Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
25. nov 2008

DAny 😀 Mna teraz hlávka neboli 😝 Ahoj didi, jéééééj pridaj sa , bude veselšie - dalšia tehulka do počtu 😉 Pekný valentínsky termín máš 😉 My sme mali Sophinku 15.februára 😉 Povedz nám niečo o sebe 😉

dannynka
autor
25. nov 2008

tnka...no snad ma to cim skvor prejde dala som si tabletku od bolesti..samozrejme iba homeopaticku 😅

didi-ahojky 🙂

dannynka
autor
25. nov 2008

no nic vela hodin idem ja haji...pa a bruuu 😔

martinadt
25. nov 2008

ahojte

danny tak aj teba choroba chytila? 😖
tinka tak ste mali opäť pekný deň 🙂
didi vitaj medzi nami 😉

martinadt
26. nov 2008

prajeme dobré ránko a pekný dník 😉

dannynka
autor
26. nov 2008

bre ranko babulky alebo uz dnik 😅

matka no veru chce sa na mna nalepit ale ja sa nedam 😉 ,dnes mi je chvalabohu lepsie uz ma ani hlava neboli 😉 a Vy sa mate ako?a Didinka poslucha?Ozaj babule uz mate nejake ianocne tipy na darceky? 🙂

dannynka
autor
26. nov 2008

babulky kto tu? 🙂

michalag
26. nov 2008

Ahojte,
danny ja, ale zatial len jednym ockom, lebo Samko este nespi a vyvadza v postely tak sa tam chodim pre istotu pozerat
A hadam zaspi, lebo musim pokracovat v kalendari, lebo mam zatial iba 3 mesiace ☹

dannynka
autor
26. nov 2008

miska tak snad skoro zaspi 😉
moja uz spinka a ja varim polievocku aby sme mali co papat 😉 Na kalendariku som pracovala aj ja par dni dozadu....uz ho mam chvalabohu hotovy... 😉

tinakul
26. nov 2008

čaute, no my sme práve prišli z MC nedávno, teraz Sophinka kreslí a ja relaxujem 🙂
Sme po obedíku a síce sneží, ale svieti slniečko - takže všetko sa topí ☹
Takže všetky robíte kalendárik?? 😕 Šikulky... 😉 Už aj my musíme nejaký 😝

dannynka
autor
26. nov 2008

tinka jeeej cauky no neviem ci som ta zastihla,musela som dovarat polievocku ktoru akurat degustujem 😝

inak kalendarik mam v albume,ak chcete mozte kuk 😉

michalag
26. nov 2008

danny, ja som uz chvalila 😵 🙂 😉
Aj ja mam ale len prve 3 mesiace 😅 😀 , nejako nestiham. Samko mi len teraz zaspal tak idem skusit dalsi mesiac 🙂
tinka ahojky 🙂

dannynka
autor
26. nov 2008

miska-ja som to mala jednoduchsie som povecsinou len fotto do hotoveho ramiku vlozila 😅

dannynka
autor
27. nov 2008

dobre ranko babulky kde ste vserky?uz sa nam pomalinky zacina zvíkendievat 😵

michalag
27. nov 2008

Ahojte 🙂 ,

dannynka
autor
27. nov 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ako sa mas dnes miska?ja akurat ranajkujenm a rozmyslam co s nacatym dnom 😅

dannynka
autor
27. nov 2008

akurat zvazujem moznost ze idem k nasim aj s GAbikou a budeme az do vecera,nech sa mangel po nocnej vyspi...a Gabika sa aspon s babinou vyhra... 😉

tak teda pekny dnik a a papa vecer 😉

dannynka
autor
27. nov 2008

babulky kde ste?

tinakul
27. nov 2008

čauko, no ja dnes len na skok.. som uťahaná, včera som moc toho nenaspala 😒 Sophinke sa vrátili soplíky v noci, no to asi tá sánkovačka moja skvelá 😝 tak dúfam, že dnes sa už vyspím 😔
Boli sme domka a liečili sme sa...len zase to soplíkovanie 🙄 Ale dnes mi prišiel Avon kozmetický balíček som vyhrala - tak mám v celku dobrý dníček. 😵 A vy ste sa mali ako?? 😕

dannynka
autor
27. nov 2008

tinka Sophinke prajeme aby cim skvor spliky presli...a tebe gratulko k balicku 😵
my dnes celkom v pohode,boli sme u maminky takze mala sa aspon zabavila s babinou...ale teraz nie a nie zaspat..vykrikuje s postielky a to u nasich spala ledva 40-min 😠

margaretka11
27. nov 2008

Ahojte.

Danny ty máš také nádherné bruško 😵 . A Gabika je už veľká slečna, zlatučká a má nádherné vlásky. Našej Simonke už pekne hustnú vlásky, ale ešte stále to nie je ani na sponku, nieto vrkôčik 😉

dannynka
autor
27. nov 2008

jeeej margaretka ani nevies aka som rada ze si sem zavitala...ako sa maju tvoje deturence? 😵

margaretka11
27. nov 2008

Momentálne sa máme dobre, detičky sú zdravé a s radosťou objavujú svet. Teda niekedy ma z tých ich objavov ide šľahnúť, ale zatiaľ mám iba pár šedivých vlasov 😀 . Takže všetko v poriadku 😉

však som ti sľúbila, že sem nakuknem 🙂

dannynka
autor
27. nov 2008

tak to je super....len tak dalej..a tebe radim len vydrzat 🙂 😉

mne sa teraz akurat Gabika tak rozkecala 😀 😀 😀 😀 ,keby si pocula ako buzeruje mangela ked nieco chce... 😀 😀 😀

margaretka11
27. nov 2008

Dany no koniec toto keď príde na našich 😀 . Kúpim si štople do uší a nahodím ťažkú ignoráciu 😀

ale inak držím aj teraz ako hluchý dvere 😀 . Ale keď malí sú takí zlatučkí, Simonka náramne rada kreslí a Simonko si rád pospevuje a pekne si už stavia stavebnicu. 🙂 . Ale sú strašne tvrdohlaví, desať ráz ich upozorním, že niečo je no no a oni si aj tak urobia po svojom 😝

michalag
27. nov 2008

ahojte 🙂
danny 😀 😀 😀

monkula
27. nov 2008

ahojte... 😉

dannynka
autor
27. nov 2008

margaretka-veru treba hlavne vela trpezlivosti pri tych nasich certikoch s anjelskímy ocami 😀 😀 😀

miska ahojky ako si pokrocila s kalendarom?

michalag
27. nov 2008

danny a este vas nevola Gabika po mene?
Ja sa obcas pozabudnem a tatinovi poviem menom a pred cca tyzdnom zacal aj Samko, ale stale ho upozornujeme ze je to tatino, tak hadam ho to prejde 😅

michalag
27. nov 2008

ahoj moni 🙂
danny, uz mam 5 😝 😀