Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
9. jún 2008

No to ti poviem, že keby si zostala v tom , človek z nútenia rýchlejšie koná a dokope sa k väčšiemu... aj my sme mali malý bytík a Sophi to vyriešila na trojizbák - a aj nám sa to vtedy zdalo nemožné ale sme riskli a máme 🙂 teraz len postupne prerábame 🙂
Sophi sa teší a hladí mi bruško a všade vraví, že bude bábento - budem kocíkovat, plebalovat a hlat sa 😀

michalag
9. jún 2008

zlatucka 😵 😵 😵
ved ja si to tiez myslim, ze by sa to vyriesilo, len jemu to clovek nevysvetli 😅

michalag
9. jún 2008

tak Sami mi este zaspinkal 🙂

tinakul
9. jún 2008

to je supiš, v tom teple sa mu lepšie hajinká asi 😉 No ja som si povedala že teraz alebo nikdy - sme to chceli stihnút do Sophinkinich troch rôčkov - teda bábenko 😵 tak si spojím dve MD a aj zamestnanie si udržím... a teraz som v tom zabehaná a ani vekový rozdiel nebude moc velký 😉 tak musím íst žehlit, lebo mám toho požehnane 😝 pá zatial

martinadt
9. jún 2008

ahojte

tinuška tak oficiálne gratulujem 😵 😵 teda do IP som ti napísala aj čo som nemusela, lebo ako som zistila fotočky si už videla 😅 a aj ohľadne iných vecí som sa pripomenula.. a veru čiselko mam 😉 idem pracovať do penzionu, neni je to moc veľké ale nemôžem povedať ani že je to malé 😅 no s tým netíkom ozaj neviem čo a ako 😖 ☹ bola by som rada keby sa to dalo, no ale uvidím, ak nie bohužiaľ, budem sa musieť odučiť závislosti 😅

inak čo Sophi? 😖 je to už lepšie? chúdatko maličké snád ju to prejde ☹

miška tak vy už sa učíte bez plienočiek? 🙂 a naozaj aj ja si myslím, že malý sa ti v škôlke rozkecia

my zatiaľ vkuse len mama mama mama 😀 a pribudlo nam nové slovíčko pochválim sa, 😅 keď niekto píska, kričí alebo vôjde do dverí tak sa malá vkuse pýta "toooooo???" akože kto 😀 podarená je lebo najskôr zakriči mama? spýtam sa jej prosím a po hodnej chvíľke sa opýta too?? a takto dookola kým nezabudne že niekto buchol 😀 no to je náš dialog teda 😅 ale chodievame kuknuť sem tam kravičky tak snažíme sa ju naučiť robiť múú ale ete nič 😅

tinakul
9. jún 2008

Jéééééééééj Mati to je kráááááásne , no super musí byť ozaj podarenučká 😵 A to je dobré že kukáte kravičky, aspoň sa skôr naučí čo je čo 😉 Neboj v takom penzione net asi bude - ja tomu proste verím 😉
Sophinka už pije u svokry slivkové štavičky HIP a dostali v lekárni nejaký sirupček na večer - malo by to pomôct a veru aj my nakúpime do zásoby pre ňu 😉 Ale aj vraveli že to u malých detí je časté - také zapekanie 😝

martinadt
9. jún 2008

ahojky 🙂
maličká už spinká dnes bola nejaká unavená, ale cez obed moc nenaspinkala tak možno preto 🙂

tinka veru dúfam v to aj ja, ale ak tam budú mať net len šéfovci tak na ich pc nebudem môcť chodiť 😅 😀
počula som že cez nejakého operátora by sa to malo dať, neviem tušim wind som počula že je 20e na mesiac a je to neobmedzene ale čo to je zač a čo na to potrebujem si ešte musím zistiť 😖 s mojim jazykom to je horšie čiže takéto záležitosti ešte budem musieť riešiť cez uja alebo maťka 😅
tak teda dúfam že Sophi tie šťavičky pomôžu 😉 a že ju to nebude tráápiť

tinakul
9. jún 2008

No určite ti Maťko či ujo pomôžu 😉 A ty sa postupne naučíš ich reč a budeš iná kočka😵 Budeš teraz asi viac nútená nie?? 😕

martinadt
9. jún 2008

tinka si ešte tu? 😕 no veru budem nútená sa učiť, zatiaľ aspoň základnú slovnú zásobu musím kuknúť cez niektorí víkend čo ujo sa prehrá s malou, aspoň okolo pomocných prác v kuchyni a čo sa týka izieb, ako posteľné prádlo a podobné vecičky, hádam to zvládnem ale všetci vravia že človek ked musí sa do toho dostane, no napr. tu som rok a nejako som nemala potrebu komunikovať nemecky, mala som tu okolo seba slovakov aj tu na nete som po slovensky takže moja nemčina zapadala prachom tak uvidíme či si ešte niečo pamätám 😅

tinakul
9. jún 2008

Som tu 😉

martinadt
9. jún 2008

no supiš, už som myslela že či už nebudeš náhodou buvať 😅

tinakul
9. jún 2008

Lebo si nebola nútená mojko - to je celé o tom ... takže správne si sa rozhodla 😉

tinakul
9. jún 2008

Nie, cez den som sa vybuvala, trošku síce odfukujem, ale idem si dat čípok a som späť 😝

martinadt
9. jún 2008

no ved uvidíme ako bude 😝
ty si sama doma teraz či ako? 😕

martinadt
9. jún 2008

oki hlavne sa aj napi aby ti bolo lepšie 😉

dannynka
autor
9. jún 2008

ahojte... 😵 😵 😵

martinadt
9. jún 2008

ahoj danny ako ste sa dnes mali?

dannynka
autor
9. jún 2008

dnes super..cez obed sme si s Gabikou schrupli 2,5h tak teraz sa mi nechce spat 😵 😵 😵

tinka aj ja oficialne gratulko k tvojmu tehu 🙂 🙂 😉

michalag
9. jún 2008

Ahojte 🙂 ,
matka, mne nemcinu strasne znechutila profka na strednej a odvtedy ju fakt nemusim, doslova mam k nej odpor, ale keby som bola nutena a potrebovala to tak by som nemala na vyber a inak sa uci ked vies ze to potrebujes a naozaj to vyuzijes ako v skole kde na tebe sedi profak 😠

martinadt
9. jún 2008

danny no super, my sme si práveže cez obed nepohajali ale o to skôr malá zaspinkala teraz ...

dannynka
autor
9. jún 2008

inak babule....aj my uz sme cez den bez plienok...ale na spinkanie este mame 😵 😵 😵 😵

martinadt
9. jún 2008

ahoj miška, no to neni si sama, ja som mala profesorku no teda každý vravel že má komplexi 🤐 a vybíjala si ich najviac na mne.. učila ma aj slovenčinu, proste som mohla mať aj neviem čo a stále som bola najhoršia v triede, nemčina ma prestala baviť a moc som sa ju ani neučila 😖 teraz sa to tu aj odráža veru 😖

danny tak gratulujeme 😉

dannynka
autor
9. jún 2008

matka dakujeme a dufam ze jej to vydrzi... 😵 😵 🤐 😅

martinadt
9. jún 2008

neboj hádam už pochopí že plienočky sú jej nanič 😉 my sme malú zase skúšali na nočník no len sme sa smiali 😀 😅 ona by tam presedela aj hodiny ale nechápe čo tam má urobiť, už sme tam liali aj vodičku že tam sa ciká a len tak nechápavo kukla 😅 a začala sa v nej rúčkami mágať 😀

michalag
9. jún 2008

danny, gratulujemeeee 🙂 😉 , mas doma sikovnicu 😵
mati presne to iste, suhlasim s tebou. Ale na druhej strane ked sme mali maturitu, tak som mala asi najvacsie komplexi z nej a tak to aj dopadlo a skoro som nepresla, ale nastastie ma prave ona podrzala co som fakt necakala a zmaturovala som vdaka nej 😅, viem asi nie je cim sa chvalit 🤐 , ale vtedy som dakovala vsetkym a vsetkemu co sa dalo. Kazdeho nebavi prave ten ci onej jazyk a mna nemcina naozaj nebavila 😅 🤐

tinakul
9. jún 2008

Už som späť 😝 No Mati moc nemôžem piť, ale čerešne mi idú - čo je aj pitný režim 😉
díky dany , čau Miška - fíha, sme sa tu ale zišli...
Mati nie som sama, som s Robinom - len on pozerá tv a ja som nevidela od začiatku - tak ma to nebaví 🙄 No a večer sme boli na peknej prechádzke a na zmrzku - to mi celkom šlo 😵
Dany gratulko k plienkam 😵 Ste na tom rovnako ako my 😅 Malá je šikovná ozaj teda 😉

tinakul
9. jún 2008

Tak som asi jediná , čo ma nemina baví, len nemám si ju kde opakovat... 😉

martinadt
9. jún 2008

miška tak to si mala šťastie že ti pomohla, to by som ja o mojej profesorke povedať nemohla 😔 tá by ma ešte aj potopila .. bola to stará dievka a všetci ju aj podľa toho súdili, no dúfam že tak nepríjemne nedopadnem že budem na všetkých okolo nasrdená

tinka tak aspon čerešne papaj 😉 a ak sa ti zvýšili jahody tak pošli 😅 aj nejakú zmrzku by som si dala 😅 vlastne ja by som si dala asi hocičo, dnes som ešte nejedla ale už je moc hodín na to, snád to skúsim zajtra 😅

michalag
9. jún 2008

inak baby vsimli ste si ze mame trochu zmenene passy 😨

tinakul
9. jún 2008

nemčina malo byt 😅