Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
14. mar 2008

aha, už vidím 😀 páni moji ale talent máš 😉 ja by som to nedokázala, skôr nemala trpezlovost na to 😝 Baby niekto tu spieva operu, dúfam, že malú nezobudíííííííííí 😠

tinakul
14. mar 2008

No počujte, idem trošku popratat, lebo len pred PC dnes sedím 😖 už som závisláčka ako vy 😝 😀

michalag
14. mar 2008

mne prave pod oknami chalani kricali na plne hrdlo 😠 , mna snad porazi 😠

dannynka
autor
14. mar 2008

tin ka-vecer chodi spavat okolo 20-30 😅

miska krasne...jy by som uz asi nemala ttrpezlivost 😝

michalag
14. mar 2008

tinka, vdaka, mna to bavi a je to pre mna taky relax 🙂 😉

dannynka
autor
14. mar 2008

babulky idem sa ja uz veru venovat tej mojej herecke,zda sa mi ze ma zvysenu teplotku tlaci sa jej totiz tlaci spodna 4-rka nalavo,a uz jej aj špičky trciaz nej 😒
tak pa pa a vecer sa tu hadam ukazem 😉

mr_matthew
14. mar 2008

cafte kocenky 😀 thak krpec jedol vyzivu esce no nic vac
inak ked sa zobudila thak sme sli venku a ja som s nu sel k sefke thak do stredy mam volno no nadseny neboli mno ale co uz

dannynka
autor
14. mar 2008

mr-tak supis ze mozes byt s Didinkou doma,prajem Ti aby sa to zlepislo a aby bola matka cim skvor doma 😉

olianko
14. mar 2008

ahojky
juj ale ste tu toho popisali 😉
mr.to je super , ze je uz lepsie
danny ako dietka ..ja v pohode akurat chrumkam oriesky 😅 🙂
baby nekukate Lyrics?

dannynka
autor
14. mar 2008

oli ahojky dietka v pohode,ja mam dnes ovocnicka a tusim aj ty ze? 😀

olianko
14. mar 2008

danny no pchala som do seba ovocie, na obed bol zeleninovy salat a teraz tie oriesky.
zajtra bude segedin..mnam uz sa tesiiiim
inak to co je za stupida ta co vymysla tie sproste temy? 😕

olianko
14. mar 2008

este tu som nieco nasla.....http://detamb.szm.sk/prva.htm 🙂

dannynka
autor
14. mar 2008

oli segedin mnam nerob chute lebo ho zajtra urobim,ja mam na plane vysmazeni hermelin 😉

michalag
14. mar 2008

Ahojte,

to co je za blba co vymysla tie temy???? mohli by to admini zavriet 😅 😉

tinakul
14. mar 2008

čaute, trošku neskoro ale predsa kuk 😉
Matthew supeeeeeeeeeeer , si hlavička a dostávaš odo mna pochvalu - na svoj mladý vek si ozaj starostlivý chalan a dobre si to vymyslel , že aj Danielku si zobral za šefkou- si super 😉 Držím palčeky, aby malá už nevrackala, ale kým bude len s tebou, bude to oki určite, ked aj dnes bolo... to bolo určite moc zmien naraz na nu 🙄

Oli 😀 aspon máš čo čítat 😉 Lyrics práve pozeráme ale na TV2 Oli 😉
Dany ako je Gabike - už teplotky ustúpili??? 😕 O akých témach to hovoríte Miška?? 😕 No idem kuk 😉

dannynka
autor
14. mar 2008

tinka ahojky este si tu?

tinakul
14. mar 2008

jasnačka 😀 o aké témy išlo Dany ty nevieš?? Akosi nie som v obraze - to bude tým časom 😝

dannynka
autor
14. mar 2008

tinka no Gabike som dala nurofenovy sirupek a bolo fajn,ked sa napapala tak sme isli na navstevu k susedke a tam sa Gabike stal uraz chudatko,ako zliezala zo stolicky smyklo sa jej a buchla si tvaricku o stvol veru aj krvicka isla.. ☹
doma som sa jej na to pozrela a chvalabohu bola to len rozrazena pera chvalabohu ,bala som sa aby to nebolo nnic vaznejsie ☹

dannynka
autor
14. mar 2008

tinka chces hodim ti link 😉

dannynka
autor
14. mar 2008

tinka bohuzial tie temy uz su vymazane... 😉

tinakul
14. mar 2008

och bože Dany, to znie hrozne ☹ no jedno sa valilo za druhým - to tak býva ked sa to valí, valí sa to 😝 hlavne že zúbky nevyrazila, a pera sa čoskoro zahojí - ale takéto úrazy na tváričku sú najhoršie a ten pohlad si viem živo predstavit 😲 chúda Gabika, a teraz ti v pohode zahajkala??? 😕

No ten link môžeš hodit - kuknem o čo išlo 😝

dannynka
autor
14. mar 2008

veru chudatko tak plakala... ☹ ☹ ☹ ,a to som stala vedla nej a toto sa stalo 😢 😢 😢 😢 ,no niekedy aj keby si o chcela neustriehnes ☹ .Ked sa trosku utisila teta jej ponukla cokoladku a bolo lepie,po chvilke ju to preslo a hrala sa dalej,vecer ju mangel vykupkal a zahazala v pohode chvalabohu....dufam ze uz nas taketo urazi budu obchadzat 😒

tinakul
14. mar 2008

aha, a o čo išlo??? 😕 Nejaká fakt blbost??

dannynka
autor
14. mar 2008

tinka bol to nejaki idiot co zakladal vulgarne temy,a vulgarny mal aj nick,teraz tu povedsinou uraduje...ale kedze niektore babulky co tu ppisu sa nechaju vyprovokovat a pisu mu,niezeby si to nevsimali tak prispieva dalej,alebo sa registruje pod novym nickom kazdy den 😝 😝

tinakul
14. mar 2008

My sme jediný raz takýto zažili na odrážadle minulé leto - Sophi mala pod. ako Gabika teraz rok a pol a spadla na tvár - a krv sa valila - ani som nevedela či z pier, alebo zuby 😒 no hned som ju brala domkov, poumývala - poriadne pokukala - to jej ešte týžden krvácalo dasno, čo bolo citlivé na dotyk - mala poriadny náraz na ďasno - no naštastie zúbky ok 😝 odrážadlo sa predalo ihned a je pokoj 🙄 klop,klop odvtedy nič vážne 😉 a nech nas to aj obchádza 🙂

tinakul
14. mar 2008

hm, ja som si to ani nevšimla - mám asi oči na MK len pre pokec a vás 😀 😝 😉

dannynka
autor
14. mar 2008

tinka veru,niekedy je aj odrazadlo nebezpecna vec ako pises 😝

ozaj nemas nejake slavnostne satky po Sophinke?

tinakul
14. mar 2008

dany mám vela slávnostných, ale ešte nepredávam, lebo plánujeme druhé 😝

dannynka
autor
14. mar 2008

skoda lebo nieco zhanam pre Gabiku a na nete som zatial nic nenasla 😝

dannynka
autor
14. mar 2008

si tu este tinka?ci bude teraz pre zmenu moj monolog 😀 😀 😀