Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
29. jún 2010

@dannynka uz som malej kupila nasivin pre novorodencov a batolata a vraj su ucinne (potvrdilo mi to viac kamaratiek) tak uvidime ci nam pomozu

dannynka
autor
29. jún 2010

@michalag oki drzim palce 🙂

tinakul
30. jún 2010

Miška, nech už tie choroby sú preč 😒 Dany a Vám pomohli tie lieky na imunitu??? 😕
Matiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii haloooooooooooooo???? 😝

dannynka
autor
30. jún 2010

@tinakul zda sa my ze ano,pomohli lebo odvtedy sme oki ....a mozno pomohlo aj to ze je mimo skolky,,, 😉

michalag
30. jún 2010

@dannynka a co ste brali na imunitu? my ideme od zajtra ribomunyl, je to v prasku a dava sa to do 50ml vody na rano

dannynka
autor
30. jún 2010

@michalag vies ze uz si ani nepametam...hmm ked si spoomeniem napísem 😅

tinakul
20. júl 2010

toto akože čo???? 😀 To už všetky na fb fičíte iba 😠 😝 😀 Aspoň sem píšte čo nové s detičkami, ako prázdninujete, dovolenkujete atd........... No som zvedavá kto tu zavíta po mne ako prvý 😀

michalag
20. júl 2010

@tinakul ahoooooj 😀
ked tu nikto nie je tak len nakukujem 😝

dannynka
autor
20. júl 2010

@tinakul ja druha.....tiez nakukujem a ked nikto nic nenapíse zdekujem sa na FB 😀

my ani nic take nove...iba uz ma zacina chytat strees zo stahovania....uz aby to bolo za namííí 😅 😅 😅

dannynka
autor
20. júl 2010

@michalag a Vy ako uz ste sa zabývali?

michalag
20. júl 2010

@dannynka no my sme s akonecne zabyvali a konecne sa vytesujeme s noveho aj ked este musim ulozit topanky s krabice ale to sa mi taaak strasne nechce 😅 😝 , ale zistila som ze mame skvelu susedu, vzdy chodi fakcit na balkom ale to mi az tak nevadi ako to ze okrem toho sa chodi vzdy vecer vyprdiet na balkon 😅 🤐 😀
... a kedy sa mate stahovat? viem ze uz si to spominala na skype ale akosi som zabudla

dannynka
autor
20. júl 2010

@michalag super suseda 😀 😀 😀 😀 😀

stahovanie nas caka onedlho cez mm dovolenku teda asi od 8-augusta,a budem asi aj chvilku bez netu tak bude veselo 😀

michalag
21. júl 2010

@dannynka vcera cely vecer sme s ana tom rehotali, akoze pochopim kebyze jej ujde co som si aj predvcerom myslela ale vcera ked raz tak drahy skoro spadol zo stolicky od smiechu a potom druhykrat som isla na balkon a ona si ... a potom odisla no chapete 😅 , s touto susedou bude este vzruso 😀 😀 😀

michalag
21. júl 2010

@dannynka neboj najhorsie je vybalovanie a spravit si system v baleni a potom to uz ide aj ked pri dvoch detoch je to na palicu .... ja som balila vzdy vecer az do noci kedze pri Lucke sa mi to moc nedalo a Sami by mi najracsej len pomahal ale potom by som nic nenasla kebyze to hladam, takze viem co ta caka, ale neboj potom uz bude len dobre ked budete vo vacsom 😵

michalag
3. aug 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

dannynka
autor
3. aug 2010

@michalag veru to tu haja 😀 sem tam si písnem s @tinakul na FB a hotovo....uz by som mala aj pomalinky balit ale sa mi nechce cez víkend a buduci tyzden sa uz stahujeme tak neviem kolko budem bez netu kedze to mame troska komplikovane s prekladkou.... 🤐

michalag
3. aug 2010

@dannynka veru, ale asi si vsetky uzivate leto 🙂

mne obidve deti od 13:00 spinkaju ale Lucka uz bude za chvilku hore lebo ju zobudi hladne a prazdne brusko 😅 😀

dannynka
autor
3. aug 2010

@michalag sa mas mne iba Domík haja zatial ale tiez uz dlho nebude kedze ma boolacku a museli sme dat aj čípok lebo len plakal ☹

michalag
3. aug 2010

@dannynka Sami je uz hore ale aspon nieco pospal 🙂 ..... a co sa stalo Dominikovi ze ma bolacku?

tinakul
5. aug 2010

No tak raz začas sa tu niekto aj ukáže však?? 😀 michalag, dannynka, martinadt - chýbate tu.. tak občas aj sem kuk 😝 No ja som od dnes sama, Sophi išla do Tatier s našimi na týždeň, Cynthi u svokry hospodári a ja s manželíkom zajtra odchádzame na víkendový pobyt 😵 Dúfam, že Domi je už v poriadku. Miši 😀 to čo máte za atraktívnu susedu nad vami 😀 😀 😀 som sa narehotala teda 😀 To potom máte arómu k zblázneniu,hm??? 😀
Mati a ty si kde??? Ani na fb ťa nevidím, ani tu ..... 😖 😝

dannynka
autor
7. aug 2010

@tinakul
@michalag babulky uz sme bez netu tak ked sa zas pripojime hned sa ozvem,stahujeme sa v utorok takze balím vo velkom .. 😅 😅 😅 😅 😅 ved keby daco cislo na fon na seba mame drzte palceky....Gabiku mam tiez od vcera uz nasich a uvidime dokedy. 😀 a mm akurat zobral Domiho vn ale est predtym sa stihol na niekoho napojit tak som dolsa na sekundu kuk 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
10. aug 2010

Dany držím palce, že na sekundu kuk 😀 ty jeden závisláááááááááák 😀

snehovavlocka
10. aug 2010

myslela som,ze ako si tu pokecam a tu asi nikoho....hm? 🙂

dannynka
autor
17. aug 2010

uz sme prestahovaný a aj s netom juchuuuu 🙂 😉

dannynka
autor
17. aug 2010

@tinakul 😉

michalag
18. aug 2010

@dannynka supeeeer 🙂 a uz mas aj povybalovane? lebo to bolo pre mna to najhorsie

dannynka
autor
18. aug 2010

@michalag ano povybalovane a aj zabívaný este ze mam rodicov cez ulicu a mm ma ľ2 tyzdne dovolenku 😀

michalag
10. sep 2010

haloooo halooo halooooooooooooooo 😕 😕 😕 😕 😕
to uz vsetky chodite len na FB?

dannynka
autor
10. sep 2010

@michalag miska anoo uz pomalinky len na FB 😀

michalag
10. sep 2010

@dannynka danny no pekne pekne 😀