Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
17. feb 2008

bréééééé ránko Dany - aj tu hlásim slnečno 😀
neboj potom pofotím... si tu mala včera monológ??? 😅 😕 😀

dannynka
autor
17. feb 2008

tinka,tak to je fajn ze slnecno aj u vas 😉
na fotecky sa tesim, 😉
ano vcera som sa tu vypravala sama zo sebou 😠 😠 😠 ☹ 😒 😅

tinakul
17. feb 2008

a ty čo tu o takomto čase , hm??? 😕 Gabika ešte hajá??? Alebo je s nou manželík??? 😕 😀

dannynka
autor
17. feb 2008

no ja som tu len nakukla bo nieco stahujem s netu,a GAbika tu beha okolo mna,chuda od rana ju uz 3-krat prehnalo ☹

a za chvilku sa chystame k nasim na obedik len este musim na compe to dorobit
😉

tinakul
17. feb 2008

ach jaj - chudatko ešte stále??? ☹ no už som si myslela, že to máte dávno za sebou 😒 😠 naši malú donesú až večer - dúfam, že už nebudú soplíky 😖 Možno idem teraz pridat nejaké fotky z vianoc ak sa mi podarííí 🙄

dannynka
autor
17. feb 2008

ano,aj ja uz som myslela ze to mame za sebou,ale ak to do zajtra neprejde pojdeme k dr 😉

no uz sa musim s tebou rozlucit bo sa ideme obliekat,tak pa pa a pekny slnecny dnicek prajem 😀

martinadt
17. feb 2008

ahojte kočky

Danielka dnes zaspinkala neskôr len teraz a ja konečne ničneorbím obaja chalani sú doma 😀 ujo varí, Maťko spí chudáčik "unavený" 😀 a ja som poriadila včera takže dnes veget, počkáme na malú kým sa zobudí uvidíme či bude hladná a pôjdeme do mestečka na prechádzku 🙂

tak prajeme krásny dníček 😵 pa pá

tinakul
17. feb 2008

tak ahoj Dany a pekný dník, dúfam, že vám to prejde 😉
čauki Matulík - no potom ti mojko odpíšem do IP, už nemám čas, som pridala pár fotiek vianočných do albumu a teraz ideme sa prejst trošku do mestečka- tak si poriadne oddýchni 😵 😵 papa

martinadt
17. feb 2008

ahojky my sme už domka

idem uspať malú a idem urobiť nepečenú tortičku 😵 dúfam že sa podarí 😀

Tinuška netráp sa kľudne odpíš keď budeš mať viacej času 😉

dannynka
autor
17. feb 2008

kde ste kto??? 😲 😲

tinakul
17. feb 2008

hu 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
17. feb 2008

tinka krasne fotose si dohodila 😀 😀 😀

tinakul
17. feb 2008

oooo, no dakujem za pochvalu - chvílku ich nechám a po narodeninovej párty snád dohodím nové 😉
A vy ste sa ako dnes mali??? Dúfam, že už je Gabike lepšie a nemusíte íst k dr. hm?? 😕

dannynka
autor
17. feb 2008

tinka no veru dnes nic moc,uvidime ako rano a podla toho sa zariadime ☹

inak vsimla som si ze Sophinka dostala baby anabel,ako sa jej pacila?
a kwedy budete oslavovat 2-rociky teda kedy bude oslava 😉

tinakul
17. feb 2008

No to mi je ozaj lúto ☹ to ale tie hnusné virozy trvajúúú 😒 a manželík ako?? 😕

No áno , dostala... však sa pamätáš ako som sa ta vypytovala na tú vašu??? 😅 No je z nej paf.. myslím si, že je akurát vhodná na jej vek, lebo sa s nou dokáže pekne hrat a bere si ju všade, aj s nou zaspáva 😅 no a ju hladká a vyhlasuje - moja Bella toto je, moja maličká babita 😅

Oslava je zatial rezervovaná na 2.3 - tak uvidíme 😉 teraz nám kamoš robí nejaké pozvánky.... 😵

A čo ste dnes teda robkali??? 😕

dannynka
autor
17. feb 2008

tinka mangelik uz v pohode 😉

no inak aj nas a sa uz s nou hrava a da jej pekne papat aj dudlik dat a aj ju povozi 😀 😀 😀

a inak ohladne GAbiky prikladam to zubkom bo chudatko vsetko si pcha do pusinky tak sa hlasia asi o slovo dalsie ☹
a Sophinka ako?uz je bez soplikov?

dannynka
autor
17. feb 2008

no a dnes sme boli od rana u nasich,ved som ti to rano tusim pisala co si nepametas 😀 😀 😀 😀

michalag
17. feb 2008

Ahooojte 🙂 ,

tinakul
17. feb 2008

No napodiv dany dnes ju naši doniesli takmer vyliečenú 😵 ešte ked sme po kúpeli fúkali, išli také soplíkové, ale už sa to dostalo do normálu a krásne zahajala 😵 pekne dýcha už aj ked leží 😉

A ono to určite súvisí so zúbkami, lebo aj ked našej išli dávno, tak v tom čase sa na nu iba lepili virozy a choroby 😝 😝 v tom máš recht 😉 A ozik, ako bolo u vašich??? 😕 Asi Gabika bola nesvoja čo??? 😕

čau Miška a aký dník ste mali vy??? 😕

michalag
17. feb 2008

my sme mali dobry 😵 , maly si na nocnik zvykol a dnes sa nam podarilo zase vycikat, sice iba raz ale nevadi. Poobede nam maly spinkal 3 hodky tak sme mali do 20:30 veselo, (co obvikle nebyva), stale sa blaznil a iba by sa predvadzal

dannynka
autor
17. feb 2008

ahoj miska 🙂
tinka,no tak som rada ze uz ste ok 😉
no u nasich bolo celkom fajn,a GAbika mala taku premenlivu naladu ale niet sa co divit chudatenko moje malicke,som jej vecer natierala zubky gelikom a veru si mala vidiet a citit ako ma kusala do prsta ju to musi veru moc boliet,uz aby boli vsetky vonku 😠 😠 😠

tinakul
17. feb 2008

ozik Miška aj som zabudla, ved ty si to spomínala, že sa vám zapáčilo nočníkovanie 😵 no gratulujem, len tak dalej... 😉 a že iba raz??? 😕 ved aj to je uspech - zo začiatku určite 🙂

Naša bola celý víkend mimo - a u babiny ževraj sa už úplne sama pýtala pišat aj kakat.. no herečka jedna 😉 ale ma to teší, lebo sú to pokroky 😉 😉 😉

Takže malý ti už hajá??? 😕

tinakul
17. feb 2008

No dany ja dodnes čakám, a opakujem tú vetu - už aby boli všetky vonku 😝 aaaaaaaale to ide pomaly 😔 no čo už každé dieta si to musí odskákat ☹
Nech to je už čím skôr za vami 😉 a ešte dietujete, alebo už lepšie??? 😕 Ozik a mliečko jej dávaš, ked má hnačky,?? 😕

dannynka
autor
17. feb 2008

tinka no veru uz aby to bolo,ale potom zas pridu ine trampoty ☹
no dietujeme tak ze skoro nic nezje ale tesi ma aspon to ze rano vypije asi za pol flasky umeleho mlieka a vlastne ani neviem ci moze 😅 😅 😅

miska coo to ste tolko spinkali,len ziram 😅 😅 😅

dannynka
autor
17. feb 2008

babulky idem ja uz bruu bo ma to tam taha tak pa pa a este raz bru nocku 😉

😔 😔 😔 😔 😔 😔

michalag
17. feb 2008

tinka, vcera sa mu podarilo konecne aj vycikat a hned 3x za den a dnes iba raz, ale ja si myslim ze je to super 🙂

danny, aj ja som zirala a uz mi to bolo aj podozrive ze tak dlho 😅 , ale asi to potreboval a dufam ze zajtra bude iba 30 minut, tak toho vela asi neporobim 😅 😀

michalag
17. feb 2008

danny, bruuu nocku a dufam ze Gabike uz bude lepsie 😉

martinadt
18. feb 2008

dobré ránko 🙂

no vy ste včera písali 😝 a ja som tu nebola 😅

danny ako je Gabike? išli ste k tej dr.? 😕 😕

michalag
18. feb 2008

Ahojte 🙂 ,

Tak my mame dnes den blbec 😖 , Samko je nervozny a uplakany a dnes mi rano spinkal do 9:00. Zase mame sopliky a uz len ked zbada vysavac tak sa mi hodi okolo krku place a place ☹ . Chudacik ☹ 😢

dannynka
autor
18. feb 2008

ahojte,
nie matka nesli sme bo Gabika bola rano celkom v pohode kupodivu klop-klop 😉

miska-chudacik samko posli mu pusinku od nas 😉 🙂