Pomoc pre malú Elenku

indiankaindi
30. okt 2011

Ahojte, chcela by som vám dať do pozornosti príbeh malej Elenky, ktorá nemá to šťastie užívať si život ako každé 6 mesačné bábätko. Je chorá a potrebuje Vašu pomoc. Nejedná sa o žiadny podvod, alebo niečo podobné, pozrite si http://helpelenka.weebly.com/ a ak sa vám čo i len trošku dá, pomôžte prosím ☹
Ďakujeeem

indiankaindi
autor
30. okt 2011

Opäť dávam do pozornosti tento problém, prosím ľudia, nebuďte ľahostajní. Viem, že je tu kopa mamičiek, ktoré pomôcť nemôžu, ale tie, ktoré majú možnosť, aj pár drobných pomôže,
ďakujem

indiankaindi
autor
31. okt 2011

Nepomôže nikto? :(

cuchre
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
indiankaindi
autor
31. okt 2011

@cuchre ja viem, to ma tiež napadlo, ale tak aspoň by to mohli komentovať, nech to zostáva na očiach.

sylvia30
31. okt 2011

@indiankaindi naša rodina už pomohla, našla som to na porada.sk 😉 , peniažky im pribúdajú, len nech malinkej pomôžu 😉

indiankaindi
autor
31. okt 2011

@sylvia30 ďakujem, strašne im to prajem. Musí to byť šialené, nevedieť pomôcť vlastnému dieťaťu. Veď keď má moja dcérka len zvýšenú teplotu, tak by som to najradšej vzala na seba a nie ešte toto :(
Takže ďakujem za pomoc aj za nich

sylvia30
1. nov 2011

@indiankaindi ja som bola velmi milo prekvapená, že napriek tomu, aká je teraz ťažká doba sa ľudia vedia takto zmobilizovať pre dobrú vec 😵 .........mňa to chytilo za srdce hlavne preto, že dcéra má tiež problémy s očami, nevieme ako sa to bude vyvíjať ďalej ☹ a hlavne sme z jedného mesta a bývali sme dosť blízko(preto som to dala zdielať aj na FB a link som dala aj na naničmamu)........deti by nemali takto trpieť 😢 😢

indiankaindi
autor
1. nov 2011

@sylvia30 Veď to, že dnes je fakt hnusná doba, ale dobrý ch ľudí sa nájde dosť. Ja ich nepoznám, ale tiež ma to trápi, malé detičky by mali dostať to, čo potrebujú,aby mohli spokojne rásť. A myslím si, že ak sa dá, tak treba pomôcť. A väčšinou sa dá 🙂 Mrzí ma, že aj vy máte problémy, neviem si to ani predstaviť, aké to musí byť ťažké. Ale dúfam, že to aj u vás dopadne dobre a budete na to už len spomínať. 🙂