Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
15. aug 2009

tinka krasne fotose si vlozila 😵

tinakul
15. aug 2009

jDany??? 😅 Ty si špehúúúúúúúúň 😀 aaaaaale srandujem a dakujem... no mám kopec času teraz , tak všetko si dávam do poriadku .... 😝 lebo neviem kedy sa mi naskytne ešte takáto príležitosť, že sú obe kočky mimo domu 😅 No Sophinke sa velmi páči v Polsku, zrovna sa začala svadba 🤐 bude trvat, dva,alebo tri dni 😝 A Cynthinka krásne buva u mojej maminy zas... no že vraj ukážkovo prespala aj celú noc, klop-klop - tak som rada , že obe kočky sú v poriadku a v klude si riadim čo mám 😵 zrovna pečiem zas palacinky Dany 😀 tentokrát ale nie na sladko - robím nivové.... uf, ale mi je z toho aj teplo... popri tom robím poriadok s fotkami...a fotím aj detské vecičky na predaj, triedim, skoro celý deň 😝
A ako sa darí s Dominikom??? 😕 som ani nevedela, že nespinká vo vlastnej postielke... 😝 Ja som Cynthi od začiatku ako aj Sophi dávala do postielky a krásne si zvykli.... bez kriku... A ako teda spinkáte??? Všetci spolu??? 😕 A už ho dúfam nebolieva tolko bruško hm?? 😕 My v septembri máme ísť do poradne so Cynthi - tak som zvedavá kolko narástla a tak... 😵
Aj by som si pospala, ale telo je zvyknuté na energi a nedá sa mi... 😖 😝 ale včera večer sme boli osláviť naše výročie svadby na romantickom mieste na Veži v Ba - no na luxusnom mieste nenormálna večera a ten výhlad stál zato 😵 ukončili sme to šampusom pri sviečkach a romantikou v posteli 🙂 No a dnes ešte zháňame dalšie doplnky do kúpelne a vyzerá to tak, že dvere zatial nebudeme mať - lebo všade sú na objednávku a my blbci sme si to neuvedomili, že na skladoch nemávajú 🙄 No mesiac bez dverí v kúpelni a na wc - 😲 neviem si to predstaviť moc 😔 😝

martinadt
16. aug 2009

ahojte ja dnes vvečer len na skok, som unavená 😝 tinka tak kúpeľnu kedy robíte? 😕 kukla som fotky malé sú úžasné 😵 a Sophi vám kedy príde zajtra? 😕
danny vy ako? tiež ste mali Gabiku u maminy? 🙂
oli ako zvládaš naďalej 2 deťúrence 🙂

tinakul
17. aug 2009

Ahoj Mati, no už som sa bála kde si sa nám stratila, a ty si nečítala moju IP??? 😅
Cynthi už mám domka, včera večer prišla a Sophinka príde zajtra, sa teškám... 😵 A vy čo nové?? 😕

dannynka
autor
17. aug 2009

ahojte,
Matka ano vtedy som ju tusim mala u maminy 😀

tinka no s Dominikom je to este take vselijake,rezim nam zatial nehovorí nic 😅 😝 😀

inak dnes sme boli na 3-mesacnom ockovaní a Domi ho zvladom celkom ok,ani moc neplakal na to ze ho pichali do oboch noziciek 😅 a hned nas aj zmerali takze mame 66-cm a 6560g 😉

maca21
19. aug 2009

caute zenusky 🙂
mam kusok casu tak smirujem vase deturence a ako zvladate dve deticky, no parada, ved vy ste ukazkove maminy 😀 deticky su krasne vsetky.
matka diduska krasne rastie 🙂
miska aj vy cakate druhe? som zahladla testik v tvojom albumceku 😉 suuper
jaaaj babule nestiham zacali sme stavat domcek, manzel stale v robote, psov mame stale viac, aj teraz jedna tlaci takze cakam kedy s nou budem letiet na cisarak 🙄 nebojte sa sledujem vas len kym vas docitam uz nevladzem napisat nieco, zatial sa majte krasne niekedy sa zas ozvem pa pa

dannynka
autor
19. aug 2009

jeej maca ty aj zijes?ako sa Vam darí s Nicolaskom?a Ty?

no veru o miske nevieme zatial nic dlho sa tu neukazala 😅

michalag
20. aug 2009

Ahooojteeeeee 🙂 🙂 🙂 ,

michalag
20. aug 2009

Ako sa mate???
My sme boli teraz stale niekde prec, bud ja s malym alebo tatino s malym alebo vsetci spolu, takze casu na net bolo trochu pomenej

dannynka
autor
20. aug 2009

miska tak aj tu ti mozem oficialne zagratulovat k tehuuu 😵 😵 😵 😵

dannynka
autor
20. aug 2009

a musim sa pochvalit akurat sa mi Domi prvykrat sam prevalil z chrbta na brusko 😵 😵 😵 😵

michalag
20. aug 2009

danny, este raz dakujem 🙂 😉 ... a ja vam tiez blahozelam teda Domimu k prevrateniu 😵 😵 😵 🙂

dannynka
autor
20. aug 2009

dakujeme 😵 ani neviem ako sa mu to podarilo 😀

michalag
21. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
kto tu???

dannynka
autor
21. aug 2009

miska ja ale az teraz dnes sme boli cely den u nasich kedze mm mal nejaku pracu u svojich rodicov a este aj vybavovacky dake okolo auta naseho lebo sme ho vymenili za vacsie... 😉

dannynka
autor
22. aug 2009

🙂 pekny vikendik zelame 😵

martinadt
23. aug 2009

ahojte
fíha, Miška tak sa pripájam a blahoželám 😵
Maci ty špehúň 😀 že sa aj ozveš 😝 ako sa máte? 🙂
danny ako Domčo? už sa prekrúca o 106? 🙂

dannynka
autor
24. aug 2009

ahojte 🙂

matka no veru uz zacinan vymyslat o 106 😀 potvorka moja prisiel na to ze ma nozicky a da sa na nich stat 😝

anita3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dannynka
autor
25. aug 2009

kde ste vsetky? 😅

dannynka
autor
26. aug 2009

dannynka
autor
27. aug 2009

miska dodatocne vsetko naj naj Samkovi k vcerajsim meninkam.... 😵

dannynka
autor
29. aug 2009

🙄 🙄 🙄 🙄

dannynka
autor
1. sep 2009

😔 😔 😔 😔 😔

dannynka
autor
3. sep 2009

kde ste kto: 😒

zute17
3. sep 2009

ahoj Dani,asi tomu nebudeš verit,ale jsem tady ja.Konečne jsem dostala odvahu a nekam jsem se zaradila.Hledala jsem te na uplne jiné téme-na Trenčankách 2 😅

dannynka
autor
3. sep 2009

no hura ze si sa ozvala ja mylela ze som tu naozaj sama ostala

zute17
3. sep 2009

neboj ja te zachranim od té strašné samoty.Jinak začína pékná bourka.Ted jsem se pekne pobavila u jednoho príspevku jedné super kočky na temu krize manželství...tady na koniku.Doporučuju-fakt se pobaviš-kukni 😀

dannynka
autor
3. sep 2009

no veru hrmavica riadnaaaa uvidime ako bude zajtra,ale veru uz trebalo aby poprsalo ide suer vzduuuch 😉

a v akej teme si citala ten prispevok?ozik mozme si pisat aj cez ip alebo si taj toho skype 😉

zute17
3. sep 2009

víš že nevím jak na to-navíc budu muset končit-prišel me manžel z roboty tak musíme ješté neco probrat a musim se jít vychrnet-ráno brzo vstávám-to víš-školka.Stav se zamnou zítra do roboty.Dobrou nocku preju 😔