• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
caf modreeeeeeeeeee dadka zaspala o deviatej a ja som si farbil hlavu :grinning: :grinning: :grinning: teplotu vyssiu nemala skusali sme ju merat ale mala len 37.5 thak sme potom uz nedavali ziadne lieky
18. mar 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bude matthew od zúbkov na 100% :wink: OOOOOO hlavu si farbil - ani nie vlasy??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
A aká farba je z toho???? :confused:
Počuj jedno vajíčko sme ti aj odložili, len musíš dojst poliat a vyšibat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inak jak to ubehlo - supiš že Tinka už zajtra príde, vieš aj niečo nové ,??? A už sa jej nemôžem dočkat :dizzy_face: a tebe sa končí materská ee?? :sweat_smile:
18. mar 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul provokujeeeeeeeeeees :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bol som s dadkov v spari a zacala backat po farbach a padla mi do oci taka cervenaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: tak som skusil esce nvm o dakych 20 minut zmyjem ci vobec chyti :grinning:
a po vajce si dojdem ak nedostanem po vajciach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jake ste mi odlozili????? :grinning: musim volajaky velky korbac urobit :grinning: s tinkou sme ani nerozpravali spala ale adro volal s doktorom ja mu moc nerozumiem ale ze je esce tak trosken mimo uvidime jak bude zajtra rano po nu pojde
18. mar 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul aj krupy padali :sweat_smile: :angry:
my sme sa akurat vyobliekali , zeideme do obchodu
....a super , ze Tinka uz pride a hlavne nech je vsetko o.k.
18. mar 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olianko to teraz ides do obchodu?
18. mar 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mathew :grinning: ja nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no červená - uf - tak červená chytá poriadne :grinning: teda ak nemáš čierne vlasy :zipper_mouth: to by som si pozrela teda výsledok - môj bráško mal naposledy modréééééé :grinning:
No nechaj sa prekvapit :grinning: Źe vraj velký korbáč??? :sweat_smile: To radšej ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chúda Tinka, no bude asi z tých liekov čo do nej pchajúúúúú :angry: no dúfam, že zajtra sa pomaly zotaví, alebo aspon začne zotavovat.... A to už ráno ju pustia,?? :confused:

Oli čaues,
no krúpy som ani nevidela, my sme boli zrovna na pošte a ideme von a zrazu bum :angry: no normálne som nevedela či si mám igelit na seba natiahnut alebo čo :unamused: No dúfam, že zajtra bude krajšie počko :confounded: A ako sa má malá Alex??? Učís sa ešte slovíčka poctivo??? :confused:
18. mar 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeee :grinning:
tosme isli rano a vtedy zacali krupy padat :slight_smile:
takze cervenu farbu si si dal? ja ked si pospominam co vsetko som mala na vlasoch.... :sweat_smile: :dizzy_face:
18. mar 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matthew :grinning: :grinning: :grinning: oli myslela cez den :grinning:
18. mar 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul mam cierne vlasy :grinning: :grinning: :grinning: ale modru neonku si davam na leto ked svici slnko :grinning: lepsie to vidno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tinke vlastne dnes davaju o polnoci poslednu davko lieku co pichali thakze zajtra uz pojde domov vtedy ked po nu dojdeme ale povedali ze tak kolo obeda tak nvm ale ja s dadkov asi nepojdem lebo v aute neobsedi a tinka aj tak asi nebude moc vnimat aby sme sa zbytocne netoto
:grinning: :grinning: inak s tym igelitom by si vypadala isto zaujmavo :grinning: :grinning: :grinning:

olianko jaj ja ze teraz ides volade sak ale aj tesco byva nonstop :grinning: :grinning: a co secko si mala na hlave? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul no opakujem co som sa kedysi davno naucila ale stale sa mi to pletie s anglinou :sweat_smile:
ale pisali sme test a bol v pohode :grinning:
a tiez dufam, ze bude to pocasie dobre
tinka modre? naposledy ked som chcela modru tak mi zostala zelena ale bola dobraaaa :grinning:
18. mar 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matthew no na čierne blbo chytá všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: viem to, lebo mám momentálne čierne :grinning: a tiež som prešla od blondíny, červenovlásky až k tmavovláske :sunglasses:
No však dj vediet ako ti to chytilo - však pomaly ideš zmývat, ee??? :sweat_smile: :confused:
Tak to podla mna tiež isto bude zbytočné tam íst s Danielkou :pensive: Tinka sa musí najskôr pozbierat ako píšeš - inak si strašne rozumný boy na svoj vek - nestačím sa čudovat :sweat_smile: :wink: A cez den ti už Danielka spinkala, alebo si nekojil??? :grinning: :confused:
18. mar 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Oli tak si dobrá, ked aj test píšete, môžeme si potom zašprechovat :wink: No môj brat je ujetý ale poriadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už mal tiež všetko na vlasoch :sunglasses: Raz som mu aj ja farbila - no robila som mu americký melír - vygelovala vlasy na ježka a každý jeden špic inej farby - striedali sa asi štyri - ale výsledok bol geniálne extravagantný :grinning: :grinning: :dizzy_face: išiel na nejakú párty a na kočky mu to zaberalo - tak ma chválil :grinning:
Oli a vieš ešte po anglicky dobre??? :confused:
18. mar 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mr.to by si ani neveril co vsecko :wink: sa cudujem , ze este mam vlasy :sweat_smile:
tinka presne na cierne vsetko zle chyta...
18. mar 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli aj ty máš čierne??? :confused:
Matthew si už asi HLAVU umýva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul tlmocit by som nesla :dizzy_face: zatial mi staci, ze sa dohovorim ale ked mi skonci nemcina tak s achcem vratit k angline.
ak by sa este dalo tak by som zacala aj na anglinu nech len pekne konverzujem..ci konzervujem :grinning:
18. mar 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si myslím ,že základ je dohovorit sa pokial sa tomu človek nechce venovat profeionálne :wink:
A Alex chodí poctivo s tebou vždy na tie kurzy??? :confused:
18. mar 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: dpc ja sa poj...m :grinning: asi z toho nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim si isc kupit colorky do zvolena :grinning:

tinakul len sa cuduj keby tu nebola dadka tak je tu zuuuuuuuuurka :grinning:
olianko parochne su drahe bacha na vlasy :grinning: :grinning: :grinning: inak sa ucis nemcinu? :grinning:
18. mar 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul nemam cierne ale viem, ze to zle chyta :wink:
18. mar 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matthew :grinning: my sme ta s Oli varovali :sunglasses: :grinning: :grinning: Musíš na to íst trošku inak - najskôr odfarbit peroxidom, potom nafarbit farbou vieš??? :wink: :grinning:
No ale fakt vážne Matthew - čudujem sa lebo niektorí chlapi by napr. ani nezistili, že dieťa má teplotku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak preto a aj pred Tinkou ta vychválim - no proste fakt sa staráš ako správny chlap :wink:

Oli a aké máš - na foto vidiet také tmavé - hnedé??? :confused:
18. mar 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: varovali stema uz ked som to mal nagvyzdrene na hlave :grinning: :grinning: :grinning: to ta dadka ma mala varovat :grinning:
tak teplotu ja nvm ona nezvykne byvat taka horka preto som jej dal ten cumel do ust :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nechval ma lebo zas budem namysleny jak kedysi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale o koho ineho sa mam starat jak o svoju jedinu neterku milovanu :slight_smile:
18. mar 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul bola tam jedna krava co jej straaasne vadil, ze tam alex je tak som sa dohodla s muzom a s babkou , ze ju budu strazit ale sem tam ju vezmem :slight_smile:
mr. no teraz hlavne opakujem nj , mala som ju v skole 4roky ale potom som zacala aj tak som vela zabudla
tinakul teraz mam akurat cervene ale nie som moc spokojna.prvy krat som skusila londu a uz nikdy viac.,.
18. mar 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale matthew - ty si sa s tou farbou pochválil , až ked si ju mal na vlasoch, či hlave,?? :grinning: :grinning:
No ale neboj na slnku to splní svoj účel aspon na chvílku :zipper_mouth: :grinning:
Ty si bol kedysi namyslený??? TAk to necem, aby si sa vracal do starých kolají - namyslenost zlá vlastnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A velmi pekne si to napísal - že milovaná neterka :dizzy_face:
Počuj a auto ešte máš??? :confused:
18. mar 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olianko a stes ju aj niekde vyuzivat ci len oprasujes stare "dobre" casy? :grinning:
18. mar 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli -to čo za kravu??? :unamused: To myslíš ako učka,alebo maminka, ktorá sa učila s vami??? :confused:
18. mar 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: sak de ste boli ked osm si ju stel davat na hlavu? :grinning: :grinning: :grinning: mal som si obocie racej nafarbit :grinning:
kedysi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som nebol namysleny ja som bol dokonaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a afto :grinning: nech mu je srot lahky uz :grinning: :grinning: cakam este nejake dve vyplatky tri a mozno kupim nejake :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam vyhodu ze teraz nemusim jazdit do prace aftom
18. mar 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mr. tak hadam ju aj vyuzijem ked budem po materskej zhanat robotu
18. mar 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olianko stes ist do zahranicia? :fearful:
18. mar 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul jednej mamicke to vadilo.ucka je uplnev pohode a aj ostane maminy...no ale aj tak uz s nami nechodi , isla do ineho kurzu
keby Alex bola aspon nejaka hlucna ale pekne mi sedela na kolenach chrumkalasi prdaky a ja som sa kludne mohla ucit aj pisat ...
18. mar 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte by si o obočie prišiel :stuck_out_tongue_closed_eyes: fíííííííííha, dokonca dokonalý,hm...
Počkaj tak si to afto predal alebo ne?? :confused:
18. mar 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olianko si mala chrumat s nu a tej zenskej povedat nak sa postavi na mihalnice ak sa jej volaco nelubi :grinning:
tinakul bol :grinning: aj som :grinning: :grinning: ale netak jak kedysi :grinning: :grinning: :grinning: teraz som skor tak zdravo je*nuty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: afto by sa mi neoplatilo dat opravovat vykaslal som sa nato dohodol som sa s jednym typkom a on to rozobral co stel a potreboval a ostatok zosrotoval chuda moe :grinning:
18. mar 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok