Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
25. mar 2008

hmm,no veru niest kocik hore,a zo spiacim mimi tak to veru da zabrat,ale aspon ze spinka 😉

martinadt
25. mar 2008

to áno a idem si aj ja na chvíľku aspoň ľahnúť lebo sa cítim ako prejdená kamiónom 😅 možno neskôr alebo večer zatiaľ pa páá

dannynka
autor
25. mar 2008

oki matka len chod....oddychni si kym ti aj Didinka spinka 😉

tinakul
25. mar 2008

No čo kočky, kde ste??? 😕
Tinka pohajala si si dobre??? 😕
Dany inak pekná fotečka 😉

dannynka
autor
25. mar 2008

tinka ja tuu,a dakujem za fotecku 😀

tinakul
25. mar 2008

no huráááááááááá, aspon niekto 😉 už som si myslela, že dnes tu nik nie je 😒 a všetky dojdete až neskoršie 🤐 čo malá ti zahajala ??? Už je lepšie??? 😕

dannynka
autor
25. mar 2008

tinka no ved aj cez obed tu bolo akosi ticho 😅

no mala je uz na tom lepsie,klop-klop.A vy ste sa ako mali na dovolenke?

tinakul
25. mar 2008

No my sme pendlovali vlastne u našich a svokrovcov, u bráška - také rodinné, ale velký žúr bude až tento víkend - už máme byt ôsmi - štyri baby , štyria chalani 😀 ideme do tých Čiech na relaxačný pobyt , čo som už spomínala vlastne 😉

Ja som hajala poobede, trošku sa sem ozvala a dopozerala film na dVD 😀 Len poriadne poklop, aby Gabike bolo dobre chudatko - už toho mala dost 😢 A čo ste robkali dnes??? 😕

dannynka
autor
25. mar 2008

tinka no ak si zurku riadne uzite aj za nas 😉

no my dnbes?doobedu sme boli v meste potrebovala som daco vybavit,a poobede co sme nachvilku vysli von tak nas taka snehova fujavica cchytila ze sme sli radsej hned domov a potom sme hokej kukali....ste nam to teda dali 😝

a vy ste co robkali poobede?

tinakul
25. mar 2008

Ako kto Dany?? 😅 Jáááááááj , však Slovan je dobrýýýý, no darmo- Ja som v tom ale nevinne 😀 Aj tu snežilo husto, ešte aj predchvílkou 😖 no a počasko na celý týžden nevyzerá teda ružovo 😠 ☹
Tak ty si na hokej taká maniačka??? 😅
My sme poobede lenošili, napchávali sa, a Sophinku sme farby učili 😝 Manželíka máš tiež domka, alebo ide na noc?? 😕 A už hajá s vami??? 😕

martinadt
25. mar 2008

ahojte

dannynka
autor
25. mar 2008

tinka no ty si uzi tu rodinnu zurkzu aj za nas... 😉

no veru Slovan je dobry,ale ani nasa Dukla neni zla 😅

Vy sa mate ked sa mozte napchavat,ja zatial odolavam a chudnem 😉 A mangelik mi akurat teraz prisiel s poobednej 😉

tinakul
25. mar 2008

dany rodinnú žúrku?? 😀
To som nevravela 😎 ja vlastne sa v Dukle, ani v slovane nevyznám 🤐
Aha, statočná dietka??? 😉

čauko Mati - už som si myslela že čo je s vami??? 😕 😅 No kde sa flákaš??? Čo malinká, už hajinká??? Matthew je domka?? 😕 Čo porábate??? 😕

martinadt
25. mar 2008

tinka malá spinká od pól deviatej a maťko prišiel pred desiatou teraz sa sprchoval a ide večerať

tinakul
25. mar 2008

No tak dobrú chut a čo ste dnes varili dobrého??? 😕 Počuj a ty si papkala veču????? Tak malá ti už dobre hajinká teda 😉

dannynka
autor
25. mar 2008

tinka 😀 😀 😀

ahoj matka ako sa mate?

martinadt
25. mar 2008

pravdu povediac ja nič ale je ešte pozvyšované kadečo ja ani nevem čo naša chladnička obnáša dnes som jedla akurát na raňajky a inak ani nič ako tak rozmýšľam

tinakul
25. mar 2008

dany ja že si nám zmizla 😅 priznaj sa , kde ešte prispievaš??? 😕 Ste akési pomalééééééééé 😠 😀

dannynka
autor
25. mar 2008

tinka som aj na MMA akurat som sa snazila vybojovat fritezu ale uz je za moc kotuniek 😝 😅

tinakul
25. mar 2008

aha, ty večná bojovnička 😀 no snád sa ti to poštastí příšte 😉 ale som ta aspon odhalila 😀 😉
A čo budete robit zajtra, a varit?? 😕

dannynka
autor
25. mar 2008

tinka,no veru som vcera vecer sa mi podarilo vyhrat pre GAbiku take topanocky,ak najdem hodim link 😉

tinka ja zajtra nevarim,mam dietku a zajtra cely den len na ovoci 😝 ,a Gabika aj s mm maju este od dnes,teda to co nam babky nabalili 😀

tinakul
25. mar 2008

Mati no to mi ani nehovor 😠 hned vynadám šéfkuchárovi, že sa o teba nestará, počkaj 😠 😀
A to prečo?? Este si taká slabá - to už nebude dobré, ked pôjdeš pod 50kg, nemyslíš??? 😕 Musíš papat poriadne, počuješ??? 😕

dannynka
autor
25. mar 2008
martinadt
25. mar 2008

danny tak ty takto bojuješ?

tinka no ja neviem mne nechutí jesť, ak niečo prehltnem je mi na vracanie

martinadt
25. mar 2008

danny tie ružové tenisky sú úžasné

inak ja už som stihla urobiť 2 videá čo som ti vtedy spomínala

tinakul
25. mar 2008

aj nám babiny navarili, tak preto sa pýtam 😀 Máme samé rezne, a ryby, a polievočku kuraciu a bábovku, klobasky,... no proste mám ešte dva dni pokoj od varenia 🤐
No pochvál sa - uki tie topánočky - kuknem 😉

dannynka
autor
25. mar 2008

jeej matka tak mi posli cezt ip-link na to video ak mozes 😉

a tie tenisky ak sa ti pacia ked nam budu male mozem ti odlozit 😀 😀

tinakul
25. mar 2008

Jéééééj dany a to sú aké čísla??? Vyzerajú byt velkééééééé 😕

Mati a aké videá prosím ta??? Prečo ja zase nie som v obraze 😒

dannynka
autor
25. mar 2008

inak tinka veru pochvalim sa tym ze uz mam 4,5-kg dole a dnes som na 21-dniku,a bohvie ako oli,ta sa tu neukazala este dneska 😅

dannynka
autor
25. mar 2008

tinka 22-jky,su to Gabika teraz nosi 21-tky tak dufam ze nam sadnu,ked budu velke nevadi doraste len aby neboli male 😝