Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
3. apr 2009

No pekne sme sa tu zišli napokon 😉 Ale už sa chystám do hajan, lebo neviem kedy sa bude hlásiť v noci Cynthi na kojenie, minulú noc chcela každé tri hodky 😝 ale napokon vždy zaspala naspäť.... 😔
No ale cez deň mi stále slušne spinkáááááá, tak možno to je tým a kočík zbožnuje 😉 Dany však čoskoro si to už môžeš vychutnávať - dokonca tento mesiac 😵
Miška tieto dni čakáme asi všetky o to viac, že je menej chorôb 😝 🙂

martinadt
3. apr 2009

ahojte babenky, ako sa máte?

danny blahoželám k chlapčekovi

miška a dodatočne samkovi všetko naaajlepšie k narodeninkám

tinka tak Sophi sa aspoň na tom ihrisku pekne vyhrajká

kukám že aj Oli pekne pokračuje v tehulkovaní

michalag
3. apr 2009

Jeeej matka ahoooj 🙂 🙂 🙂 , ako sa mate?

Tinka, danny kolko vam trvalo od zapisu kym vam prislo rozhodnutie zo skolky? Lebo my uz mame vyse 3 tyzdnov po zapise a stale nam nic nechodi 😅 😔 😠

michalag
3. apr 2009

matka a dakujeme 😵

michalag
3. apr 2009

danny, Gabika je na tych fotkach uz velka slecna 😉 🙂 😵 , ale ta 11-ta fotka je podarena pekny ksichtik 😵 😵 😵 . Inak Gabike vsetko naj k 2,5 roku 😉 🙂

dannynka
autor
3. apr 2009

tinka no uvidime ale ja to na tento mesiac este nevidim 😅

jeeej matka,ty aj zijes?ako sa mate?co nove?uz si sa tu dlho neukazala 😅

miska-dakujeme za gratulaciu,keby si mi nebola pripomenula aj zabudnem ze Gabika ma 2,5roka 😅 to som ja ale matka 😅 😝 😀

dannynka
autor
3. apr 2009

miska-a co sa tyka zapisu netusim,lebo mne Gabiku do skolky neberu a tak sme ani na zapise neboli 😅 😉

michalag
3. apr 2009

danny, ja len tak ci nevies.
No idem ja do sprchy a hajat, lebo zajtra mame tu oslavu a svokrovci tu budu uz okolo 7:45 😅 , tak aby som bola aspon trochu vyspata 😝 .
Prajeme krasny slnecny vikend 🙂 😉 😵 😵 😵
Bruuuu nocku 😔 😔 😔

dannynka
autor
4. apr 2009

dobre ranko 🙂

miska zelame krasnu oslavu 🙂 😵 😵 😵 😉

martinadt
4. apr 2009

čaute kočky, mne dnes malú zobrala ujova priateľka na celý deň, dovezú ju večer, tak som sa od rána pustila do riadenia, prišla som na chvíľku kuk..

máme sa celkom fajn, sme už v novom domčeku tak som nemala času nejako okolo internetu.. bolo tu veľa práce a popri malej sa to až tak veľmi nedalo všetko no stále je tu čo robiť.. bordel je ešte všade ale to ešte potrvá kým sa to dá doporiadku, dnes to všetko nepostíham.. aspoň je výhoda že Danielka si zvykla na ujovu priateľku že sa s ňou vyzabáva.. a ja som rada že som si za ten mesiac zarobila aspoň nejaké peniažky, tie sa mi dosť zídu teraz.. do škôlky nás nezoberú tento rok 😖 pretože to je nejako že by musela byť narodená do apríla tak uvidíme či ju dám do jaslí, kým nemám prácu isto nie.. keby som tu niečo našla v dedine tak by som už nemala iné východisko.. ale nejdem predbiehať, v dome je stále čo robiť.. aj ujo má dnes voľno tak dáva doporiadku trošku aj okolie domčeka aby sa tam malá mohla hrať keď už bude krajšie.

danny ty ako pokračuješ v tehu? všetko je v poriadku??
miška aj my vám prajeme krásnu oslavu

tinakul
4. apr 2009

čaute, Cynthi mi hajinká, manžel zobral Sophi na výlet - tak robím trošku poriadku a dávam velkonočné ozdoby 🤐 No Dany čo ty vieš, možno porodiš o čosi skôr a budeš ešte v apríli kočíkovať 😀 😉
Miška no nám ešte tentokrát neprišiel papier, ale koncom apríla hovorili , že to chodí, tak ani nečakám ešte... prvý krát to prišlo skoro posledného dňa v mesiaci 😉 takže času dosť 😉
Baby idem ešte vymeniť šatníky na jarné, zrovna som manželovi objednala parádnu puma - mikinu na meniny 😝 😵 sa vytešujem -- lebo sa mi skoro nič nepáčilo.... tak idem, lebo ešte chcem aj prechádzku s kočíkom stihnúť- papapa

michalag
4. apr 2009

Ahojte, kto tu?
Tak oslava dopadla supeeeer 😵 😵 😵 . Maly podostaval oblecko na jar/leto, sice sa z toho vytesujem viac ja ako Sami, ale aj Sami sa vytesoval hlavne ked zfukoval tortu 😅 😀 , no bol rozkosny 😵
Idem pridat zopar foto 😉 🙂

tinakul
4. apr 2009

Miška ja som tu, ale už idem haji 😔 pridala som aj ja do každého albumíku foto 😉
Tak to je dobre že oslava je za vami a že sa vydarila
😵 som zvedavá na fotky 😉

dannynka
autor
4. apr 2009

ahojte 🙂

tinka ja to vidim az na maj,ale ktovie 😀

miska krasne fotto,zo Samka uz je velky chlapisko a fesak 😉 😎 🙂

michalag
4. apr 2009

danny, vsak 😅 😀 😀 😀 😀 🤐

margaretka11
4. apr 2009

Ahojte, na chvíľu som sem k vám nakukla 🙂

Danny tak budete mať chlapčeka? Júúúj, to je super, budeš mať párik 😵 . A vybrali ste pekné meno pre drobčeka 🙂

tinakul
5. apr 2009

No Miška ten tvoj Samko je fešák ale - noooooo aj Sophinke sa páči - normálne zvažuje či nevymení doterajšieho frajera za nového 🤐 😉
Dany a už čakáš pôrod?? Dobre sa ti hajááááá?? 😕

dannynka
autor
5. apr 2009

pekne slnšecne ranko rpajem,my sme sa pred chvilkou zobudili,Gabiku asi zmohol vcerajsi vylet do Tr,Teplic,sme boli vyuzit pocasie ked bolo tak krasne...GAbika sa viezla elekktrickou...taak sa tesila 🙂

margaretka-no len aby som este nepsrisla s porodnice s dievcatkom,iste to bude az ked budem mimi drzat na rukach 😀 😀

tinka-no zo spankom to zacalo byt chvalabohu teraz lepsie...ved mame novu spalnicku..... 😀 sice chodim minimalne 3-4krat za noc cikat ale inak celkom fajn....napr dnes sme vstavali o 9-30 😀 😀 😀 😀 😀 takze zas Gabika nepojde spat cez obed,nevadi aspon si uzijeme viac slniecka vonku 😉
A co sa tyka porodu tak na ten ani nemyslim,ked to pride tak to pride taska je zbalena a veci pre mimi do porodnice nachysta aj moja mamina kedze ona by mala byt s Gabikou ked ja "pojdem pre babetko" 😀 😀 lebo stale neviem co mama nachystat,ci uz bude taketo teplo alebo ako.... 😅

miriam17
5. apr 2009

mamicky neviete my poraditneaku stranky kde njadem aky typ riflov sa hodia ku moletkam-baculkam?.....dakujem

martinadt
5. apr 2009

čaute babeny, tak aké máte počasie? 🙂 doteraz sme boli vonku v parku a teraz mi malá zaspinkala tak som skočila kuk 🙂

dannynka
autor
6. apr 2009

ahoj matka 🙂 aj u nas je krasne slnieckovo,uzivame s slniecka naplno akurat ze GAbiku chytila akasi hnusna nadcha,chudatko tecie jej z nosa a drazdi ju to v hrdle..tak sme nasadili homeopatika a sirupceky od kaslu....ved ked je vonku takto krasne snad nebudeme sedeit doma 😅 ,inak pridala som par fotto 😉

vjitka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dannynka
autor
6. apr 2009

babulky kde ste vsetky?asi si uzivate slnieckoveho pocasia 😀

miriam17
7. apr 2009

ahojte mamicky,neviete poradit neaky cvik na brucho....asi to bude iba na brusakoch ale chcela by som, vediet po kolko krat za den a kedy je to najlepsie ci rano alebo vecer...a treba brat do uvahy ze som uuuplny zaciatocnik.a k tomu aj fajcar..dakujem vam

dannynka
autor
8. apr 2009

kde ste vsetky?fnuk ☹

dannynka
autor
8. apr 2009

☹ ☹ ☹ ☹

martinadt
8. apr 2009

ahojte..
danny ako sa máte?

tinakul
8. apr 2009

Dany zase fňukáš??? 😀 Mati ty tu?? 😕 Ja len odkvecnem, dnes som balila veci - ideme k babinám na štyri dni - ale tých vecí čo som pobalila 😝 Okrem toho berieme darčeky - môj ocino mal narodky, svokra narodky, svokor meniny a bratova dcéra narodky 😝 pobalit darčeky , veci na velkonočné sviatky a oblečenie pre štyroch ludíííííí - baby to je ozaj makačka 😝 😝 😝 zajtra večer ideme a prídeme v pondelok večer - prvý krát po pôrode čo pôjdem so Cynthi 😉 Som zvedavá ako to zvládneme.... hlavne ona tú zmenu 😲 🤐

martinadt
9. apr 2009

dobré ránko 😉 Danielka kuká na nejakú rozprávočku 🙂 tak som na chvíľku skočila.. pôjdeme do obchodu a hádam budeme von ak bude svietiť slniečko celý dník
tinka tak si to užite 😉 Cynthi to hádam nijako nezasiahne a bude kľudná 😵

dannynka
autor
9. apr 2009

dobre ranko 🙂

jeeeej babulky vy ste sa tu ukazali 😵

tinka-no ca sa divis ze fnukam ked si tu pisem sama zom sebou 😅 .A co sa tyka balenia veru klobuk dole,a napratat to este vsetko do auta vsak?Si to uzi po babinach a oddychni 😉

matka mame sa v celku oki,len uz tieto posledne tyzdne som akasi nemotorna uz aby bolo mimi na svete ale pri mojom stasti budem urcite prenasat 😅

inak babulky prajem prijemne prezitoe velkonocnych sviatkov a veeeela rodinnej pohodicky 😵