Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
6. feb 2009

😅 😅 😅 😅 😅 😅

michalag
6. feb 2009

danny 🙂 🙂 🙂 ,
ja som tu
Ako sa mate? Gabika ti uz spinka?

dannynka
autor
6. feb 2009

miska ja som na obed isla lahnt za nou a spali sme spolu 😅 😝 😀 😀 😀

michalag
6. feb 2009

danny, oki ved teraz to potrebujete 😵

michalag
6. feb 2009

danny a skoro som zabudla, kraaaasne rastiete 😵 😵 😵

dannynka
autor
6. feb 2009

mska dakujeme 😵
no a co sa tyka spanku veru ano...keby som mohla najradsej prespim cely den 😅 😝 😀
a vy ako a Sami?

michalag
6. feb 2009

my celkom dobre, Sami uz 3 vecer zaspava bez flase s kasou, tak sa tesim, lebo posledny mesiac som hu robila fakt zbytocne kedze vzdy som to aj tak vyliala do umyvadla 🤐 Ale tatino nam je chory ☹ , no len dufam ze to nechyti aj Sami, lebo ma svihne

dannynka
autor
6. feb 2009

miska tak supis,len tak dalej co sa tyka Samiho 😵 ,aj my teda Gabika je uz na obed bez plienky,este na noc odnaucit od dudla a flasky a bude super 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tatinovy prajeme skore uzdravenie hlavne nech papa vela vitaminkov 😉

dannynka
autor
6. feb 2009

idem do sprchy snad sem potom este nakuknem 😉

michalag
6. feb 2009

danny, prepac, ale posielala som zopar ziadosti, tak som sa nejako pozabudla 😅 😝 😀
dakujeme 🙂 , odovzdam 🙂 😉
Tak Gabika je sikulka 😵 . My mame stale trampoty s cikanim a pytanim sa na zachod, pokial ho nedam ja, tak to pusti do slipkov 😒 🙄 Ale hadam ze sa to casom podari 🙂

michalag
6. feb 2009

danny, ze uz 30tt ti svieti 😲 , to teda riadne bezi 😲

dannynka
autor
7. feb 2009

miska noo veru ten cas letiiiiiiii zachvilku budem mat mimi na rukach 😵

michalag
7. feb 2009

no tych 10tt ubehne ako voda 😅 🙂 😉

dannynka
autor
7. feb 2009

veru ano,akurat dnes som si vsimla ze uz asi za mesiac mozem nastupit na MD 😀 😵 😵

martinadt
7. feb 2009

ahojte kočky ako sa máte??

danny ako sa cítiš? 😝

Miška z toho si nič nerob že sa ti Samko ešte sám nepýta 😉 veď ono to určite príde 🙂

Tinuška je jasné že nemáš čas teraz robiť albumík 😉 veď mi si na krásavicu počkáme 😵

ja som vo štvrtok v noci vyrazila s kamarátom na menší výlet, včera sme celý deň strávili na lodi, krása pozerať sa na to všetko, všade kľud a ticho 😵 Danielka to bez maminky zvládla ukážkovo 😵 čo som moc rada 🙂 a dnes ráno sme sa vrátili 🙂

martinadt
8. feb 2009

konečne môžem napísať, kde sa flákate 😠 😀 😅

tinakul
8. feb 2009

čaute,
hlásim sa na sekundu 😝 Dievčatká poslúchajú, i ked dajú zabrať, no stále tu mám niekoho, ešte nefičíme na ostro 🤐 No už v utorok bude mať Cynthi mesiac 😅 To ozaj letíííííí....No Cynthi vela hajinká, ale ked je hore, musím sa jej venovat a brať ju na ruky, lebo v postielke dlho nevydrží 😝 Tak je veselo...
Dany noooooo, fakt Miška má pravdu už 30tt máš za sebou 😉
Baby ja sa teším, že nemáme pri Sophi ani plienky, ani flašu a že som včas zrušila aj cumlík, teraz ju vôbec neláka, i ked Cynthinke dávame občas 😉
A vy chodievate von v tomto nečase??? 😕

michalag
8. feb 2009

Ahojte,
Tak dnes doobeda bolo dobre, ale ked sa chlapi poobede vratili z vonku, tak sa mi maly nezdal, len sa po mne lepil a lezal a ked sme isli cikat tak mal teple telicko, tak som mu zmerala teplotu a mal 38 😢 No uvidime aka nas caka noc 🤐 Normalne sa sam pytal do postele.Uz chybam len ja aby sme boli vsetci komplet chori.
Tinka, to fakt leti, ved pred neavnom sa len narodila a uz ide mat mesiac 🙂
Matka, tak aspon si si trosku oddychla 😉 🙂 😵
danny ako sa mate?

martinadt
9. feb 2009

čaute kočky

veru rozmýšľať som začala či nejako nejdeme s malou začať aj my trénovať prestať používať plience 😕 veď o chvíľku bude mať dva roky

Miška veru taký oddych mi naozaj prospel 🙂 a ako sa má Samko? 😖 stále teplotkujete? 😒

dannynka
autor
9. feb 2009

hojte babulky,dosla som len pozdravit,lebo po obediach a veceruöch uz sa mi tu vysedavat neda,kedze cez obed teraz spinkavame spolu a madam si vyzaduje aby sme spolu aj vecer zaspaveali 😅 neviem co si to zmyslela teraz take moresy 😝 snad to budu len zubky a cim skvor ju to prejde,dnes mala vecer aj teplotku zvysenu taks a len modlim aby to nic ine nebolo,lebo aj mna od rana 03-00 strasne boli hlava ani spat som nemohla.... 😝
Inak dnes sme boli na poradni,dr robil sono,vsetko je oki,zodpoveda tyzdnu v ktorom som,14-marca nastupujem na matersku a ako som predpokladala mimi mu v brusku zase nebolo vidiet pohlavie....takze to bude po sestricke Gabike ktora bola taky tajnostkar az do konca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,nevadi hlavne nech je zdravucke 😵 😵 😵 😵 😵

miska ako je Samkovy?dufam ze uz lepsie ze to teda nebolo nic vazne aj ked teraz v takomto pocasi sa ani clovek nemoze divit ze je tolko chorob 😝

tinka-ako to letiiiiiii,ved este len tot si bola tehula 😅

matka-ved vyskusaj,uvidis ako to pojde Didinke 😉

Bruu noc babulky,bo ma uz mangel zenie do postele 😅 😀 😔

dannynka
autor
10. feb 2009

no kde sa zase flakate babule? 😠 😅 😀 😀

michalag
10. feb 2009

Ahojte
danny, Gabike vsetko, vsetucko najlepsie k dnesnym meninka, hlavne vela zdravicka, stasticka a lasky 😵 😉 🙂
Tak drobcek je poriadny tajnostkar 😀 😀 😀 , ale hlavne nech je zdravucke, to je asi najdolezitejsie 😵 😉 🙂
Tak Sami mal vcera este zvysenu teplotu, ale do rana uz nebolo treba dat lieciky a dnes teplotu (zatial) nema, tak dufam ze to uz bude bez teplot, ale ma leskle ocka, tak asi ho nieco trapi 😔 ☹ , mam pocit ze sa mu spustaju pomaly sopliky ☹ , Vcera som dala tatinovi pre istotu kupit Nurofen sirup a sprej do nosteka (mar plus), keby nahodou a asi som dobre spravila, aspon ho budeme mat v zasobe ak by nieco.

tinka, Cynthi blahozelame k 1 mesiaciku 😵 😵 😵 , hlavne nech je zdravucka

matka, ak si myslis ze je Danielka pripravena vyskusaj 😉 , dievcatka su sikovnejsie 😉 🙂

dannynka
autor
10. feb 2009

miska dakujeme 🙂

a prajeme Samkovi nech ho choroby obchadzaju 😉

dannynka
autor
11. feb 2009

🙂 😉 🙂

michalag
11. feb 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂
Tak od vcera teploty nemame a ani ziadne sopliky, kaslik (klop-klop-klop aby som to nezariekla), tak asi sme to prekonali len teplotami. A mozno to boli nakoniec len zubky (este stale nam chyba 1 stolicka)

martinadt
11. feb 2009

ahojte my sme teraz prišli z von, idem malej urobiť čajík keď zovrie vodička a budeme sa už asi len dnu hrať.. ako sa máte?

dannynka
autor
11. feb 2009

miska tak supis ze sa Samkovi polepsilo 🙂

matka veru aj my budeme asi ajtra doma ked bude take otrasne pocasie ako bolo dnes 😝

dannynka
autor
12. feb 2009

kde ste dnes babulky? 🙂

martinadt
12. feb 2009

ahojky, ja na skok.. ako sa máte?

dannynka
autor
13. feb 2009

dobre ranko,zase to tu nejako stoji fnuk ☹