Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
8. dec 2008

ahojte babulky... 🙂

tinka moja uz teraz noci 104-niektore aj 110 😀 😀 😀

tinakul
8. dec 2008

Dany to fakt?? 😕 No na dva roky dosť velké čísla ee?? 😅 A aká je vysoká?? 😕
Mati tak to je ozaj skoro 😝 Naša ide o tej siedmej - pol ôsmej haji a vstáva okolo pol ôsmej - ôsmej 😉 No poobede nespinká... A kolko ti spinká Danielka poobede?? 😕

martinadt
8. dec 2008

mne malá našťastie cez obed ešte spinká, približne tie dve hodiny si pospinká.. 😝

dannynka
autor
8. dec 2008

tinka naposledx ked sme boli na 2-rocnej poradni mala 95-cm 😉

tinakul
8. dec 2008

Tak to je akurát Mati 😉 Naša ked mala dudel spala vlastne do takého septembra poobede vždy tri hodky a ráno mi vstávala okolo deviatej 🤐 No zlaté časy 😀 😝
Dany Tak je ozaj vysoká,hm?? 😕 Naša mala ako dvojročná 92 cm a nosila 92 alebo 98 velkosť 😉
No aj teraz niektoré 98 ešte nosí, ale už málo 🤐 Výšku má asi 100cm 😉 No musím ju presne už zmerať 😝 Inak ako sa cítiš tehulka??? Už si prekročila 20tt, no supiš nie?? 😕 Ale je dobré, že tebe ani zle nebolo 😉

dannynka
autor
8. dec 2008

matka-aj mne Gabika este cez obed spinka,ale uz vel krat sa jej nechce zaspavat 😝

tinka-no veru je,ma byt po kom...aj ja a aj mangel mame okolo 178-cm 😉
co sa tyka tehu,tak sa mam clekom fajn,v piatok som bola na poradni,robil mi morfologicky UTZ posunul mi termin o tyzden spet.....ze podla cm to sedi na 20-21-tt 😉 ,ale pohlavie mi este nevedel povedat,a nastastie uz mam za sebou aj cukrovu vodu 😝
inak dnes sme s Gabikou piekli medovnicky akurat som fotto vlozila 🙂

tinakul
8. dec 2008

No baby, čo ste mi zdrhli??? 🙄
Dany pekné fotečky si pridala, malá je fešanda a kráááááásne medovníčky ste spravili 😵 mňamky, len chute mi robíš, ale tieto vianoce budem mať ozaj ťažké 😝

dannynka
autor
8. dec 2008

tinka pisala som dlhsi prispevok 😀 😀 😀

tinakul
8. dec 2008

To ti gratulujem, že cukrovú vodu máš za sebou 😉 Závidím všetkým čo nemusia držať dietu 😒 Ale čo už , stávajú sa aj horšie veci, len nie na vianoce 🙄 😝 Keby som aspoň to ovocko mohla však?? 😅 Ale utešujem sa v tom, že o mesiac mám už termín pomaly, tak snád to nejako vydržím 😝 😝

tinakul
8. dec 2008

Dany všimla som si až potom 😀 😝

tinakul
8. dec 2008

No dobre... ste pomalé sorry- zdrhám dnes papa 😔

dannynka
autor
8. dec 2008

tinka ledva vidim,pomalinky uz pojdem asi aj ja...pa a bru... 😔

dannynka
autor
9. dec 2008

dobre ranko babulky 🙂

michalag
9. dec 2008

aj ja prajem dobreeeee ranko 🙂 🙂 🙂 ,

monkula
9. dec 2008

good morning 😀 😀

michalag
9. dec 2008

Ako to tu od rana zije 🙂
Co dnes planujete?

monkula
9. dec 2008

no, ja mám od včera navarené ,tak idem dopiecť kokosové rožteky a možno spravím aj vanilkové rožky... 😉 😉
a trošku tu upracem, včera som upratovala kao divá, tk dnes toh toľko nemám... iby kuchyňu.. aj vy máte v kuchyni nždy najväčší neporiadok 😅 😅 😅 moju malú totižto neuveriteľne baví všetko nosiť do kuchyne.. 🙄 🙄

michalag
9. dec 2008

Kedze my mame len jednoizbak, tak kuchynu mame aj ako obyvacku, takze Samko tam vzdy donesie vsetky hracky 😅 . A ja dnes planujem umyt este jedno okno a rovno ho aj ozdobim a tiez planujem upratat kuchynu, kedze aj my tu mavame najvacsi binec 😅 🙄

dannynka
autor
9. dec 2008

ahojte 🙂

miska viem o com hovoris kedze mame tiez jednoizbak 😅 ale aspon mame menej upratovania 😀

monkula
9. dec 2008

no, my bývame v trojizbovom byte a to upratovanie pri mojich divochoch... 😲 😲

dannynka
autor
9. dec 2008

moni napodobne 😅

no nic akurat som dopapala idem si ja lahnut za mojou princeznou... 😉 😔

dannynka
autor
9. dec 2008

dobry vecer babulky kto tu? 🙂

martinadt
9. dec 2008

čaute babule

dannynka
autor
9. dec 2008

ahoj matka 🙂

michalag
9. dec 2008

Ahojte, aj ja som tu 🙂 😉

dannynka
autor
9. dec 2008

tak vsetky ste tu a ked sem nakuknem tak nikde nikoho 😅 😝 😀 😀 😀 😀 😀

michalag
9. dec 2008

danny, nahoda 😅 😝 😀

dannynka
autor
9. dec 2008

miska asi ano... 😀

michalag
9. dec 2008

Ako sa mate?
My sme dnes naobed nespinkali, tak dnes ho odtalo, este sihadam ani poriadne nelahol do postele 😅 , ale zeto bol poriadne cez den nervozny 😒

dannynka
autor
9. dec 2008

miska ja som si cez obed lahla za GAbikou a sme si pospali spolu,ako keby som tusila ze konik nepojde 😀 😀 😀

veru ked sa clovek nevyspi je nervozny a nie to este male dieta 😅 😝

ja akurat sliedim po nete a rozmyslam co kupit GAbike pod stromcek,jeden som uz nasla ale ten kupi babina..teda ja kupim a ona da korunky... 😉 je to ten cerveny latop,len aby ho mali 😅

eliska7 • 2d • Dnes o 21:53

ano,ten za 399 a je perfektný