sa nič nedeje 🙄
Včera sme boli na Kolibe - a tam toooooolko snehu, že malá sa veru vyšantila a sánkovala, potom sme si kúpili horúci čajík a trošku sa prešli - no cítila som sa ako v Tatrách 😵
A možno z toho počka ste také... aj ja sa cítim byť viac unavená 🙄

dannynka
autor
24. nov 2008

tinka-no co uz s nami ze miska 😀 😀 😀 😀

michalag
24. nov 2008

danny tak tak, ale ja to pripisujem pocasiu 🙄 🙄

tinakul
24. nov 2008

výhovorky 😝 😀

dannynka
autor
24. nov 2008

tinka no co zu aj vyhovorky musia raz za cas byt... 😀

dannynka
autor
25. nov 2008

dobre ranko babulky prajem 🙂

michalag
25. nov 2008

aj my praje krasne zasnezene dobre ranko 😉 🙂

dannynka
autor
25. nov 2008

miska u nas svieti slniecko a vsetko sa topi 😝

tinakul
25. nov 2008

Že zasnežené??? 😅 😕 Kde?? 😝 Tu pršalo riadne ☹
A teraz svieti slniečko , uf to je záťaž na organizmus, normálne ma tretí den hlava bolí 😔 😝
Dnes som bola prvý krát aj u pôrodníka, no už si uvedomujem, že sa mi termín blíži 😝 🤐 No som rada, že to budem mať za sebou... No ešte vianoce chcem prežiť v pokoji 😵
A vy ako sa máte??? 😕

dannynka
autor
25. nov 2008

jeeeej tinka,ty tu len neviem ci som ta este zastihla 😅

my sa mame fajn,teda GAbika uz je oki ale mna chytila taka nadcha ze normalne nestiham kapesniky menit a ani v noci sa mi kvoli tomu neda spat... 😝 .tak papam homeopatikum proti nadche a davam si GAbikin niveovy spraj do nosa lebo ine by som nemala tak snad to cim skvor prejde... 😅 🙄

tinakul
25. nov 2008

Dany tak skoré uzdravenie ti želám 😉 A to je dobré, že Gabika je už oki 😉
Hlavne pi vela tekutín a čajov 😉 Mne to v tehu pomohlo a nebrala som vôbec nič 😉 Mala som takú troj-dňovú nádchu 😝
Tak s pôrodníkom sme sa dohodli od 19.12 že patrím k nemu 😵 Dnes sme boli v detskom kútiku v Hypernove, malá s vyhrala 🙂 a teraz hajká ako dudek 😵
Čo kde sa všetky flákate?? 😕

dannynka
autor
25. nov 2008

tinka ty tu este? 😀

dannynka
autor
25. nov 2008

no a ako naschval aby nestacila ta nadcha tak ma teraz riadne rozbolela hlava 😝

didi13k
25. nov 2008

Ahoj, ja som tu nová 🙂

didi13k
25. nov 2008

je tu niekto?