• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre tie, čo si vyznali sympatie...

29. novembra 2009 
11. dec 2007 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monička ma volala jedna veľmi zlatá teta a moja naj kamoška sa strašne na tom trhala :grinning: volali by ma truda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Gertinka :grinning:
11. dec 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodila by som kanálmi :grinning: :grinning:
ja neznasam ked ma niekto nazve Monca :angry: a ked som bola mala tak ma nasi volali Monulienocka :slight_smile:
tiež neznášam Monča, museli ma volať Monika, len jedna kamoška ma volala Mončidlo :grinning:
11. dec 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som namala rada Daska, ale zvykla som si, lebo manzel ma tak vola od zaciatku. A nedal si povedat.
11. dec 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napriklad ked ma niekto zavola Monci tak to je este v poho ale monca? fuj,otrs :angry: :angry: :angry:
autor
momo, presne, ja tiež nenávidím oslovenie Monča, A mňa volali monička...
A sestra je Andrea a nožík sa jej otvára, keď jej niekto povie Aďa :grinning:
presne tak pipi :grinning:
mne sa dáška páči :wink:
11. dec 2007 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monca sa ani mne nepaci. pocula som aj Moncici, to sa mi tiez nepaci. paci sa mi Momo
Ahoj moni (pipi):slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: cmuky, cmuk :wink:
dobre taj ja som Momo, monkula je Monicka vesi je Monika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Monči ma volá takmer každý, keďže som bývala v maďarskej dedine, ale tá monča je fakt hnus a Mončidlo som prečítala ako Močidlo :sweat_smile: :sweat_smile:
Mna volali doma vzdy Dasenka, alebo dasena. Mama chcela, aby som sa tak volalal, ale odmietli to zapisat, tak som jednoducho Dasa.
ja hovorim monikam - moni
11. dec 2007 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka laaaaaaska moja ajooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
monkula, tak to ti ďakujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
autor
Tak a Momo to vyriešila...
jeeeeej :grinning:

tak caute caute

Pp takze Anicka? mne sa paci Ana s jednym n ako po spanielsky

vavi pozdravujem a dakujem ze vyznanie sympatii a aj ty mas nadherne meno, sak vies ze som ho chcela dat svojej dceruske :slight_smile: , teda mali sme vybrate 3 mena a tvoje bolo medzi nimi
moni, ešte znesiem :wink:
Zuzi,mne sa moje meno nikdy nepacilo,aj ked je pekne.
11. dec 2007 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam kolegynu Minika a volam ju Monika, nemam potrebu to nejak "komolit" :sweat_smile:
autor
prepáč, už nevidím... :sweat_smile:
Čerti, Moni mi hovorí muž a neznášam, keď mi povie Monika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je teraz jak v telenovele - 4.strana a zatial sme len pri menach :grinning: , ale vyhovuje mi to momentalne, musim sa totiz rozlucit nacas, tak to velmi nerozbiehajte :grinning:
11. dec 2007 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavka a ako sa voláš?
monkula, mňa ide rozhodiť, ked mi tu u nás napíše nejaký úradník nad O dĺžeň :angry: a ked si nedajú povedať, že moja dcéra je Nikola a nie Nikoleta :angry:
vavka a ko sa ty voláš?
tak a co je certica nakoniec? petra?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok