• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
na to som presne myslela Mati - to je ozaj dobrý nápoj, jednak sa neopiješ a energie máš dostatok :grinning: to môžem aj ja ... :zipper_mouth:

Dany :grinning: redbul vám dáva krííííííííííííídla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny veru zajtra dojdem ale chcem poriadne silné kaffé :grinning: teraz si to už môžem dovoliť :sweat_smile:

aj ja milujem malé babenká, a stále si spomeniem aká bola danielka malilinká ako holúbok :dizzy_face: a mienko vyberali tak, lebo oni chcú ísť žiť do anglicka
26. mar 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka inak ja mam braska narodeneho 5,3-ale 1991 :grinning: :grinning: :grinning:
Dany a si si istááááááá??? :sweat_smile: Ozik a malej je už oki?? :confused:
autor
tinka- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslime na to iste :grinning: :grinning: :grinning:
matka-no okik,a das si nesku alebo turka?aby som ti vedela nachystat :grinning:
26. mar 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka ten mi jediný padol do oka tak mi maťko kúpil 4 že aby som mala na viac dní a ja som ich všetky hupla do seba :zipper_mouth: ked to zistí tak ma asi nepochváli :sweat_smile:

danny fakt? to je náhodička :dizzy_face:
aha, no ale pekné meno nakoniec vybrali teda :wink: ja by som aj na SR brala takéééééé :wink:
autor
tinka v com by som si nemala byt ista?

no ano chvalabohu mala je uz oki,klop-klop,ale dnes cez obed mi vobec nechcela spinkat,spinkala len 40-min.Nevim preco dufam ze zajtra uz bude lepsie :unamused:
26. mar 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati štyri??? :confused: Ty čo nevieš pit??? :sweat_smile: páni moji, to si sa volajako rozbehla, ee??? :confused: A myslíš že aj spat budeš dneska??? :confused: Nieže Maťa znásilníš.. :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny nejakú neskú :grinning: nejaké 2,5 lyžičky :grinning: to ma možno aj zabije

tinka mne sa tiež páči to meno, hlavne christopher ja by som asi len to jedno dala ale aj spolu je to pekné :dizzy_face:
aj ked ja som tak strašne mooooc chcela chlapčeka a chcela som mu dať meno Sebastian bol to môj sen :dizzy_face: ale mám Danieločku :dizzy_face:
26. mar 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka a co ta nezabije to ta posilni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka ze znasilni matka...a chudaka toho nema ani kto varovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. mar 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka pravdu povediac nevládala som sa ani zo stoličky zdvihnúť a tak som sa prinútila piť nejako som to do seba naliala a síce bolo mi kus zle ale to prešlo a aspoň sa kývem :sweat_smile:
no a síce s Maťkom spíme v jednej posteli :sweat_smile: :grinning: ale na takú vec sa nechystám
26. mar 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neblázni, všetky ženy chchú mat väčšinou babenky - kvôli šatičkám, vláskom atd... však možno v budúcnosti aj nejakého Sebastianka sa dočkáš :wink: neboj - život je boj, ale ty si vítaz :dizzy_face:
autor
tinka-tot moj nazor :wink:
srandujem - no mne stačí jeden energiše nápoj, príde chut na sex - ale čo by spravili štyri - to neviem, neviem :sweat_smile:
a ešte v jednej posteli??? :sweat_smile: hm... :grinning:
26. mar 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: danny no totooooo :confused: :grinning: :grinning: :angry: :grinning:

ja viem že baby chcú dievčatká no ja som snívala o chlapčekovi, kým malá neprišla na svet neverila som že to bude dievčatko nikomu :sweat_smile:
26. mar 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany :wink:
Mati ty sa nezdáš teda - no dnes budeš mat čo robit aby si zahajala :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavne ak si to pila na večer :zipper_mouth:
26. mar 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme veľkúú posteľ :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyspí sa tam s nami aj Danielka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
tinka-ty mas dnes akusi dobru naladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

matka-noo by si do mna nepovedala :grinning: :grinning:
tinka no... môj spánok je beztak smiešny takže to ma netrápi

danny veru že nie ty nezbednica :grinning:
26. mar 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vážne??? A Danielka už nespí vo svojej postielke??? :confused: Teraz je vedla teba tiež??? :confused:
26. mar 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka-inak aj ja som si myslela ze budem mat chlapca,ale my sme az do konca nevedeli co budeme mat pretoze Gabika sa nam stale ritkou otacala,na 100-pro sme to vedeli az ked sa narodila :wink: Inak moj mangelik chcel hrozne dievcatko aj meno jej vybral on,este ked bola v brusku ma velakrat hladkal po brusku a prihovaral sa Gabike :grinning:
26. mar 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie spinká vo svojej postielke, ale napr. ked som prišla z nemocnice tak som ju mala dva dni v posteli pri nás alebo cez obed keď ju dám spinkať tak vo veľkej posteli som s ňou
ahoj...dannynka..dik,ze si ma tu aj niekto vsimol..si zlata
Dany trošku humoru musí byt :grinning: To Mathewwwwwwwwww ma nakazil - ja len pokračujem :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka aj ja som si tak naucila Gabiku a neni to dobre,zvykla si na to a teraz ani za svet do svojej postielky ,a v noci sa zobudi a pyta sa k nam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adelik ale aj baby predtym ta tu vitali :wink:
26. mar 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelik ale ja som pozdravila tiež všetky babenky - to patrilo aj tebe a Maťka tak isto ak si si nevšimla :wink:
26. mar 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este som zabudla to som si naucila Gabiku teraz ked bola taka chorucka.....a dobre som veru nespravila teraz ju musim odnaucat.Potvorka jedna zvykla si na pohodlie :grinning:
26. mar 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok