Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

sendi
5. dec 2008

ano,dnes som sa zaregistrovala.volam sa Nina.doteraz som bola len na pokeci a az dnes som si vsimla tuto stranku,tak som si povedala ze sa zaregistrujem 🙂

martinadt
5. dec 2008

danny ahoj, tak to som veľmi rada 😵 nabudúce sa to už snáď dozvieš

ninka ja som martina 😉 a malý ti spinka o takomto čase či si môžeš ešte popri ňom dovoliť byť na nete? 🙂

sendi
5. dec 2008

ahojcek mati.no,maly v poslednom case spinka poobede tak na hodinku a potom az vecer-a to dost neskoro.aj ked je hore tak viem byt pri nete,ale len ak ma dobru naladu 😒 velmi rad je v choditku a lieta po celom dome.som rada ze mame choditko,lebo po 4nozky nechce chodit.a v choditku sa dobre unavy.ta trvoja dcerka je ale zlata,ako sa vola?

monkula
5. dec 2008

ahojte, vitaj sendi a cíť sa tu ako doma.... aj my sme mali pre Chiarku pripravené meno Sebastián... 😉
a ja som Monika 😉 😉
Danny ,aj moja Chiarka sa tak schovávala, asi t obude baba, keĎ sa tak hanbí 😀 😀 😀 😀
T ojarko ukázal pipíak na UZV už v 16 tt 😀

sendi
5. dec 2008

ajoj Monika.ani som nevedela ze takato stranka vobec existuje.aj mne sa paci meno sebastian,aj ked manzel nie velmi suhlasil,pretoze toto meno uz v tejto dedine je,ale ked sa mi paci moze mi byt predsa jedno kto to meno ma,nie?dcerka ma fakt pekne meno!!!take nezvycajne.

monkula
5. dec 2008

Ďakujem Sendi... 😉 😉 😉

sendi
5. dec 2008

🙂 ale vazne.

dannynka
autor
5. dec 2008

sendi-aj mne sa pacia mena na s teda aj Sebastian 😉 ide nam to k priezvisku 😀 ,preto chcem aj ked bude babo chlapcek tak Samka,dievcenske sa mi paci Sofia,Sabinka a Sarah,ale zial dievcenskse vybera manzel preto Dominika a chlapcenske ja... 😀 😀 😀 😀

martinadt
5. dec 2008

ahojte

ninka ďakujem 🙂 malá sa volá Danielka.. pôvodne mala byť Sarah, ale nakoniec po určitých okolnostiach som zvážila Danielku..

danny tak ste sa dohodli? dievčatko manžel a chlapček ty? 🙂

dannynka
autor
5. dec 2008

matka tak tak... 😉 lebo pri GAbike sme sa dlhsie nemohli zhodnut na mene tak sme to vyriesili takto 😉

martinadt
5. dec 2008

danny aspoň už máte po probléme 😝

dannynka
autor
5. dec 2008

no ale este tak vediet koho meno zvytazi..ja by som to chcela tak strasne mooc vediet,ale pri mojom stasti sa to dozviem az ked sa babo narodi 😅 😅

martinadt
5. dec 2008

danny aspoň budeš mať prekvapkooo 😝

dannynka
autor
5. dec 2008

mnoo to veru ano..he he a este mi aj termin posunul o tyzden spet takze to vyzera na aprilove prekvapko..heh 😉

michalag
5. dec 2008

danny, betarik/cka malicky/a 😀 😀 😀

martinadt
5. dec 2008

čo chvíľa sa vám to začne krátiť 😝

monkula
5. dec 2008

jeej, tu steee 😵

martinadt
5. dec 2008

moni už tu straším asi iba ja

monkula
5. dec 2008

a ja 😀

martinadt
6. dec 2008

ahojte kočky, mne malá teraz zaspinkala .. ako sa dnes máte? ja som šla spať o 4 🙄 chalani sa včera opili 😠 tak som mala čo robiť 😖

dannynka
autor
6. dec 2008

matka to su ty chlapy 😠 😝 asi si uzivali mikulasa ze? 😕 😅

martinadt
6. dec 2008

danny to áno, pri jednom som sa čosi nasedela 😠 a teraz všetci ešte drichmú 😠

dannynka
autor
6. dec 2008

a ty si si to vsetko odniesla..za toto by som najradsej chlapov vraždila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,a potom sa zobudia ako keby sa nic nestalo.... 😠

idem do sprchy ale hned som tu 😉

martinadt
6. dec 2008

danny moja reč 🙄 a najhoršie je, že najmladší si myslí ako s nimi bude ťahať a žečo on všetko vypije a potom mi tu do rána vracal 😠 sprva pili biely rum a potom do toho začali piť tvrde a už som vedela kadiaľ to pôjde 😠 😠 a to dnes mali ísť chalani naspäť na slovensko ale už ich vidím ako im "chudáčikom" bude zle k´d sa zobudia 😠

dannynka
autor
6. dec 2008

uz som tu 😉

veru ty chlapy su kapitola samo o sebe,mastastie ten moj si vypije asi 2-krat do roka ale zato poriadne... 😝

aby sme presli na inu temu ako sa mate s Didinkou?teda okrem toho ze VAm tam chlapy vystrajaju 😠

sendi
6. dec 2008

ahojte baby.tak aky bol mikulas? 😉 ja som rada ze moj manzel nemoze pit,lebo to by teda vyzeralo...a co deticky,spinkaju?my sme dnes boli nakupovat novy vianocny stromcek,ale hroza!Lacovi-manzelovi sa furt daco nepacilo a furt mal nejake pripomienky.kupoval si aj oblecenie,ale bol horsi jak nejaka baba 😀

martinadt
6. dec 2008

danny lepšie 2x poriadne ako každý deň 😉

danielka spinká v noci sa mi aj ona budila, ráno si našla v čižmičke a na okienku toho dosť tak jej žiarili očká 😀 aj som ju odfotila v čiapke večer stiahnem foto 😝 a čo vy? 🙂

martinadt
6. dec 2008

jej ahoj ani som si nevšimla že si písala preedomnou 😝 u nás mikuláš fajn, malá bola šťastná, očká žiarili ako svetielka 😀 a čo u vás? 🙂
chlapi sú niekedy ozaj horší ako my 😝 ja milujem keď si ujo ide niečo kupovať, a nechce sa mu chodiť a obzerať 😀 tak ja vyberám on vyskúša ja poviem čo a ideme preč 😀 a keď sa opýtam či je spokojný tak jasné 😀 😀

sendi
6. dec 2008

ajoj,no maly dostal mikulasa,ale pravdaze este nechapal 🙂 ja neznasam nakupovanie s lacom,bud nechce skusat a ked uz konecne vyskusa ma tolko blbych reci a ja sa len hambim..no maly place

martinadt
6. dec 2008

ani danielka minulý rok ešte nechápala 🙂 teraz žiaarila 😵 chlapi sú proste takí, hrozne neradi nakupujú 😠 to ja by som od rána do večera, ale teraz peniažky skôr míňam na malú, sebe si už málokedy niečo kúpim 😝