Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
11. dec 2008

tinka o 18:00 😲 , tak to musela byt riadne unavena 😲

My sme maleho akurat dali do postele, tak som zvedava, ale dnesok najlepsi nebol, maly sa strepal ked sa blaznik a samozrejme na hlavu, tak to vzera ze bude mat poriadnu modrinu, len dufam ze nic vaznejsie, ale zatial je pojaseny ako vzdy

martinadt
11. dec 2008

ahojte baby.. tak teda tinka to ti pekne skoro zaspala 😕 mne danielka iba teraz 🙄 ale je pravda že na obed spala vyše troch hodín, no asi dospávala včerajšok 😕

miška a aj plakal? nesťažoval sa že ho to bolelo? 😖

dannynka
autor
11. dec 2008

ahojte 🙂

tinka tak to ozaj nejako skoro 😕 😕 ,mne GAbika spinkala cez obed 2,5 hodky preto isla spinkat tiez pred chvilkou 😉

miska-pofukaj mu od nas bo...a od Gabiky posli pusinku 😉

michalag
11. dec 2008

danny, odovzdam 😉 🙂
matka, ja som to nevidela, lebo som bola vysypat smeti, ale ked som spoza dveri pocula plac, tak som dobre ze tie dvere nevylomila 🤐 . Ked som otvorila dvere, tak bezal rovno ku mne a ked som sa spytala tak mi ukazal na hlavicku, chvilku bol pri mne a potom uz robil hovadinky a blaznil sa 🙂 , zajtra rano uvidim aku modrinu tam bude mat 🤐 🙄

michalag
12. dec 2008

Dobre ranko vsetkym 🙂
Tak my v poslednej dobre zle spavame ako na obed, tak v noci, ale dufam ze to cim skor prejde a tiez malo papame ☹ , asi mame take obdobie 😔
V noci sa drobec zobudil o 2:30 precikany a samozrejme aj hladny kedze vecer sa poriadne nenajedol 🙄

tinakul
12. dec 2008

ahojte 🙂
No Miška to ste mali ozaj deň D 😒 Ale snád sa to s tým spinkaním upraví... 😉
No a babenky čuduj sa svete - Sophinka od šiestej spala ako dudek, a okolo tretej išla na nočník a to sa len vycikala a znovu zaspala až do pol ôsmej 😵 Tak som si aj ja oddýchla suprovo aj ja , lebo o ôsmej som išla haji... asi to budem využívať - však to by bol celkom dobrý režim nie??? 😕

michalag
12. dec 2008

tinka, tak to krasne spinkala 🙂 😉 😵

tinakul
12. dec 2008

Miška však??? 😕 😅
Zase nikto nikde??? ☹ 😝 Som tu príliž skoro asi však??? 😀 No ale ja neoddychujem poobede, tak začínam skôr večer 😎 Len škoda, že vy tu nie ste...

martinadt
12. dec 2008

ahojte

tinka tak veru to si aj ty pekne oddýchneš, mne Danielka dnes len o 9 šla spinkať 🙄 ale boli sme dnes von doobeda sa spúšťala na kopci po riťuši 😀 a vybehala sa tak cez obed som si pospala s ňou 😝

ako ste sa dnes mali vy? 😕

martinadt
13. dec 2008

baby kde ste? 😕

my sme dnes boli v Bolzane v metre ale nenašla som tam nič zaujímavé a teraz čakáme kým sa zobudí dadka a pôjdeme ešte do mesta do obchodíkov, nemám kúpený ani jeden darček🙄 a zajtra sa chystám konečne riadiť tak malú vypravím ujovi na sánkovačku asi 😅

tinakul
13. dec 2008

Mati ja až o tomto čase tu straším, vieš , že poobede už pri malej nestihám, len občas nahliadnem, ked sa ona hrajká, alebo papá 😉 No a už ozaj najvyšší čas zháňať darčeky 😉 Veď 10 dní do vianoc 😝 My sme dnes v Maďarsku dorazili posledné nákupy darčekov našťastie a pokúpili kopec vianočných pečív, koláčov, medovníkov,, takže ja piecť nemusím 😵
no a zohnali sme aj krásny svietnik - na zlatom stojane živé vetvičky zdobené do zlata s dvoma sviečkami 😵 😵
Ja zajtra ráno budem variť a manželík zatial zbehne s malou asi do mestečka 😉 Takže Mati budeme bezdetné dočasne obe 😉

tinakul
14. dec 2008

Babenky no kde ste všetky??? 😕 😕 😕 😕 To tu nik nenahliadol ani?? 😠 😝 Mne zostáva pár týždňov a ešte si s vami teraz môžem pokecat a vy nikde,hm.... 🤐

dannynka
autor
14. dec 2008

tinka-ani ja nestiham....s piatka na sobotu sme spali u nasich,aby som mamine pomohla s pecenim,vratili sme sa v sobotu vecer domov,a to kym som si napiekla a spratala byt bolo 1-00 v noci....a dnes znova k nasim,mala mi cez obed nespinkala,ja som musela este zehlit a teraz varim polievku aby sme mali na zajtra a este musim cokoladovat 😝 😝 😝 😝

tinakul
15. dec 2008

DAny 😝 😝 Mne sa zdá, že v tehu makáme viac ako predtým 😅

dannynka
autor
15. dec 2008

tinka-ved to,aj ja si tak pripadam.... 😝

teraz idem akurat macat fukane rozky do čokolady.... 😅

dannynka
autor
15. dec 2008

ahojte babule,kde ste vsetky?

michalag
15. dec 2008

Ahojte,
danny jaaaaa 😀
Mna uz tyzden boli blombovany zub 😢 , tak zajtra idem na "navstevu" k zubarke spolu so Samkom (kedze ho nemam kde nechat, ked starka robi a drahemu nedaju dovolenku, kedze tento tyzden uz koncia rok a este musi vela veci porobit), ale najhorsie je ze nemam, lebo ta moja sa odstahovala a neviem kde teraz sidli, tak musim ist nejaku pohladat. To bude zase somranie a ako to poznam vyhodim peniaze 😠 , ale dufam ze mi ho nevytrhne 😅 🤐

dannynka
autor
15. dec 2008

miska veru kaslat na peniae hlavne aby ta zub nebolel cele sviatky 🤐

michalag
15. dec 2008

ved preto, lebo to by som si cez sviatky teda "super uzila" dokonca mi dnes ani liek nezabral a to som si ho dala prvy krat odkedy ma boli tento blby zub 😠 , takze musim ist. Hoci sa boji zubara ako cert vody, ale horsie je ze musim zo sebou trepat aj Samka, neviem si to predstavit chudacik ci to vydrzi, kedze on nevydrzi obsediet asni sekundu na jednom mieste 😝

monkula
15. dec 2008

danny, aké sú to tie fúkané rožky? 😕

dannynka
autor
15. dec 2008

moni podobne ako tvojej kokosove akurat namiesto kokosu davam orechy 😉

miska verim ti,aj mna minule bolel zub a to si teraz ked som tehu ani tabletku nemzem dat 😝

michalag
16. dec 2008

Dobreee ranko vsetkym 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinakul
16. dec 2008

čaute 🙂

dannynka
autor
16. dec 2008

tinka hooooooj,ja idem dat Gabike obedik ked tak sem poto ¨m este nakuknem,ak nezalahnem s nou 😅

michalag
16. dec 2008

Ahojte, ja som taka unavena 😔 , od 8:00 do 12:30 sme boli u zubara, kedze tam bolo straaaasne vela ludi, ale aspon mi spravila preventivku a Samkovi tiez pozrela trosku zubky, co sa jej dalo, ale maly velmi nadseny nebol, bol ako stlpik 😅 🤐 A nasla mi 2 kazi ale objednala ma az na 2.2.09, takze si musim pockat a ten co ma bolel tak na nom nevidela nic, tak mi povedala ze ked to bude pretrvavat, tak ma posle na rontgen, ci nahodou nemam nieco s korenom 😔 😢

tinakul
16. dec 2008

No Miška nič moc teda 😝 😖 Najhoršie je ked človeka bolí zub a nič tam nemá 😠 Ja som to zažila tiež asi pred pol rokom.... 🙄 aj na rontgen som bola, ale nič sa nenašlo, až zubná pasta na citlivé zuby mi pomohla 😉 klop.klop.
No a teraz naposledy v novembri na preventívke som nemala ani jeden kaz našťastie 😉 Dany keby moja spala, ja hned zalahnem aj s ňou 😅 ale takto mám energie na celý deň 😝 😎 Už sme aj darčeky pomaly začali baliť, aby toho nebolo moc 😝
O hodinku ideme na návštevu ku kamošom, možno potom sa ozvem ako bolo... papa zatial

dannynka
autor
16. dec 2008

jeeej tinka ty tu?my sme sa akurat zobudili... 😀

dannynka
autor
16. dec 2008

miska-tak tomu ver ze tiez viem o zubaroch svoje 😠 ,chvalabohu preventivku uz mam tento rok za sebou bola som asi pred mesiacom...mala som len dva male kazy ktore mi aj hned spravil..tak dufam ze znova pojdem az za rok 😅

dannynka
autor
16. dec 2008

pekny vecer babulky,zase to tu flakate 😠 😝 😀

martinadt
16. dec 2008

čaute baby.. čo je tu nové?