Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
28. jan 2010

čhalooooooooo 😕 😕 😠

dannynka
autor
28. jan 2010

🙂 🙂 🙂 🙂

tinakul
28. jan 2010

Dany už vám je lepšie??? 😕 Dúfam, že áno, Ja som bola dnes u zubára - brrr, ale zubný kamen je fuč, teraz len drhnúť poctivo zúbky 😀

michalag
28. jan 2010

Ahojky 🙂

danny dufam ze uz ste oki

tinka cistit a cistit a cistit 🙂

Ja neviem co je, ale vcera a dnes ma zacina pobolievat v podbrusku a kym si nelahnem a nelezim tak to neprejde 😒 , cez den sa to este da kym je Sami v skolke ze si lahnem, ale ked idem pre neho tak uz chce ist von ... v stredu idem do poradne tak som zvedava co mi doki povie ... malicka je snad v poriadku ved kopka a prave teraz sa jej cka 😅 🙂 , len dufam ze sa nezacinam otvarat ved ma este dost casu 😅 🤐 🤐 🤐

michalag
28. jan 2010

baby a je normalne ze malu citim az dole ako mi bucha do mechura? niekedy je to az neprijemne 😒 , takto uz bola dole na 3D v 25tt ... a nebrali ste niektora nos-pu?

maca21
28. jan 2010

🙂 cafte 🙂 tak k skolke synator chodi od marca minuleho roka, 3mesiace na pol dna a potom na cely baby on vazne nikdy v zivote v skolke neplakal tak sa tam tesi, sice mame problem doma so stavani nevie sa prebrat a ja som zasadova, ze pred osmou musi byt v skolke inak pohoda......koncila mi materska tak idem navstivit urad prace tak uvidime co dalej 😒 inak chovame mysky a potkaniky 😀 tak ako to bude fajn vynasat tak ostavam doma 😅 jasne, ze my nemame zatial hady a tarantule iba odberatelou 😀 aby sme sa chapali
babule krasne decka mate
Miska gratulujem k dievcatku ake to bude milene s copikmi sak kuk bababm do albumov aj ja by som chcela, ale najprv domcek a potom sa hadam postasti 🙂
ozik a k tym chorobam zo skolky moje dieta je asi imunne pri tolkych zveroch, alebo fakt neviem ale uz pol roka nebol chory a to je stale v skolke a miesaju sa tam rozne virozy...a keby chcete deckam domace zvieratko bielu mysku treba prist na navstevu dodame gratis max cistotne zvieratko 🙂

michalag
29. jan 2010

jeeej maci som rada ze si sa ozvala 🙂 ... Nikolaskovi dodatocne blahozelaaame k 3 rockom 🙂 😵

tinakul
29. jan 2010

čaute babule, jééééééj zase nám krásne snežíííííííí 😵 teším sa ... Macka , no to čo??? Že ty si nezabudla písať počúvaj 😀 😀 Ale vám je fajn, že pol - roka zdraví - ty kokso - to iná imunita, my asi môžeme snívať 🙄 v dobrom závidím... Mne sa páčia zvieratka, nie však v paneláku - som proti tomu, ale v takom rodinnom domčeku by som prijala...
Miši presne toto som mala aj ja - zmäkkol mi krčok a mala som sa viac šetriť, presne ako píšeš nepríjemné až pichanie v moč.mech. no to znamená že hlavička klesá, krčok sa zmäkčil a musíš sa šetriť, aby si predčasne neporodila, viac oddychovať 😉 Ja viem, že pri druhom sa to už nedá... no väčšinou toto počúvam od mnohých báb čo čakajú už druhé mimi, nevedia sa šetriť, lebo treba behať okolo prvého 😒 Požiadaj aj babiny o pomoc , alebo manžela - stojí to zato porodiť v normálnom termíne!!!! 😉

dannynka
autor
1. feb 2010

ahojte ako sa mate:?

Miska a Ty ako?

tinakul
2. feb 2010

jéj dany nový profil - dobrý 😉
No my sa máme teraz dobre, klop-klop- Sophi už druhý týždeň hajá v MŠ, síce nehajá , len leží , ale chodievam pre ňu na pol štvrtú stále... no minulý týždeň bol o.k. a od pondelka sa jej prestalo páčiť, že musí tam aj spať 🙄 🙄 no ale teraz už nechcem cúvnuť, a nejak pretrpím jej ranné mrnčania.... zajtra som jej slúbila, že zostane doma ak bude poslušná v MŠ 😝

A vy ako??? Dany už ste zdraví??? Miška tebe sa to už kráti 😉 Dúfam, že si o.k.
Maťka ty kde si zas??? 😕

dannynka
autor
2. feb 2010

tinka dakujem za pochvalu,veru trebalo uz zmenu....inak skoda ze niesi na FB by sme sa asi castejsie stretali lebo na kona uz pomenej chodim....mestiham ked farmarcim 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Co sa tyka choroby tak tusim sme uz na tom lepsie ale dokedy?,? no uvidime Gabika nastupuje od pondelka do skolky tak uvidime... 🙂
A Vy tinka co nove?

tinakul
3. feb 2010

Dany ja už tiež fičím na Fb, ale žiadne hry, nič také si nepripúšťam, ktoré chcete, dám potom heslo cezIP 😉
No a Sophi fičí druhý týžeň v MŠ, len mi štrajkuje so spaním, už prišla nato, že tam musí stále spávať ... tak si zase užívame druhý adaptačný proces 😝
Miši , Maťka haloooooooo??? 😕

michalag
4. feb 2010

Ahojte 🙂

tinka, tak snad sa vam adaptacny proces nebude dlho trvat a Sophi sa bude do skolky uz len tesit 😉 , ale hlavne je ze ste zdravi 🙂 😉

danny, tak vas choroba dost dlho trapila ☹ ... nech uz je leto, snad potom to uz bude lepsie

Ja som mala vcera poradnu a brali mi aj krv na krvny obraz a vsetko je v poriadku a ziadne zelezo nemusim brat 🙂 ... ale zato Sami sa mi dnes zdal ze sa mu sopliky zase vracaju naspat, ale dala som ho do skolky, tak som zvedava poobede co mi povedia ucitelky, ale vraj skoro vsetky deti maju v triede sopliky, tak sa ani necudujem 😝

tinka, mne mozes poslat do IP meno na FB 🙂

matka a vy ako???

este som nieco chcela ale uz som zabudla 😅

dannynka
autor
4. feb 2010

tinka uz som si Ta nasla.....sikulka som vsak 🙂) 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
5. feb 2010

ááááááále ste ozaj ši´kulky , aj Dany aj Miška - hurááááá už vás mám juchu 😀

dannynka
autor
5. feb 2010

tinka uz mzme kecat aj tam a aj fotky pozerat ja ich tam mam pozehnane 🙂 😉

martinadt
5. feb 2010

ahojte babizne, ja posledné dni vôbec nič nestíham.. tinka teba už vôbec nie medzi 20:00-21:00 na FB 😒

nakoľko som začala pracovať, tak som rada že prídeme domov a potom sa musím venovať malej, nespustí ma z očí, zo začiatku ráno v pohode, a teraz musím odchádzať s tým, že ona plače 🙄 a doteraz bola hore tak som na chvíľku prišla na net..

neviete mi náhodou poradiť? už asi týždeň pozorujem že mi začali hrozne padať vlasy, povedala by som enormne 🙄 neviem čo s tým mám robiť, či to mám riešiť cez nejakého lekára ☹ ide ma z toho poraziť už pomaly, začínam mať pocit že o chvíľku budem mať pleš na hlave 😔

tinakul
7. feb 2010

☹ Fúha Mati, to môže byť z tých stresov teraz, práca, malá ..... no ja by som sa skúsila najskôr v lekárni popýtať a až potom ak ti nepomôžu ani prípravky na vypadávanie, navštívila by som doki....

michalag
10. feb 2010

danny, Gabike vsetko najlepsie k dnesnym meninkam!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

dannynka
autor
11. feb 2010

miska dakujeme 🙂 😉

itsik
11. feb 2010
tinakul
11. feb 2010

Aj my sa pripájame, Dany všetko naj malej Gabike, veľa zdravíčka a šťastíčka 😵

dannynka
autor
11. feb 2010

Tinka dakujeme 🙂 Ozaj a Vy kedy oslavujete?

tinakul
12. feb 2010

Dany v sobotu - včera sme nachystali Rafaello, jogurtovú roládku a dnes sme vypratali bytík a vyzdobovali miestnosť na oslavu 😉 Vyzerá to supiš, tortu máme objednanú na dovoz a zajtra robím studené misy - také špeialitky 🙂 Teraz som nedávno dofičala od kaderníčky - uf a už sa teškám na zajtra - oslava začína až poobede... a ostatné ako??? Mati ozvi sa mi??? 😕 Miška ako sa darííííí??

michalag
13. feb 2010

tinka, jeeeej tak potom pofot a hod nejake foto nech vidime ako ste vyrastli 😉 a uz lepsie zvladate rana do skolky?

danny, ako Gabika v skolke?

matka???

My sa mame dobre 🙂 , Sami ma trosku sopliky ale len rano co sa mu nazbieraju v noci ale chodi do skolky, lebo cez den uz nema, aspon ucitelky mi nic nevraveli .... a od 22-26.2. si ho nechavam doma lebo maju mat prazdniny, sice mohol by tam chodit ale aj tak z ich triedy bude malo v tom case a budu pospajany, tak nech si ho este poriadne uzijem kym pride Lucka medzi nas ... a my sa mame s malickou tiez dobre, sice pre istotu beriem magnezko 3x1 koli tvrdnutiu, viaceri mi ale povedali ze mam dost nizko brusko a aj Samkova pediatricka si to vsimla tak snad je tam len naskladana a vydrzi aspon do ukonceneho 36tt, ale celkom sa to da, v poradni bolo vsetko v poriadku a o tyzden v piatok idem na sono, tak som zvedava ci ostava Lucka alebo budeme musiet narychlo vymyslat chlapcenske meno 😅 😝 😀

michalag
15. feb 2010

tinka tebe a aj Sophi vsetko najlepsie k dnesnym narodeninkam 😵 😵 😵 !!!!

dannynka
autor
15. feb 2010

aj od nas tinka vsetko naj Tebe a ajSophinke k narodeninkam 🙂) 😵 😵 😵 😵 😵

tinakul
17. feb 2010

dakujem babenky, Miška pofotila som - najdeš na fb 😉 Kedže tam nemusím zmenšovať fotoše, rýcchlejšie to tam nahrám ako tu.... 😉

michalag
17. feb 2010

tinka, uz som vcera stihla vidiet 🙂 , krasne ste oslavili a ako vam dievcatka podrastli 🙂 😵

dannynka
autor
22. feb 2010

ahojte 🙂

Tak mi zas mame ATB teda Domi ☹(