Pomaturitné štúdium pedagogiky na 2 roky v Košiciach

andrejkam
16. júl 2017

Ahojte, je tu niekto kto študoval, alebo bude v novom školskom roku 2017/2018 študovať na súkromnej strednej odbornej škole v odbore Učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo, na Bukoveckej ulici v Košiciach?

janka379
16. júl 2017

Ahoj, aj ja idem študovať taký odbor ale v BA. Držím palce. 🙂

andrejkam
autor
19. júl 2017

Ďakujem,aj aj ti držím palce 😉

kasokri
19. júl 2017

Ahoj. Ja idem .

andrejkam
autor
20. júl 2017

@kasokri a odkial si?....ja som s PO a mala by som chodit popri zamestnani

kasokri
21. júl 2017

ahoj ja som z Moldavy cca 30 km z ke

andrejkam
autor
21. júl 2017

tak sa tam možno stretneme 😉

kasokri
23. júl 2017

@andrejkam asi ano. Andrejka, ak sa smiem spytat, robíš v školstve?

andrejkam
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinkaskody
11. apr 2018

Ahojte, chcem si podať prihlášku na štúdium. Neviete mi poradiť v čom spočívajú talentove skúšky? Dakujem

andrejkam
autor
12. apr 2018

@lucinkaskody TV - tanečná zostava podľa video predlohy, 12 kroková zostava na žinienke, basket, volejbal, dribling s taktom, beh na čas, SJL - čítanie detskej literatúry s dôrazom na intonáciou + vymyslieť pokračovanie zadaného príbehu + rôzne improvizácie, VV - technika kreslenia s rudkou /zátišie/, HUV- rytmus + spev + vytlieskavanie podľa zadaných tónov + hudobný sluch

kandrea
4. mar 2020

@andrejkam prosim vas dalo sa studium zvladnut? Záverečné skusky velmi zložité? A este otazocka ak neviem kresliť ani hrat na nastroj da sa prejst prijimackami? Dakujem

lea162
17. mar 2021

@andrejkam dobrý deň. Chcem sa opýtať študovali ste tam teda ? Mohla by som pár otázok ??

andrejkam
autor
17. mar 2021

@lea 162 Ahoj,áno kľudne sa pýtaj 🙂

lea162
17. mar 2021

@andrejkam robili ste si za tým aj vysokú školu? Alebo sa dá po tomto štúdiu zamestnať ako učiteľka v mš alebo vychovávateľka na ZŠ?

andrejkam
autor
11. apr 2021

samozrejme po absolvovaní sa stávate plnohodnotnou učiteľkou v predprimárnom vzdelávaní alebo vychovávateľkou v ZŠ.....ak chcete absolvujete vysokú školu

cipka999
30. mar 2022

Ahojte dievčatá, napriek tomu, ze je to už staršia téma, chcela by som sa opýtať, ktorá z Vás navštevovala školu - pomaturitné štúdium v KE (2 roky) odbor Učiteľstvo pre MŠ a vychovavatelstvo na Bukoveckej?? Mam síce skončenú VŠ 2.stupna, ale iný odbor a aj keď mam už po 30tke nad pedagogickým minimom rozmýšľam už dlhšie. Prosím o veľa info 😁😊 všetko čo sa školy týka, môžte písať aj do správy. Každej krásne ďakujem 😊🙏

zuzi75
18. nov 2023

Ahojte, viem, že je to už dávno, čo ste tu spomínali školu v Košiciach na Požiarnickej, chcela by som to obnoviť. Je tu niekto kto si robil vyššie pomaturitné vzdelanie na asistenta ušiteľa v KE? Potrebujem nejaké info, ďakujem