Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vyznajme si sympatie

monkula
11. dec 2007

milé maminky, isto máme každá na tomto fóre maminku, ktorá je nám niečím sympatická, alebo by sme si s ňou radi popísali ale nestretávate sa s ňou v žiadnej téme, tak si vyznajme sympatie a pokecajme si s načou sympoškou...

Mne je sympatická čertica a pippi, s nimi si tak často nepíšem, ale rada by som pokecala

A samozrejme všetky moje baby z tém malacky a Rimavská Sobota, tak ako, rozbehneme tu pozitívnu tému?

francesca26
11. dec 2007

jeje to je pekan tema 🙂 😉 ..ja som dlho konika sledovala anonymne...kamaratka a kolegyna v jednom ma sem stiahla (aiculka)
taaak ja kukam aj albumiky a aj taka razna emjee je podla mna super!! 😉 😎
a moc dobre sa keca s karkulkou 🙂 a sloboda je dobra 😉

francesca26
11. dec 2007

pekna tema 😀

monkula
autor
11. dec 2007

vďaka, treba aj niečo pozitívne, veď v poslednom čase sa tu baby len hádajú... 😒

zuzidr
11. dec 2007

ahojte,táááák dík za dobrú tému,ja vás všetky,ktoré chodíte,chodíeme prvidelne mám rada,určite sa poznáme viac či menej podla nickov a tak....samozrejme,že niektorej názory sa mi páčia viac,niektorej menej ale tak to má byť 😀

monkula ty sa sem-tam vtreš medzi Piešťany však? 😀 😀

sloboda4
11. dec 2007

jaaaaaaj to je zlatucka tema, konecne nieco pozitívne....... 😉
vraciam pochvalu francesce 🙂 a smutnej karkulke 😉
inak citavam baby z temy .... manžel si myslí, že este mame počkat.....tie su zlate.....aj by som sa k nim pridala, ale ked to je teraz take nebezpecne....všetky tom zostavaju tehu 😀 😀 😀

este lenadka je zlata, ale tu som tu davno nevidela, verulka - sa mi paci ako funguje jej rodinka...a tak 🙂

este porozmyslam a spomeniem si aj na ine 😉

monkula
autor
11. dec 2007

Zuzi, tak, nacpem 😅 😅
Jasnééé, verulka je super, pozdravujem...

dudasik
11. dec 2007

Monkula, ty si ale vymyselnicka. Teraz si uz aj moja symposka. 😀
To vazne sa baby na konikovi hadavaju ? To je teda des.
Ja sa pohybujem teraz len v decembrovkach a tam si vsetky plne ocakavani a nedockavosti, ale ziadne hadky nie su na mieste.
Obcas zajdem do temy manzeliek vojakov a tam je super Vavka.

ingola25
11. dec 2007

jeej..pekna tema..mne su sympaicke: alionuska,mitinka,melory,expertka,svetluska.p, no su tu aj ine maminy,ktore su fajn...len si neviem narychlo vybaviť ich mena... 🙂

majka35
11. dec 2007

pohladenie na dušu: 😉 😉
okrem košičaniek samozrejme vyjadrujem svoje sympatie týmto mamulám:
cat, pretože ked ju čítam, tak sa v 99% zhodujem s jej názormi,
melory, pretože mi je sympatická jej vnútorná vyrovnanosť - tak to aspon ja vnímam z jej príspevkov
a nakoniec verulka: táto osôbka ma zaujala ani neviem prečo hneď na začiatku, ako som sa sem zaregistrovala ... pripadá mi ako veľmi správna, veselá mamina, ktorej názory si veľmi rada prečítam /určite ju to prekvapí, pretože sme si spoločne nevymenili ani pol slova ... 😅 /
🙂
ak sa táto téma chytí, určite poteší viaceré z nás ... dobrý nápad ... 😉

ingola25
11. dec 2007

ešte som zabudla na vavku ... no a ak si spomeniem ešte dopišem... 🙂

zuzana76
11. dec 2007

ahojteee

tak ja pozdravujem cely kolektiv bab z Augustoviek 2007 😉

no a nepoznam az tak dievcata z inych tem, ale asi tiez Certica, leila, Svetluska.p s ktorymi som par krat pokecala

zuzidr
11. dec 2007

teda aj mne je verulka sympoška,a jej rodinka,stretávame sa v študujúcich mamičkách 😀

a steffi,bubaczik.....a všetky baby z júnovčiatiek 07 😀 😀

certica
11. dec 2007

dobra tema, takto pred vianocami 😎 😉
monkula zlato, ocistim zemaaky a hned sa ti venujem 😀 😵... mimochodom dakujem (potesi) a opätujem svoje sympatie 😉

verul, tusim vedies - tiez si ma napadla ako prva z tych, co az tak pravidelne nekomunikujeme a je vas samozrejme ooovela viac. no idem na tie krumple 😀

francesca26
11. dec 2007

a ja som zabudla na bihan!! ona ma take trefne nazory 😀 😀 😀

monkula
autor
11. dec 2007

Dudasi, ďakujeeem, do decembroviek chodím šmírovať, či už Luculka a telinka, moje baby z malaciek neporodili...

A hádajú sa hádajú, ale ja nie, neznášam konflikty...

monkula
autor
11. dec 2007

Čerti, ahoj..
ja som Verulku zaregistrovala už pred rokmi, keď chodila do TV rozprávať o svojom živote a to som netušila, že ju tu stretnem...

dadulka19
11. dec 2007

no,okrem "mojich"piešťaniek 🙂 je super verulka,mladá rozumná mamina s 3 detičkami a jedným v brušku 🙂 ...a ešte je fajn vavka 🙂 čaute baby 🙂

zuzidr
11. dec 2007

certica,melory,idem sa rozpametať dalej 😀

sharlotta
11. dec 2007

Jej, toto sa mi paci...
Mne su sympaticke
Certica
Melory
Expertka
a tusim,ze sa vola Alcatko
a okrem toho moje stare zname Terezicka a Kila

sloboda4
11. dec 2007

no čerti a expertka ....take veselky 😀

ella1
11. dec 2007

ja mám rada sue.
registovala som ju už dávno predtým,ako som sa tu registrovala.
a ešte aj iné....

francesca26
11. dec 2007

a mne sa este paci julova: taka inteligentna baba 😉

sharlotta
11. dec 2007

Mne bola Sue tiez vzdy sympaticka...len...az...na jedno nedorozumenie...
A julova, jasne uz z MS

dupinka
11. dec 2007

mne je sympaticka vesi z krizikoviek ( a samozrejme vsetky rovnako "postihnute" baby 😝 ) a este bihan za jej trefne vyjadrenia a vavka 😉

petusko
11. dec 2007

moj obdiv ma tomaslavka 🙂
/baby z januaroviek su jasne🙂/
idem von cestou popremyslam nad dalsimi 😉

zsuzsu
11. dec 2007

Ja mam velmi ale velmi rada babulky zo "slovenky v zahraniči", ale velmi su mi sympatické aj babulky z "irsko halo, severné irsko,volné diskuzie pre baby z anglicka,babulky z francuzka a aj maminky z Italie /posledné dva len čitam/. Ale mam rada aj babulky "Tehotné 35 a viac, su zlaté tiež. Vlastne je mi tu sympaticka, skoro každa. /Možna by som napisala aj každa, ale dnes ma niektoré odradili založenim novych tém./ A otázka prečo? Okrem toho že sa tu s nimi dá dobre pokecať, vedia aj poradiť a pomocť 😵. A čo sa mi pači, ako sa staraju o detičky. Hlavne zodpovedne, a vidieť tu lásku čo im dávaju. / nie že by som im ja nedavala/. A dufam, že to tak aj ostane, a hadky zmiznu. Prajem pre každu len to naj.

ingola25
11. dec 2007

janka196 🙂

sharlotta
11. dec 2007

Mne je sympaticka aj Emjee 😉

monkula
autor
11. dec 2007

Emjee, áno, aj ona patrí medzi moje obľúbené, hoci keď vidím, že napísala k nám do Malaciek, zľaknem sa, že nás prišla zamknúť... 😀 😀

A zabudla som ešte na Tinni

francesca26
11. dec 2007

aj ja ked vidim ze nekde pise emjee tak cakam ze sa objavi klucik 😀 😀 😀