Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
24. mar 2008

etuska mi o par rockov a vy?ze by sme sa vsetky prihlasili keby bola taka sutaz znovu 😀 😀 😀

etuska
24. mar 2008

😀 Mimakro-presne tak 🙂
Ja uz by som sa aj dala na druhe ukecat,no musime poriesit bytovu otazku.A tiez chcem 3 🙂

dannynka
autor
24. mar 2008

matka teplotky uz su chvalabohu prec akurat teraz cakam kym odbije polnoc dam poslednu davku Atb a idem buvat za nou 😀

mimakro
24. mar 2008

Ja som manželovi povedala, že môže byť, ale s druhou ženou 😀 Ja už na to nemám ani vek ani energiu a môj organizmus v otázkach plodnosti už nemieni dávať kladné odpovede. Veď kvôli tomu aj beriem antikoncepciu, že inak sa môj cyklus neumúdri ☹

michalag
24. mar 2008

Ahojte, som tu len na chvilku, lebo som unavena ako pes 😅

danny, smyklavka je krasna a mala sa ma uz lepsie?

mati, je to otrasne, ved to nie je normalne 😠

etuska
24. mar 2008

Mimakro-ja chcem 3-tie z DD 🙂 / sa mi nechce tolko rodit 😀 ,ale nie,zartujem.Vzdy to bol moj sen 😉

martinadt
24. mar 2008

etuska tak to neodďaľujte 😉 lebo čím viac budeš odďaľovať tým menej k tomu asi pristúpiš 😅

etuska
24. mar 2008

toho sa nebojim-ja som tvrdohlava 🙂 a byvame u nasich.Drahemu som povedala,ze 2-he az vo vlastnom 🙂 A manzel teraz konci VS,takze z 1 platu sa velmi vyskakovat neda 😒 Ale my to stihneme,sme mladi 🙂

michalag
24. mar 2008

my chceme tak 2-3, Uz by sme chceli aj teraz, ale najprv musime poriesit vacsi bytik 🙂 ale to asi tak skoro nebude ☹ ...a este lepsie by bol domcek, ale to by bolo asi len keby nam ho niekto postavil zadarmo 😅 😝 .

etuska
24. mar 2008

Michalag- 🙂 🙂 🙂 -aj nam by mohol

martinadt
24. mar 2008

tak aby to bolo čo najskôr 😉 🙂

ahoj Miška veru je to hrozné 😖
vy chcete kúpiť domček? 🙂

etuska
24. mar 2008

Martinka-vy asa kedy chystate rozsirovat rodinku?
Nasa Mimi bude mat 4 roky a uz nam aj znami dali pokoj,ze "kedy bude druhe"? 🙂

martinadt
24. mar 2008

etuska ja už svoju rodinku nebudem rozširovať

michalag
24. mar 2008

mati, nie lebo neviem z kade by sme nato mali 😅 . Mne by stacil 3 izbak, ale krasne upraveny podla nasho v kusu. Teraz mame 1-izbacik a toto kym si prerobime, tak budeme na dochodku 😝 😀

mimakro
24. mar 2008

Aj my sme mali druhé až vo vlastnom. Teda druhé by bolo aj u svokrovcov, ale v 8. týždni sme oň prišli ☹ Ja by som nebola proti osvojeniu, ale manžel je zásadne proti, že on cudzie vychovávať nebude. 😖 No čo s ním. Možno časom zmení názor. Momentálne je mojou prioritou úspešne sa dožiť tretích narodenín mojej dcéry a šup zveľaďovať náš HDP. Po 5 rokoch materskej mi občas hrabe 😀

monkula
24. mar 2008

etuš, také otázky poznám... neskutočne ma to vytáčalo...
A keď sme druhé čakali, tak kecali, nemáte nič svoje a podobné múdre reči... 😠 😠

etuska
24. mar 2008

prepac,ak to bolo priliz osobne

monkula
24. mar 2008

mimakro, ahoj, my sa tuším ešte nepoznáme, teší ma... 😀 😀 😀

martinadt
24. mar 2008

miška veď raz hádam bude 😉

mimakro dožiješ sa aj viac ako tretích 😉

moni vy už tretie nechcete? 🙂

etuska to je v pohode, my nemáme totižto ocka 🙂 on nechcel nás a my sme nechceli jeho

danny ty si kam zmizla 😠 😠 😝

dannynka
autor
24. mar 2008

matka tu som...este mam 15-min 😀 😀

etuska
24. mar 2008

Mrtinadt-nooo,ved nikto nepovedal,ze dalsi ocko sa nevyskytne 😉

monkula
24. mar 2008

Maťka, ty mi chceš nasilu nosiť tie buchty so slivkovým lekvárom do blázinca, však? 😠 😠 😀 😀

Keby som enboal na všetko sama ,tak aj 5 detí a samozrejme, keby boli peniažky...

etuska
24. mar 2008

Mon-ja by som teraz taky blazinec aj brala 🙂 normalne mi asi tikaju "bio-hodiny" 🙂

dannynka
autor
24. mar 2008

mala sa prebudila musim za nou ,bruuuu 😔 😔 😔

martinadt
24. mar 2008

danny no veď preto ja že si šla bez rozlúčky 😠 😠 😀

etuska nie, ďalší ocko nebude 😉 tým som si istá 😝

Moni 😀 😀 😀 zlatá nezabudla si 😀 😀 veď vieš ja ich už mám napečené a pokúskované v mrazáku 😝 aaaaaaaaaaa ty mi neurobíš radosť? 😅

etuska
24. mar 2008

Danny-dobru 😵

michalag
24. mar 2008

danny, bruuu 🙂

monkula
24. mar 2008

😀 😀 😀
Keď bude Jarko naďalej takýto tvrdohlavý a urevaný a Chiarka bude pišťať, a susedia búchať na radiátor, tak o mesiac sa vidíme... 😀 😀 😀

etuska
24. mar 2008

Monique-ty chces asi teraz trosku od deti oddych,vsak?-aj by som ta chapala.Kolko si na MD?

etuska
24. mar 2008

vázne vam buchaju na radiator?
Monika-a co ten domcek, o kt. si raz pisala,aj nejake foto tu tusim bolo?