Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
18. feb 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

michalag
19. feb 2009

Dobreeee ranko babenky 🙂 🙂 🙂 🙂,

dannynka
autor
19. feb 2009

dobre aj Tebe miska 😉

martinadt
19. feb 2009

ahojte kočky, ako sa mávate? mne malá teraz zaspinkala tak som si uvarila čaj a sadla si na chvíľku k počítaču..

tinakul
19. feb 2009

No už sa tu moc nestretávame naživo ☹ No aspoň so mnou ee 😝 škoda, ale ešte prídu časy lepšie 😀 😎 No ja som tu teraz, ked princezničky hajkajú 😵 Strašne rýchlo mi letia dni, normálne nestihám sledovať, len vstávam a idem spať 😝 Aj vám to tak letííííííí?? 😅 😕

dannynka
autor
20. feb 2009

dobre zasnezene ranko prajem 🙂

veru tinka,asi aj mne to tak bude letiet ked sa mi narodi aj druhe mimi 😅 😅 😅

matka a vy sa ako mavate? my celkom v norme,malinke uz o sebe dava dost vediet a spinkat mi moc neda.... 😅 😵

tinakul
20. feb 2009

Dany ešte stále nevieš pohlavie,?? A Gabika ti spinkáva ešte poobede?? 😕

michalag
20. feb 2009

Ahojte, je tu niekto o takomto case? 😕 😕 😕

dannynka
autor
20. feb 2009

ahoj tinka 🙂

veru este stale neviem co budeme mat ale hlavne ze je zdravucke a vsetko je oki,o to to bude aspon vacsie prekvapenie ak sa to o porodu nedozviem co cakame... 😀 😀 😀 😀 .A co sa tyka GAbiky tak ano,este spinkava nastastie poobede(klop-klop) aj ked len hodku dakedy ale aj to je daco 😉
A si predstav ze este stale nemame to stavebne povolenie a to som ho podavala 8-januara a ze do mesiaca sa maju vyjadrit no nezabila by si ich?oni maju cas ale ja ee 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,este aj elektrikar co nam ma elektriku presunut aby sme mohli prerabat tak je chory ze ma chripku.....no vidim to tak ze ak stihneme prerobit byt tak to bude s odratímy usami a tesne pred mojim porodom 😠 😖 😅 😝 😔
a este teraz aj autu zase cosi je skripu brzdy,sakris takze dalsie prasule budeme musiet do neho vrazit...to mame druhe ci vlastne teraz uz tretie dieta 😖 😅 🙄

michalag
20. feb 2009

jeeej danny, necakala som ze tu niekto bude 😝

dannynka
autor
20. feb 2009

miska no ved ani ja... 😅

ale som tu len na chvilku kym Gabika zaspi a idem za nou,bo sa mi ce strasne spaaat,ked sme doobedu isli od nasich tak som za volantom zaspavala.ledva som drzala oci otvorene...tak musim dohanat spankovy deficit 😅 😝 😀

dannynka
autor
20. feb 2009

a zas nechcem chodit spavat zaroven s Gabikou,bo ta by hned lahla ku mne,a sa bojim aby si nenavykla zaspavat so mnou 😅 😅

dannynka
autor
20. feb 2009

tak uz spi a ja idem tiez,bruu prajem 😀 😅 😔

michalag
20. feb 2009

danny, tak si chod potom pekne lazkat a pospinkat. Tie nase deturence si rychlo zvyknu na taketo veci ako je zaspavanie.
Sami ked mal teploty tak som spala pri nom a teraz stale chce aby som isla spat s nim, tak ho chudaka vecer musime klamat, ze idem vysypat smeti, lebo ked vie ze nie som doma, tak nevymysla a hned zaspi.

dannynka
autor
20. feb 2009

miska uz som vyspata,veru ams pravdu aj ja som si tak prednedavnom naucila GAbiku a potom vecer musel mangel chodit hovorit ze mama isla kupit salamku 🙂

michalag
20. feb 2009

danny, obcas treba tym nasim ratolestiam aj trosku zaklamat 😅 😝 🤐
No idem ja pomaly do hajan, dnes bol narocny den a zajtra ma caka asi to iste 😝 . Tatino pride asi az vecer kedze idu s kolegami montovat svokrovcom schody

michalag
20. feb 2009

Bruuu nocku 😉 🙂
😔 😔 😔 😔 😔 😔

dannynka
autor
21. feb 2009

dobre ranko prajem

michalag
21. feb 2009

dobre ranko 🙂
u nas zase poletuje sneh
Prajeme krasny vikend 😵 🙂 😉

dannynka
autor
21. feb 2009

miska u nas chvalabohu slniecko svieti aj ked je vonku zimkaaaaaa ☹

aj my prajeme krasny vikend 🙂

martinadt
21. feb 2009

čaute kočky, ako víkendujete? my sme dnes boli skoro celý deň v meste, malá bola ako anjlelik.. behali sme kusoček po obchodoch.. boli sme malej pozrieť nejaké papučiky ...

dannynka
autor
22. feb 2009

matka ahojky,my sme vikendovali v celku v norme a od zajtra zacina znova pracovny tyzden,a Vy ste sa ako malidnes matka?U nas dnes teda teraz sa akosi rozsnezilo,tak dufam ze do rana toho vela nenapadne lebo ma slak trafí....

simka9122008
22. feb 2009

Ahoj Danny tak ako sa máš, už sa ti to pomaly kráti 😲 , uff ale to zbehlo však a už viete čo to bude?

michalag
22. feb 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,

dannynka
autor
22. feb 2009

ahoj simka,veru krati a veru pohlavie este nevieme aj ked by sme chceli vidiet ale babo sa rozhodlo nam ho neukazat 🙂

miska sa tu nejako obchadzame v poslednej dobe...

dannynka
autor
23. feb 2009

dobre zasnezene ranko,aj ked by uz snezit nemuselo.......

michalag
23. feb 2009

Dobre ranko 🙂 ,
Prajeme krasny zaciatok noveho tyzdna 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

dannynka
autor
23. feb 2009

miska aj my Vam napodobne a u nas stale sneží a sneží 😅 😅 😅 😅

michalag
23. feb 2009

dakujeme 🙂 😉
uz sa tu ani nestretavame ☹
u nas tiez od vcera snezi, ale uz by mohla prist jar 😅 😝
danny, a mate vybrate mena pre drobceka???

dannynka
autor
23. feb 2009

miska jasne ze mame,ale prezradime asi az ked bude mimi na svete 😉