Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
30. nov 2008

dobre ranko,ste tu vcera ponocovali..skoro ako ja 😀 som nemohla spat a tak sme boli od 1-00 do 3-30 hore 😝

miriam17
30. nov 2008

mamicky!!!..potrebujem poradit,kupila som si cierne rifle take hladucke,boli aj leskle ..ale uz niesu..no ale nejde o to..su velmi zamosene vsetko moonze na nich sada..a neviem ako to mam dat dole poradte my prosim a kupovala som si ich asi cca4-5 dni...prosim pioradte my

martinadt
30. nov 2008

ahojte

maci myslíš že by sa s takou kuchynkou už vyhrala? 😕

danny no to ste si veľmi nepospali 😖

miriam akože ich máš zachytané alebo čo? 😕 😕 ak áno tak môj osvedčený spôsob je lepiaca páska, tá taká hrubá a prikladaj a odtrhávaj od nohavíc, mne to odstránilo chlpy aj od psíka

dannynka
autor
30. nov 2008

ahojte babulky 🙂

no matka veru sme naneaspali ale za to sme si potiahli spolu cez obed... 😉 a snad dnes vecer to dobehneme 😉 A co sa tyka kuchynky tak aj moj nazor je ze sa s nou urcite vyhra...Gabika ju sice doma nema,ale ked chodime k nasmu dr tak ten ma v cakarni jednu a stou sa GAbika vzdy hrava a zabijeme aspon cas kym cakame k dr 😉

miriam-ja ti asi moc neporadim ale vyskusaj tak ako pise matka 😉

martinadt
30. nov 2008

danny tak aspoň že to doháňajte.. sksúime tu kuchynku ešte pozriť a uvidíe

dannynka
autor
1. dec 2008

dobre ranko 🙂

matka kde mas foto?

tinakul
1. dec 2008

čaute 🙂
uf to je zase počko hrozné - tma vonku ako večer 😖 No von aj tak nejdeme - nehrozí, pretože Sophinke sa po tej slávnej sánkovačke vrátil aj kašel, tak radšej už neriskujeme 😒 Asi nebola ešte komplet doliečená 😝 no človek sa vždy učí 😝
Vidím, že ste sa bavili o darčekoch... no my už máme pre každého niečo, samoška Sophi dostane vždy od každého najviac, takže to bude prekvapenie, my sme neodolali zas jednej bábike, aj ked ich má už kopec 🤐

martinadt
1. dec 2008

ahojte
danny zmazala som..
tinka skoré uzdravenie Sophinke

dannynka
autor
1. dec 2008

matka a preco 😕

michalag
1. dec 2008

Ahojte
tinka aj my prajeme Sophinke skore uzdravenie 😵 😉 🙂
matka a kde mas foto?

Ako sa inak mate?

dannynka
autor
1. dec 2008

tinka aj od nas Sophinke skore uzdravenie 🙂

my mame teraz trochen behacky kvoli stavebnemu povoleniu...tinka urcite vies o com je rec 😝

dannynka
autor
2. dec 2008

dobre ranko 😀

dannynka
autor
2. dec 2008

dobry vecer 😠 😒 ☹

dannynka
autor
3. dec 2008

a zase dobre ranko a nikde nikoho fnuk ☹

michalag
3. dec 2008

ahojte 🙂 ,
danny ja az teraz

martinadt
3. dec 2008

ahojte..

danny ja som tu včera bola prihlásená ale akosi sa mi horšie písalo.. už som písala do jednej témy no..som po menšej nehode, včera ráno som padla dole schodmi z terasy, no des, ledva chodim bolí ma akosi noha 🙄 malá zaspala a ja miesto bežného obedného riadenia ležím s nb 😖 no a keď malá vstane tak ju asi vypravím chalanom vonku nech sa s ňou idú prejsť...

ako sa máte?

monkula
3. dec 2008

maťka, ježiši kriste... ešte že si si nohu nezlomila, tak posielam veľké pfuuuuuuuuu na nohu....pekné foto v pase, ty si iná cica 😉

martinadt
3. dec 2008

ahoj moni.. ďakujem pekne, ja som sa už minulý rok bála na ten balkón cez zimu tam stači kus nasnežiť primrznúť a letíš.. malú som tam ani nepúšťala a nakoniec ja som zletela 🙄 no asoň mám poučne že tam nemám liezť cez zimu.. vy sa ako máte? chiarka spinká? 😕

monkula
3. dec 2008

chiarka cecíkuje, ale už pekne zaspala a ja idem upratovať... od pol desiatej do dvanástej som bola u lekárok, potom nakúpiť, a rýchlo domov.
Danielka je zdravá?

dannynka
autor
3. dec 2008

jeeej tu to zije 😵 idem ulozit dcerku spat a som VAsa 😉

martinadt
3. dec 2008

aj my sme boli choré ale už ju to prechádza.. má ešte soplík sem tam zakašle .. a čo vy? prečo beháš po lekároch?

dannyy ahoj

dannynka
autor
3. dec 2008

boze matka co to citam,este ze sa ti horsie nestalo...pofukaj si od nas bolavu nozicku..nech si cim skvor oki 😉

moni-a co po doktoroch?nieco na Teba lezie ci len tak preventivne?

martinadt
3. dec 2008

danny veˇdneumieram 😉 nejako to zvládnem hádam sa to čim skôr zahojí, Gabika už spinká?

dannynka
autor
3. dec 2008

matka ano uz spinka,a ja som akurat dovarila polievocku a mam na nu taku chut ale je horuca 😠 😠 😠

a Didinka sa ma ako?co nove?

martinadt
3. dec 2008

daj si na chvíľku na okno 😉 dadka spinká a potom ju dám chalanom nech s ňoju idúvon 😉

dannynka
autor
3. dec 2008

mno uz som nestihla uz je pol taniera prec...asi mam plechovu hubu 😀

martinadt
3. dec 2008

len aby is potm neplakala že si si ju spálila 😝

dannynka
autor
3. dec 2008

matka ee uz je cela vo vne..a neviem ci si nepojdem dat aj druhy chod... 😀

a ty si co dobre mala na obedik?

martinadt
3. dec 2008

no ja sa priznam že som ešte nobedovala, prechádzam blbým obdobím a nemám veľmi chuti do jedla

dannynka
autor
3. dec 2008

matka ale jest treba aj ked len trosku....hmm?