Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
7. dec 2008

Miška pýtame sa to isté 😀 😀 😀
No a vy??
No my sme dnes začali vybalovať už vianočný stromček - asi mi šibe, ale zo všetkým sa ponáhlam, chcem mať potom už pokoj 😉 Fotoše z mikuláša mám už stiahnuté v pc, len sa mi nechce zmenšovať fotky, radšej pokecám chvílku s vami 😅

martinadt
7. dec 2008

ahoj tinka, no dnes doobeda sme sa hrali a poobede sme ostali samé a danielka mi šikovne vyliala skoro celú aviváž 😠

tinakul
7. dec 2008

haloooooooooooooooooooooooooo 😕

tinakul
7. dec 2008

No sme v rovnakom čase prispeli Mati 😀 Tak tej aviváže je škoda.. ale stávajú sa aj horšie veci... čo mala premieru v praní??? 😅 A ešte ste samé furt?? 😕

martinadt
7. dec 2008

tinka to neni je smiešne 😠 😝 😀 ale bola som na chybe že som ju nezavrela ale šla som len práčku zapnúť a už som nepomohla 😅 chalani sú ešte stále preč 😝

michalag
7. dec 2008

tinka, dnes sme boli cely den u maminy aby si ho aj ona uzila 🙂 A ked sme sa vratili, tak som ozdobila okna uz na vianocno
matka, Danielka je sikovna, ale aj take veci sa obcas stanu a hlavne ze ju nevypila 🤐 🤐 🤐

martinadt
7. dec 2008

miška a čím si zdobila okná? 🙂 veru dadka je šikovná hlavne vo veciach čo vie že sú neni dobré 😝

tinakul
7. dec 2008

Aspoň máš teraz chvílku pokoj, malá hajá krásne, chalani mimo domu 😉 a ty si môžeš sama relaxovať pri pc... . tak si to aspoň vychutnaj 🙂

michalag
7. dec 2008

takymi nalepkami (neviem ako sa to presne vola), je to na takej folii a len to odlepis a pricapis na okno

tinakul
7. dec 2008

Miška aj my máme na loggii vyzdobené okná - takými okennými nálepkami o mikulášovi a snehuliačikoch a je to krásne, len keby vonku miesto dažďa bol konečne sneh 😠

martinadt
7. dec 2008

tinka ved mám zapnutú markízu 😝 konečne nie futbal či hokej

miši tak samko sa potešil hm? aj my máme plno obrázkov po okne čo som maľovala

michalag
7. dec 2008

matka neviem ci sa potesil ze ma vyzdobene okno v izbe, ale urcite sa bude tesit ked ich bude z tade strhavat

michalag
7. dec 2008

tinka aj ja by som chcela sneh, maly sa krasne vonku vyhral 🙂

tinakul
7. dec 2008

Presne aj naša malá sa tešila, že ich môže lepiť - no a ja som tuhla aby to nezničila skôr ako sa to dostane na sklo - ona má teraz tiež strašnú radosť z lepenia nálepok a odlepovania 😀 Našťastie sa nič nepokazilo, nezničilo 😅
Mati tak aj to musí byť krásne - vieš pekne malovat ako som v minule videla v albumíku 😵
Zajtra máme zase pondelok a tu je hnusne, ani neviem čo budeme robiť 😒 ked von sa nedá moc, ani nevládzem, len sa furt motám .... 😝

martinadt
7. dec 2008

😀 miška on je taký šiball že všetko strhá?

u nás dnes svietilo slniečko cez deň no zrána bola hrozná hmla

tinakul
7. dec 2008

Joj zase ma druhá princezná kopká do brušina 😎 Som na ňu už ozaj zvedavá a Sophi sa vždy vypytuje , že kedy príde sestrička z bruška?? 😅 No zatial sa stále na ňu teší, tak dúfam, že jej to aj vydrží...a manželík si už trhá vlasy, že tri baby na jedného budú 😀 😎 😝

martinadt
7. dec 2008

😀 tinka budete doma v peknej prevahe 😝 a na druhej strane tato sa má čím pýšiť 😵

tinakul
7. dec 2008

To áno Mati 😀 No už teraz ho lutujem, pretože so Sophi sa stáva taká parádnica, že šaty si vyberá sama a teší sa niekam, len ked je ozaj vyobliekaná, suknička s čižmičkami zladené atd 😀 ... už je väčšia parádnica ako ja ... a má aj viac vecí pomaly 😝 A to si nechcem predstavit ked budú väčšie 😝 😀 A ja som strašne na handry 😝 to budú mať po mne asi... 😎

martinadt
7. dec 2008

tinka to je super 😀 😀 veď už od malička keď si to budú pestovať tak počkaj aké budú kočky vyparádené v puberte 😀 budete mať čo robiť 😝 a ja dúfam že tie handry po mne malá tiež nezdedí 😅

tinakul
7. dec 2008

No veru Mati 😉 Ja sa babenky na dnes lúčim, mrzí ma to ale tehu je tehu, ťahá ma to do hajan 😔 Tak snád zajtra papá

martinadt
7. dec 2008

tinka pa pá, snáď častejšie takto 😉

michalag
7. dec 2008

tinka, tak je super ze sa Sophi na malicku tesi 🙂
U nas su teraz chlapi v prevahe a minule som sa dozvedela ze sesterka caka v maji babo, tak sa tesim, lebo dlho sa im nedarilo 😢 a som zvedava ze co to bude

michalag
7. dec 2008

tinka bruuuu nocku 😉 🙂
A kde mame dnes danny????

martinadt
7. dec 2008

miška to je super že sa im konečne pošťastnilo 😵

dannynka
autor
7. dec 2008

ahojte babulky,miska tu som....som sa az teraz zastavila od rana sme boli u nasich a ja som pred 20-min ozehlila a dala spinkat GAbiku som total hotova pre dnesok asi tu dlho nevydrzim 😝

martinadt
7. dec 2008

danny no konečne zvyčajne si tu píšeš sama ty a posledné dni sa tak cítim ja 🤐

michalag
7. dec 2008

ahoooj danny 🙂

dannynka
autor
7. dec 2008

matka-dnes sme boli od rana u maminky mojej....a ked sme prisli domov tak ma tu cakala kopa nesprataneho a neozehleneho pradla 😝 ale uz to mam s krku nastastie..teraz este rozmyslat co umarit na zajtra.. 😒

martinadt
7. dec 2008

danny a boli ste len tak pozrieť?

dannynka
autor
7. dec 2008

matka ano,aby si od nas mangel oddychol 😀