Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
26. jan 2009

Baby vy o slnečných dňoch básnite a ja sa pozrem von, tak furt je tma 😅 😝
Cynthi mi buntošila od tretej rána do piatej 🙄 a dnes sme prvý krát samé bez babííííín 😝 Zatial to zvládame v pohodičke, len škoda, že Sophi mi nespí, tak by som si aj ja vynahradila túto noc 😎 lebo Cynthi spinká cez deň ako dudek 😵 No len som nakukla... Dany ako sa cítiš??? 😕 Bolieva ťa často hlava??
Miška, tak to určite bodne, ked máš čas v klude si obedík nachystať 😉 Dobre, Sophi ma volá, papá

dannynka
autor
26. jan 2009

ahojte 🙂
miska kde vidis vonku slniecko? 😕 😅 😅 😅
tinka-tak Cynthia je teda spachtosko,len keby si radsej prehodila rezim ze by bola cez den tie 2-hodky hore vsak,skus jej prehovorit do duse 😅 😝 😀 😀 ,ale nie hlavne ze je zdravucka a spokojna,my maminy to nejako zvladneme 😉 a fotto malinkej kedy vlozis hmm?aspon jednu sme zvedave na tvoju krasavicu 😵 😵 😵
co sa tyka mna,tak sa mam ako keby niekedy aj podla pocasia,byvam viac unavena,niekedy rozcitlivena a aj naladova ale to je asi v tehu normalne vsak?A co sa tyka bolenia hlavy tak zatial ma bolela len teraz tak viac v noci a asi to suviselo z nizkym tlakom a mojou chorobou,lebo nieco ma obchadza,uz chvalabohu tolko nesoplim a ani hrdlo ma tak neboli tak je fajn 😉

michalag
26. jan 2009

tinka, hlavne ze je mala zdravucka, casom sa to urcite upravi 😉 A ako to zvlada Sophi?
nam tu vo ZV svieti slniecko, tak ked sa Samko zobudi, urcite ideme von 🙂 Ale rano bola hmla ze som nevidela ani panelak pred nami 😝

dannynka
autor
26. jan 2009

miska u nas boli rano normalne autaky poprimrzane a smykalo sa a ked sme sli von okolo 10-30 tak tam bolo a slnïecko celkom fajn,ale potom zaslo a uz tam je zimnejsie 😅

olianko
26. jan 2009

Ahojky 🙂
Tinakul tesime sa na foto malej 🙂
Nasa Saska by mala ist tiez do skolky od septembra tak len dufam, ze ju vezmu lebo vraj je tam natresk 😠
Danny ty kedy si zacala citit pohyby pri druhom?
...A vies , ze my budeme mat chlapcek? Teda na 99% hovori dr. ale bude to musiet este upresnit.
Ja som bola teraz na AFT tak dufam, ze vsetko bude o.k.
Tak zatim...skoro sa zasa ozvem 😉

tinakul
26. jan 2009

Babenky zatial som pridala jednu fotečku o malej.. ked budem mať viac času, tak sa posnažím, nechce sa mi zmenšovať atd... ale slubujem, že čoskoro, oki?? Inak všetci nám potvrdili, že Cynthia je presná kopia Sophinky ked bola miminko... takže budú ako vajce k vajcu podobné 😉 No presne taká istá je ako bola Sophi čo je ozaj sranda 😀 😝

michalag
26. jan 2009

jeeeej tinka, ta je nadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 princeznicka 🙂 😉 😵 😵 😵

tinakul
26. jan 2009

Miška díky .. zrovna sa pozerá jedným očkom, lebo jej vadil blesk 🤐 😀

dannynka
autor
26. jan 2009

jeeeeeej aka krasna babulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinakul
26. jan 2009

Dany 😵 A ty ešte furt nevieš pohlavie?? 😕

dannynka
autor
26. jan 2009

oli-ja som pohyby zacala citit okolo 16-tt,tusim 😉 .Jeej a je super ze aspon tusite co budete mat,ja doteraz neviem ani netusim 😅

michalag
26. jan 2009

este ste tu?

tinakul
26. jan 2009

Oli gratulujem k chlapčekovi 😉 Budete mať párik 😉

michalag
26. jan 2009

oli, aj ja blahozelam 🙂 😉

dannynka
autor
26. jan 2009

tinka veru stale neviem najblizsia poradna je 9.2 tak snad ak bude robit sono 😅

michalag
27. jan 2009

Dobre ranko babenky 🙂 🙂 🙂 ,

dannynka
autor
27. jan 2009

miska ze by uz aj dobru chut k obedu? 😀

tinakul
27. jan 2009

Už je po večeri 😀

dannynka
autor
27. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
28. jan 2009

dobre ranko babulky 🙂 😉

tinakul
28. jan 2009

Dany že by aj dobrú chuť k dnešnému obedu?? 😀

dannynka
autor
28. jan 2009

tinka no mozno,ja uz som davno po... 😀

dannynka
autor
28. jan 2009

a ze by dobru noc? 😀 😝 😅

tinakul
29. jan 2009

Baby mi tu teda máme pokec 😅 Kde nám to viazne, ha??? 😕 Dnes som mala super noc, malá spala ako dudek a vždy po vypití mliečka zaspala... žeby sa to už upravovalo?? No nechcem zakríknut 😝
Krásne sneží, Sophi išla s manželíkom do mesta, som so Cynthi sama, tak oddychujem troška 🤐 Pomaly ale isto sa blížia Sophinkiné narodeniny, tak rozmýšlame, čo jej kúpiť 😝 😎 Nemáte nejaké tipy?? 😕

dannynka
autor
29. jan 2009

tinka-no veru nejako nam to tu viazne,kde ste zase vsetky?taka matka sa nam dlho neozvala a ani maca 😒

dannynka
autor
30. jan 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

michalag
30. jan 2009

Ahojte,
dnes nam nejako nesial net, tak az teraz

michalag
30. jan 2009

☹ ☹ ☹ 😔

dannynka
autor
31. jan 2009

pekny vikend prajeme,sa tu nejako obchadzame babulky 😒 ,a ja uz v poslednej dobe zacinam byt viac a viac unavena a nic sa mi nechce 😒

michalag
31. jan 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,