Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
17. dec 2008

jeeej matka nova fotto v pase...krasnucka 😵 😵 😵 😵

monkula
17. dec 2008

maťka, ja som z Tvojej Danielky úúúúúúúúúple mimo.... 😵 😵 😵
tak krásne dievčatko som ešte nevidela, okrem Chiarky teda 😅 😀

michalag
17. dec 2008

ahojte,
matka krasne foto a uplne suhlasim s monikou 😉 🙂 , krasnucka princeznicka 😵 😵 😵

martinadt
17. dec 2008

ďakujem za pochvalu 😲 foto

tinakul
18. dec 2008

ahojte v tomto upršanom počasí 😝 No veru Mati ste kočky obe 😉 sa opakujem 😝
No dnes som teda dobalila všetky darčeky, stromček postavený, byt uprataný, pobalila som sa do pôrodnice a poukladala druhej princezničke šatičky do skrine 😉 Zajtra idem do poradne po dlhšom čase, tak držte palčeky, aby som dobre dopadla... cítim sa už nemotorná, a hlavne unavená 🙄 nič nevládzem, ale predsa makám 😀 😝 Čo robíte?? Už zase snád pečiete??? 😕 Dnes tu nevidno nikoho 😢 😝

dannynka
autor
18. dec 2008

ahojte babulky,dosla som Vas len pozdravit,kedze vcera cely den ma prehalo,a ako keby to nestacilo tak dnes rano som sa zobudila s takou bolestou hlavy ze som nedokazala ani s postele vstat,som si myslela ze je to od hladu tak som zjedla jeden banan,a to som hned letela na zochod a vyvratila som aj vcerajsi obed ,sceranr sa opakoval na obed,ked som si dala suchy rozok s cajom tak som znova letela na zachod,a hlava ma neustale bolela....vlastn este stale ma boli,ale uz nioe tak vela,dala som si od bolesti cephyl a na obed jeden panadol...... ,neviem ci na mna nelezie nejaka brusna chruïpka alebo co,a navyse este aj dcerka zacala soplikovat tak sa len modlim aby ona nic nechytila 😝

tinka tesime sa na info,a aj rada by som videla aktualnu foto tvojmho bruska 😉

tinakul
19. dec 2008

DAny 😀 to ťa prehalo, či prehnalo?? 😅 Chúda, ja sa rehocem, ale to asi bude viroza nejaká - ja som to prežila tiež v tehu - trvalo to dva dni 😝 Tak skoré uzdravenie tebe aj malej... Ja mám po vyšetreniach, zatial sa neotváram - klop,klop , diabetologia dopadla v poriadku, takže ešte na pondelok mi dali velký uzv - idem na prietoky 😝 a dozviem sa gramy bábenka 😵
Malú mám u babiny, takže snažím sa teraz už ozaj nič nerobiť v tomto nečase... možno si trošku pospím... Kočík nám prišiel včera - kurier ho doniesol - už sme ho aj poskladali 😉
No Dany ak stihnem , dám sa odfotiť, aspoň na pamiatku - upozornujem že som pribrala za celé tehu asi štyri-päť kíl 😝 čo je sakra málo, ale to tá dieta 😉

dannynka
autor
19. dec 2008

tinka-no veru prehanalo som to rychlo pisala..to preto preklep,a mame novu klavesnicu tak na nej este neviem tak dobre pisat 😅 😝 😀

jeeej tak Vam uz dosiel kocik,a mimi v poriadku..tesime sa na fotto a info o babenku 😉

tinakul
20. dec 2008

No dúfam Dany, že sa vám už polepšilo 😉 Ja dnes nohy vyložené, a oddychujem tak trošku 😝 Som bola sama domka, a vás nikde 😠 teraz ked môžem kecat... 😀 Ale v televízore išli celý deň filmy a rozprávočky, takže mám také kino domka dnes 😉 No a zajtra tak isto...
Ešte ma manželík neodfotil, ale potom určite doložím aktuálnu fotečku 😉

dannynka
autor
20. dec 2008

tinka-no trochen to tu zanedbavam,lebo Gabika mi zase cez obed nespala a venovat sa jej treba stale 😅
aj to zaspala az teraz a aj to cuda stale kasle tie hlieny v hrdle ju trapia... ☹

inak uz mame stromcek Vam poviem to bola teda makacka 😅

tinakul
21. dec 2008

Dany 😝 mám pocit, že už to aj u vás hapruje s tým poobednajším spánkom,hm?? 😕 Alebo možno to kvôli chorobe chudatko ☹ Aby jej to už čím skôr prešlo 😉
Dany aj ja som sa namakala so stromčekom - no v tehu to dá zabrať ozaj 😝
Včera bol manželík v rakúsku kupovať ježiška, a Sophinku zobrali naši na celý deň do Štúrova až na tri návštevy, kde podostávala kopec prvých darčekov už pod stromček 😵
Dnes sa chystám upiecť srnčí chrbát a variť kura na pive so syrovou omáčkou, lebo zajtra má prísť návšteva - teda naši s malou 😵 tak sa už teškám... Zajtra mám ešte to vyšetrenie a uzv, tak držkajte palce 😉
A inak kde ste všetky ostatné??? 😕 Miška , Maťka čo to??

dannynka
autor
21. dec 2008

tinka-no ako sa to vezme ci hapruje,ked vstavame o 9-30 😅 😅 😅 😅

no veru stromcek v tehu da zabrat,aj ked ja este niesom v takom stadiu ako ty 😵 😵 ,inak aj ja mam akurat teraz malu u mojich rodicov my sme mali este nejake behacky po obchodoch teda este aj budeme mat.... 😉

inak dnes som si poriadila origoš vianocny darcek.....teflonovu panvicu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a uz som ju aj vyskusala a fakt sa nan nej robi super,uz sa tesim ako na nej budem smazit rybku 🙂 😉

michalag
21. dec 2008

Ahojte, tak po dlhsom case sa opat hlasim 😉 🙂 . Kedze v poslednych dnoch som iba vypekala, varila a upratovala tak som nemala vela casu, dnes som konecne vsetko dorobila a vecer sme urobili stromcek. Samko je teraz strasne zivy a stale by robil iba zle, najnovsie kazdu tetu ktoru stretne vola mama a tatinovi inak nepovie ako Igi, tak sa smejeme ked nas nevidi 🤐 😅 😀 . Inak mam pocit ze aj u nas zaciname vymyslat so spankom, kedze uz namiesto o 12:30 zaspavame o 13:30-14:00 a cim dalej sa to posuva. Navyse som pomaly v koncoch, lebo Samko sa zase prestal pytat cikat a pusti to opat do slipov, ja uz fakt neviem co mam robit, a ked mu poviem ze ideme cikat tak sa zlosti a trucuje 🤐 🙄 ☹ 😠 a to som si myslela ze uz bude dobre ked sa pekne pytal na zachod a kolko krat si otvoril dvere ze ide cikat 😒

Tinka, tak potom podaj hlasenie ako dopadlo uzv, ale verim ze dobre 🙂 😉 , inak uz to mas pomalicky za par, za chvilku sa clovek ani nenazda a budete mat pri sebe aj dalsiu malicku princeznicku 😵

danny, dufam ze uz vam je lepsie 😉

Ale som sa rozpisala 😅 😀
Idem este pobalit nejake darceky a uz bude hadam len fajront

tinakul
22. dec 2008

Babenky hlásim, že som bola na uzv, a všetko je ok. Prietoky, plodová voda, malinká má tabulkovú gramáž - na 36tt má 2550g - čo je akurát na babenku 😉 Tak som rada...
Miška 😖 to s tým cikaním je ozaj zaujímavé 😒 Možno zase dáke obdobie vzdoru 😝
Dany tak to dosť hajká, čo by si chcela ešte aby poobede hajala?? 😅
No tá panvica sa mi lúbi 😉

dannynka
autor
22. dec 2008

jeeeej tinka tak teda budes mat tabulkovu babulku 😵 😵 😵

miska-ako pise tinka,mozno to bude len take chvilkove obdobie,snad sa to cim skvor polepsi 😉

my sme boli dnes s Gabikou u dr a ako som predpokladala dal jej ATB kvapky do nosteka,nastastie to neni nic vazne tak sa budeme doma liecit 😅

michalag
22. dec 2008

babenky, keby ste mali pravdu, ale u nas sa tieto obdobia striedaju od 2 rokov 😒 🤐 , viem ze to chce trpezlivost, ale....
danny, tak sa pekne lieckajte aby ste do Noveho roka isli zdrave a bolo to tak po cely buduci rok 😉 🙂
tinka, tak to ma malicka naozaj ukazkovu vahu 😵 a tesi ma ze vsetko je OK 🙂 😵

dannynka
autor
23. dec 2008

tinka este na fotto si zabudla 😵 😵 😵 😵

monkula
23. dec 2008

pekné Vianoce vám všetkým....

dannynka
autor
23. dec 2008

jeeeej moni aj Tebe 🙂 😉

kuk sem https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tinakul
23. dec 2008

babenky aj vám krásne prežitie Vianočných sviatkov 😵 😵 😵
Jéééééj dany pekná foto 😉
Miška neboj, tu ozaj treba trpezlivosť 😉 ale trpezlivosť ruže prináša, takže určite sa dočkáš 😉
Neviete čo je s Maťkou?? 😕 Dlho sa tu neukázala 😒
Dany skoré uzdravenie malej teda 😉
Včera nám doviezli Sophi a teraz s ňou išiel trošku manželík do detského kútiku v Avione, nech sa vyhrá, lebo ja už nikam nevládzem a MC skončili, začínajú až v januári 😝
Foto bude, len dočkajte 😅 😉

michalag
23. dec 2008

Ahojte,
Vsetkym prajeme Stastne a vesele Vianoce a dobry vstup do Noveho roka 😉 🙂 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

martinadt
23. dec 2008

ahojte ja len na malú chvíľku aspoň popriať Vám všetkým šťastné a veselé vianoce, posielame pusu všetkym, pa pá

dannynka
autor
25. dec 2008

ahojte babulky ak sviatujete? 🙂

tinakul
26. dec 2008

No vidím, že to tu viazne poriadne 😝 ale to tie vianoce, rozprávočky, návštevy a prejedanie sa však??? 😅
Ja už pomaly začínam myslieť na pôrod - aj ma to teší, aj desí 😝 No ochvílku ma to už ozaj čaká 🤐
Ešte si vychutnávam ale Vianoce, darčeky a tak.. V pondelok, utorok mám vyšetrenia a potom huráááááá silvester 😉 Som len zvedavá, ako ho prežijú naše detúrence 😝
Dany a vy ako sviatkujete ??? Vidím, že Gabi dostala not-book?? 😉

dannynka
autor
26. dec 2008

ahojte 🙂
veru tinka ani sa nedivim ze to tu viazne ked su sviatky 😅 a kazdy si uziva naplno svoju rodinu 😉

my sme akurat od rana u nasich,nech si moji rodicia naplno uziju Gabiku,chystame sa tu aj prespat lebo uz je vela hodin a nechce sa mi ist do tej ziimy vonku.Inak na stedry vecer sme boli u svokrovcov,aj sme tam spali,a dnes sme preto pre zmenu u nasich,takze varit nemusim a je o nas postarane 😉 A co sa tyka darcekov,veru Gabika dostala notebook a mala s neho obrovsku radost,ked pri nom sedi ani nevieme ze mame dieta,inak dostala aj lekarsku sadu,ruksak na kolieckacch,velkeho plysoveho krokodila a hovoriaceho psika s fischerprice,a este veeela veci,som zvedava kde to vsetko dame..... 😅

tinka a Vy ako?Sophinka toho tiez musela hojne podostavat.A co sa tyka porodu,ja radsej nad tym ani nerozmyslam ale ked budem asi v tolko tt ako ty tak asi na tom budem podobne 😅 😅

michalag
27. dec 2008

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
Tak my sme boli na Stredry den u maminy a tam sme si rozbalili darceky, potom sme prisli domov, tam dalsi Jezisko a vcera sme prisli ku svokrovcom a tam treti jezisko, ale tu nedostal ziadne hracky iba cisto oblecko 🙂
Od mojej maminy dostal kamion a chudacik, pred chvilou sa mu o nom asi snivalo, lebo vykrikokoval vykrikoval kamion 😅
Ja sa tiez trosku desim ako prezijeme Silvester, kedze mi teraz v noci zle spavame a budime sa, ale hadam to nebude az take zle

danny, matka ako sa mate? Danny, matka pekne foto 😉 🙂

tinka, este si uzi Silvester doma s rodinkou a potom sa uz nenazdas a budete styria 😵

Babenky musim utekat, lebo Sami sa zobudil, zajtra vam napisem uz z domu kedze zajtra poobede vyrazame domov 🙂

dannynka
autor
27. dec 2008

ahojte babulky 🙂
my sme sa pred chvilkou vratili od nasich....uz sa tesim ked dam Gabiku spinkat a ja si pojdem hodit sprchu 😵

dannynka
autor
28. dec 2008

peknu nedelu prajeme 🙂

dannynka
autor
28. dec 2008

kde ste babulky? 😒