Pomoc v núdzi

vicus2409
6. júl 2017

Dobry den vsetkym.
Chcela by som sa pripojit sem s informaciou o darovani oblecenia. Mam toho vela a rada by som sa toho zbavila. Jedna sa o damske oblecenie,prevazne letne,t.j.tricka leginy..velkosti XS a S.
Su neposkodene,ciste a oprane. N3jde mi o cenu za ne.,ale aspon by som niekomu spravila radost kto potrebuje alebo je v núdzi. Ja to v rodine nemam komu posunut. A vyhadzovat k smetiaku ich nechcem. Tomu je zas skoda. Su to absolutne zachovale veci.
Dakujem zatial. Informovat ma mozte tu na MK v RP

sirikami26
6. júl 2017

Ahoj na FB je skupinka pomoc mamickam v núdzi,ja tam fungujem.uz dlhšie - pošleš to niekomu poštou ak chceš 🙂 neviem.kde sa píše RP 🙂

vicus2409
autor
6. júl 2017

@sirikami26
Ahoj. Ja na FB nie som. Ty si odkial?
Vedela by si mi v tom pomoct nijak?

sirikami26
7. júl 2017

Ja som Ružomberok/Banská Bystrica, ale nemám auto, koľko toho máš, teoreticky by sa to dalo poslať poštou ku mne a ja to ženám podelím...
Prípadne dávajú veci aj do rôznych združení a detského domova! 😉 odkiaľ si ty? Prípadne by sme to mohli spraviť aj tak že by si spravila balicky a zoženiem ti adresu a môžeš poslať rovno ty cez poštu, poštovné sa dá aj vypýtať spätné... Všetko záleží na Tom koľko toho máš 🙂

vicus2409
autor
7. júl 2017

Ja som z Komárna.Dost dakeko od vas. Nevadi. Az tak vela zas toho nie je. Najradsej by som to poslala naraz. A ty si clenkou zdruzenia?

sirikami26
7. júl 2017

Ja som.v tej skupinke 🙂 na FB a cez to fungujem, je tu daky chat, že by si mi poslala fotku prípadne bližšie info čo je tam? Ja to hodím na nástenku a môžem.ti poslať adresu a pošleš balíček 🙂 to vynde 2,70 ako balík na poštu a budeš mať pokoj a ešte aj dobrý skutok ;) alebo to pošli mne a ja to už potriedim ;) alebo potom ak máte Dobrého anjela v meste, to je kôš na oblečenie 🙂 ako chceš 🙂

pozehnanie
13. okt 2017

dobry vecer,prosim pomozte,pomoze aj zdielanie,dakujem

https://www.ludialudom.sk/vyzvy/4801

gabikaivan123
19. nov 2018

dobry den mala by som zaujem kebz ste bola taka dobra ja poznam taku rodinu ktora by to potrebobala dakujem

sirikami26
19. nov 2018

@gabikaivan123 to sme riešili pred rokom ;) a aké veci potrebujete?

gabikaivan123
19. nov 2018

ak mate na deti alebo dospelich upline im by to pomohlo

sirikami26
20. nov 2018

@gabikaivan123 ja mám dievčatko vedela by som poslať veci cca veľkosť 68-74 mix

gabikaivan123
21. nov 2018

to by vihovalo im keby ste bola taka dobra a poslala

sirikami26
21. nov 2018

@gabikaivan123 napíšte mi do správy adresu a mobil

gabikaivan123
21. nov 2018

Gabriela Lalikova Gemerska horka 139 0902621586 a postovne kolko to bude

sirikami26
21. nov 2018

Neviem koľko bude poštovné. Tie veci sú prechodné. Musím to kuknúť.

sirikami26
21. nov 2018

Myslím veci koľko toho je. A čo potrebujú? Pani ma aj malé deti?

gabikaivan123
23. nov 2018

tak by potrebovala na novorodene dievcatko a na malého synceka a dcerku a prenu nejake veci ak mate

sirikami26
24. nov 2018

Poštovné mi uhradíte vy? Oblečenie pre ňu, ona má akú veľkosť.

gabikaivan123
25. nov 2018

ona cislo s alebo m

sandramarian20
4. mar 2019

@vicus2409 ahoj ak smiem poprosit o vevi budem vam vdacna kedze nemam dost finciji na oblecko dakujem

sirikami26
7. mar 2019

@sandramarian20 napíšte mi akú veľkosť nosite

sandramarian20
7. mar 2019

@sirikami26 nosim xs,s,m

mariasoltesova
5. máj 2019

Dobrý deň vám prajem prosím vás chcela by som pomôcť bratrancovi ktorý ostal sám s 3detmi je rozvedený a ma 3 deti nemá žiadne výživné od štátu darmo čaká na pomoc už rok je síce živnostník ale kvôli deťom si nemôže ďalej v jeho práci dovoliť pokračovať a ťažko si vo svojom okolí nájde pravidelný príjem snaží sa stále niečo zarobiť ale nestačí mu to prosím vás neviete mi nejako poradiť ako by samu dalo pomôcť napríklad s bývaním alebo s nejakou prácou v okolí snv tak aby deti neostávali sami doma .. poprípade nejako inak ?? k tomu bývaniu on nemá vlastne bývanie a hrozí že byt v ktorom je teraz sa čo skoro predá a nový podnájom bez depozitu sa ťažko hľadá ... poprípade aj poradiť nejakú organizáciu ktorá by mu vedela podať pomocnú ruku a poradiť mu ...vopred vám ďakujem

sirikami26
17. máj 2019

dobry den, neviem o nicom. skuste pomoc mamickam v nudzi na fb, tam vam mozno poradia, je tam vela clenov.

sarahhugiova
5. okt 2019

Ja by som potrebovala finančnu pomoc

nati1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz