• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
hmm,no veru niest kocik hore,a zo spiacim mimi tak to veru da zabrat,ale aspon ze spinka :wink:
25. mar 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to áno a idem si aj ja na chvíľku aspoň ľahnúť lebo sa cítim ako prejdená kamiónom :sweat_smile: možno neskôr alebo večer zatiaľ pa páá
25. mar 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki matka len chod....oddychni si kym ti aj Didinka spinka :wink:
25. mar 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čo kočky, kde ste??? :confused:
Tinka pohajala si si dobre??? :confused:
Dany inak pekná fotečka :wink:
25. mar 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka ja tuu,a dakujem za fotecku :grinning:
25. mar 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no huráááááááááá, aspon niekto :wink: už som si myslela, že dnes tu nik nie je :unamused: a všetky dojdete až neskoršie :zipper_mouth: čo malá ti zahajala ??? Už je lepšie??? :confused:
25. mar 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no ved aj cez obed tu bolo akosi ticho :sweat_smile:

no mala je uz na tom lepsie,klop-klop.A vy ste sa ako mali na dovolenke?
25. mar 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme pendlovali vlastne u našich a svokrovcov, u bráška - také rodinné, ale velký žúr bude až tento víkend - už máme byt ôsmi - štyri baby , štyria chalani :grinning: ideme do tých Čiech na relaxačný pobyt , čo som už spomínala vlastne :wink:

Ja som hajala poobede, trošku sa sem ozvala a dopozerala film na dVD :grinning: Len poriadne poklop, aby Gabike bolo dobre chudatko - už toho mala dost :cry: A čo ste robkali dnes??? :confused:
25. mar 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no ak si zurku riadne uzite aj za nas :wink:

no my dnbes?doobedu sme boli v meste potrebovala som daco vybavit,a poobede co sme nachvilku vysli von tak nas taka snehova fujavica cchytila ze sme sli radsej hned domov a potom sme hokej kukali....ste nam to teda dali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a vy ste co robkali poobede?
25. mar 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako kto Dany?? :sweat_smile: Jáááááááj , však Slovan je dobrýýýý, no darmo- Ja som v tom ale nevinne :grinning: Aj tu snežilo husto, ešte aj predchvílkou :confounded: no a počasko na celý týžden nevyzerá teda ružovo :angry: :frowning2:
Tak ty si na hokej taká maniačka??? :sweat_smile:
My sme poobede lenošili, napchávali sa, a Sophinku sme farby učili :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manželíka máš tiež domka, alebo ide na noc?? :confused: A už hajá s vami??? :confused:
25. mar 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
25. mar 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no ty si uzi tu rodinnu zurkzu aj za nas... :wink:

no veru Slovan je dobry,ale ani nasa Dukla neni zla :sweat_smile:

Vy sa mate ked sa mozte napchavat,ja zatial odolavam a chudnem :wink: A mangelik mi akurat teraz prisiel s poobednej :wink:
25. mar 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany rodinnú žúrku?? :grinning:
To som nevravela :sunglasses: ja vlastne sa v Dukle, ani v slovane nevyznám :zipper_mouth:
Aha, statočná dietka??? :wink:

čauko Mati - už som si myslela že čo je s vami??? :confused: :sweat_smile: No kde sa flákaš??? Čo malinká, už hajinká??? Matthew je domka?? :confused: Čo porábate??? :confused:
25. mar 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka malá spinká od pól deviatej a maťko prišiel pred desiatou teraz sa sprchoval a ide večerať
25. mar 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak dobrú chut a čo ste dnes varili dobrého??? :confused: Počuj a ty si papkala veču????? Tak malá ti už dobre hajinká teda :wink:
25. mar 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj matka ako sa mate?
25. mar 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravdu povediac ja nič ale je ešte pozvyšované kadečo ja ani nevem čo naša chladnička obnáša dnes som jedla akurát na raňajky a inak ani nič ako tak rozmýšľam
25. mar 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany ja že si nám zmizla :sweat_smile: priznaj sa , kde ešte prispievaš??? :confused: Ste akési pomalééééééééé :angry: :grinning:
25. mar 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka som aj na MMA akurat som sa snazila vybojovat fritezu ale uz je za moc kotuniek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. mar 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ty večná bojovnička :grinning: no snád sa ti to poštastí příšte :wink: ale som ta aspon odhalila :grinning: :wink:
A čo budete robit zajtra, a varit?? :confused:
25. mar 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka,no veru som vcera vecer sa mi podarilo vyhrat pre GAbiku take topanocky,ak najdem hodim link :wink:

tinka ja zajtra nevarim,mam dietku a zajtra cely den len na ovoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a Gabika aj s mm maju este od dnes,teda to co nam babky nabalili :grinning:
25. mar 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati no to mi ani nehovor :angry: hned vynadám šéfkuchárovi, že sa o teba nestará, počkaj :angry: :grinning:
A to prečo?? Este si taká slabá - to už nebude dobré, ked pôjdeš pod 50kg, nemyslíš??? :confused: Musíš papat poriadne, počuješ??? :confused:
25. mar 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny tak ty takto bojuješ?

tinka no ja neviem mne nechutí jesť, ak niečo prehltnem je mi na vracanie
25. mar 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny tie ružové tenisky sú úžasné

inak ja už som stihla urobiť 2 videá čo som ti vtedy spomínala
25. mar 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nám babiny navarili, tak preto sa pýtam :grinning: Máme samé rezne, a ryby, a polievočku kuraciu a bábovku, klobasky,... no proste mám ešte dva dni pokoj od varenia :zipper_mouth:
No pochvál sa - uki tie topánočky - kuknem :wink:
autor
jeej matka tak mi posli cezt ip-link na to video ak mozes :wink:

a tie tenisky ak sa ti pacia ked nam budu male mozem ti odlozit :grinning: :grinning:
Jéééééj dany a to sú aké čísla??? Vyzerajú byt velkééééééé :confused:

Mati a aké videá prosím ta??? Prečo ja zase nie som v obraze :unamused:
25. mar 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak tinka veru pochvalim sa tym ze uz mam 4,5-kg dole a dnes som na 21-dniku,a bohvie ako oli,ta sa tu neukazala este dneska :sweat_smile:
25. mar 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka 22-jky,su to Gabika teraz nosi 21-tky tak dufam ze nam sadnu,ked budu velke nevadi doraste len aby neboli male :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok