Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

olianko
6. mar 2008

ahojky
asko sa mate? danny ako pokracujes v dietke? ja sa uz chystam na pondelok... 😀

michalag
6. mar 2008

Haloooo, halooo je tu niekto? 😕

martinadt
6. mar 2008

ahojky babule

ja len teraz ... trošku neskoro ale skôr sa mi nedalo

ako ste sa dnes mali?

my sme boli v mestečku poobede a ja som večer skočila na ten kopec 😅 ale len na takú trištvrte hodinku ale aj to je niečo

tinakul
7. mar 2008

dobré ránko,
tak slúbené fotoše z oslavy sú dodané v mojom albumíku 😉 môžete mrknút 😵

erika01
7. mar 2008

😉 AHOJTE CHCEM SA OPYTAT CI BY MY NIEKTO NEVEDEL PORADIT POZICKU KED SOM NA MATERSKEJ DAKUJEM

michalag
7. mar 2008

Ahojte,
tinka fotky su krasne 🙂
Vidim ze aj vy ste Sophi kupili tu plastelinu (ci co to je) aj s vykrajovatkami. Ja som nato zvedava ci sa to Samkovi bude pacit 😅

maca21
7. mar 2008

ahojte lasky hlasim sa po dlhom odmlcani..isli nam ocne zuby tam bola brutalita, stale sme sa prevlakali na rukach a revali a horuckovali, no otras 🙄 esteze su vonku..inak ste mi ´moc chybali, dufam, ze sa uz polepsim 😅 budem sa snazit...
tinka kuk som vase fotecky no riadnu kocicu mas doma 😉
danny ahoj moja..minule som ti neodpisala bo navstevu sme mali tak sorrac
uz som dovarila cakam kamosku pride aj s malou na kafe deti sa aspon zahraju 🙂

dannynka
autor
7. mar 2008

avojte 🙂
oli-no zatial sa drzim 😉
matka-tak supis ze si bola 😉
tinka-jeeeej aku fesandu mas doma..a aj darceky krasne podostavala musela sa im mooc tesit.. 😎
macka-v pohode,sme radi ze ta vidime a ze vieme ze zijes 😅 ,a ako sa mate a co nove?okrem zubkov 😅

maca21
7. mar 2008

ahoj danny ale ani nic to vis maly je uz behajuca zlota 😀 zajtra nam pride oco domov tak sa tesime 😉 ekzem je celkom oki, pondelok Bojnicujeme a asi sa stavime aj v TN 😉 len nevie,m ci aj prespime alebo pojdeme domov 🙂 a vy? co si chora?

martinadt
7. mar 2008

ahojte ja len na skok teraz... ideme do mesta ... večer sa ozvem

a Tinka napíšem ti potom IP určite len teeraz sa mi nedá
dnes tu nebol ani Lucasko

tak zatiaľ pa pá kočky pekný deň

dannynka
autor
7. mar 2008

maca-jeeej aj ty mas novu fotto 🙂 sekne ti to 😀 no ved ak nahodou prespite sa ozvi oki? 😉

matka-aj tebe pekny dnik 😉

maca21
7. mar 2008

danny no trochen zmeny 🙂 jasne ozvem by sme dali kafco 😉

mati ahoj pekny dnik 🙂

tinakul
7. mar 2008

no vitaj Maci - konečne aj ty si zavítala 😉 máš dobrý nový image 😉
No a ako s tým ekzemikom??? 😕 Som si ale všimla tú zmenu už v tvojom albumíku - že to krásne mizne, tak ten liečitel stál za to, ne,?? 😕

Dany 😀 no fešanda to je, len mi čumí stále po grázloch petržalských - a to má len dva roky 😝 vidí nejakú skupinku mladých chalanov, ktorý sú na korčuliach a skeibordoch s rádiom v ruke a cigou - zastaví sa a nevie sa vynadívat.... 😅 ale slušáci ju nelákajú, tak už teraz mám obavy 😝 😀

Matka okej, budem čakat, ja od rána robím velké jarné upratovanie, ale už som skončila, lebo volal manželík nech som okolo tretej oblečená - ideme do Pandorfu - kúpi mi hodinky aj sebe 😵

No pekný zvyšok dna aj víkendík želám a dakujem za pochvaly 😉

maca21
7. mar 2008

ahoj tinka no veru stalo to za to, je to super, teda este to nieje uplne vyliecene ale hadam to bude oki, naschval som dala nove fotose nech vidite tie zmeny 🙂 a dakujem mangelovi sa to nepacilo, akle zvykne si hlavne, ze ja sa vtom citim dobre, na ne? 😀 dobre nakupte 😉

martinadt
7. mar 2008

ahojte

skopírujem z druhej témy:
kočky... idem sa dnes s vami rozlúčiť ... idem do nemocnice, stále ostali nejaké problémy čo som vtedy bola na to EEG no a prídem asi o 3 týždne... ak sa mi sem tam bude dať ja sa ozvem...

no tak asi tak, dnes tu trošku pobudnem možno sa tu ukážete ..

ahoj macka, veru dlho si sa neukázala ale som rada že ste ok, zúbky už máte vonku? inak dobrá fotočka super image

tinka aj ty si zmenila ako kukám foto

dannynka
autor
7. mar 2008

matka -coooo,do nemocnice a na 3-tyzdne 😕 😕 😕 😕 😕 ozvi sa ak soi este tu 😅

tinka-no to v mladom veku zacina 😀 😀 😀 😀 ,neni po mame 😅

macka-no veru bolo by fajn keby sme sa spoznali aj osobne,a deticky by sa spolu aj pohrali 😀 😀

martinadt
7. mar 2008

ahoj danny so tu

dannynka
autor
7. mar 2008

matka no pis ak mozes preco vlastne a na ako dlho,a musis ist?a ako Didinka s kym bude? 😕 😲

inak vsetko naj tvojmu anjelikovy k 10-mesiacikom 🙂 😉

martinadt
7. mar 2008

danny malá bude s tou kočkou so Zuzkou, čo jej strážim Lucaska cez týždeň ja tak sa jej dalo vybaviť v práci že bude teraz ona s malou no a víkendy máva ujo voľno bude s ním a Maťko mi sľúbil že cez obedné prestávky bude chodiť ku maličkej aby jej bolo lepšie 😢 😢

a inak ďakujem aj za maličkú

olianko
7. mar 2008

ahojky ako dievcence?
my celkom fajn len nam daako dlho trvalo zaspanie dnes 😒
dnes sme boli zase cvicit s Alex a zas to agresivne dievcatko robilo zle 😠

dannynka
autor
7. mar 2008

a ohladne zdravotneho stavu tvojho ako,som zvedava pis,mozes aj cez ip ak nechces tu rospisovat 😉

a este raz Didinke od nas velikansku pusinku 😀

olianko
7. mar 2008

jej marti az teraz som si vsimla 😔 gratulujeme k 19tim mesiacikom 😀

martinadt
7. mar 2008

danny od vtedy čo som bola po novom roku na to EEG a strašne ma picháva v hlave a tak proste mám stále nejaké problémy

ahoj oli .. čo za dievčatko? malej tam niekto robil zle, 😕

martinadt
7. mar 2008

oli máme 10 😅 ale ďakujeme

dannynka
autor
7. mar 2008

oli-preklep 😀 😀 😀

matka-no veru teba to asi nikdy tie problemy zdravotne nedaju pokoj,pridem a vyzeniem ich oki?
a kedy ides do nemocnice?

martinadt
7. mar 2008

veru danny ... som zvedavá čo zase vymyslia keď sa odtiaľ vrátim ☹
odchádzam zajtra

dannynka
autor
7. mar 2008

matka coo uz zajtra?a ako sa budeme moct informovat ako sa mas?a budu ta chodit s Didinkou aj do nemocnice ppozeravat?
tak nakaz mr.mathew nech nam davy vzdy cerstve spravy ako sa mas oki?

tinakul
7. mar 2008

mati si tu ešte??? 😕

michalag
7. mar 2008

Ahojte 🙂 ,

mati, cooooo 😕 a co bude s Didinkou? a gratulujem k 10-tim mesiacikom 😉

dannynka
autor
7. mar 2008

tinka sme tu este 😀 😀 😀
ahoj miska 😉